Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 16. február 2012

Grammy Awards 2012 – 2. časť

V utorok sme vám priniesli tie najlepšie i najšokujúcejšie outfity celebrít na odovzdávaní Grammy Awards. Dnes Tu máme druhú a zároveň poslednú časť.Kings of Leon: Kandidáti na najlepší rokový album zvolili elegantné obleky od Gucci.

Grammy Awards 2012 – 2. časť

16. 2. 2012

V utorok sme vám priniesli tie najlepšie i najšokujúcejšie outfity celebrít na odovzdávaní Grammy Awards. Dnes Tu máme druhú a zároveň poslednú časť.kings_of_london
Kings of Leon:
Kandidáti na najlepší rokový album zvolili elegantné obleky od Gucci. Caleb Followill pútal pozornosť v obleku hnedej farby, jeho dvaja kolegovia Jared a Nathan Followill zvolili klasickú tmavú farbu. 


hillary_scott
Hillary Scott: členka country kapely Lady Antebellum sa na červenom koberci predviedla v fialových šatách na ramienka z dielne Monique Lhuillier. Topánky si vybrala od Giuseppe Zanotti. 


kate_beckinsale
Kate Beckinsale: zahviezdila v šatách farbe slonovinovej kosti, ktorých autorom je Zuhair Murad, čiernu mašľu doplnil Salvatore Ferragamo. Vyčesané vlasy skvelý look len podčiarkli. 


peranza_spalding
Esperanza Spalding: minuloročný najlepší nováčik, speváčka Esperanza pózovala v jednoduchých metalických šatách a bronzovom opasku. 


rowland
Kelly Rowland: smotanová róba návrhára Alberta Ferretti a Lorraine Schwartz šperky spravili z Kelly krásku večera. 


malin_akerman
Malin Akerman: herečka sa po červenom koberci prešla v malých bielych šatách značky Cushnie et Ochs, drahokamy dodal Stephen Webster. 


dam_levine
Adam Levine: spevák skupiny sa predstavil v modro-šedej kombinácii. Adam, alebo skôr jeho stajlista, vynikajúco zvládol zmiešanie pruhovanej košele a bodkovanej vreckovky vo vrecku. 


lily_aldridge
Lily Aldridge: Lili prišla na Grammy podporiť svojho manžela Caleb Followill, frontmana skupiny Kings of Leon. Svoje rastúce bruško elegantne skryla pod nádherné šaty značky Gucci. 


blake_shelton
Blake Shelton: nominant na najlepší country album zvolil klasiku od Ermenegildo Zegna. 


jessie_j
Jessie J: zažiarila ako discoguľa v šatách od Julien Macdonald. No musíme doplniť, že veľmi šarmantná. 


kelly_price
Kelly Price: album tejto dámy bol nominovaný na najlepší R&B album. Flitrované šaty slivkovej farby boli od Oliver Tolentino. 

foto by instyle.com
pripravila: Katarína Segešová 

    4766

    Súvisiace články