Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 14. február 2012

Grammy Awards 2012 – 1. časť

V nedeľu 12. 2.

Grammy Awards 2012 – 1. časť

14. 2. 2012

V nedeľu 12. 2. 2012 sa v Los Angeles rozdali ceny Grammy, ktoré sú považované za najprestížnejšie hudobné ocenenie na svete. Poďte sa spolu s nami pozrieť, aké outfity si celebrity zvolili na prevzatie zlatých gramofónikov.

Adele
Adele:
zvolila čierne šaty s ¾ rukávmi pošité flitrami od Giorgio Armani a 12-karátový prsteň od Harry Winston. Speváčka, nominovaná v šiestich kategóriách verejne vystupila po prvýkrát od operácie hlasiviek.


carrie_underwood
Carrie Underwood: Carrie vyzerala skvele v bielych šatách s hlbokým výstrihom od Gomez-Gracia. Šaty s dlhým rukávom doplnila diamantom od Rene Caovilla. 


katy_perry
Katy Perry: speváčka s „Ohňostrojom" v hrdle kráčala po červenom koberci v nebovo modrých šatách od Elie Saab Couture. 


corinne_bailey_rea
Corinne Bailey Rae: speváčka nominovaná na najlepšie R&B vystúpenie zvoli šaty od Christian Siriano, ktoré videla na poslednom Fashion Weeku a ktoré si zamilovala na prvá pohľad. 


fergie
Fergie: „Mala som pripravené dvojo šiat, no tieto boli top," vyjadrila sa speváčka na adresu návrhu od Jean Paul Gaultier. Mandarínkové šaty doplnené Neil Lane šperkami urobili na červenom koberci riadny rozruch. 


taylor_swift
Taylor Swift: Už ocenená najlepšia country umelkyňa vyzerala víťazne už pred samotným odovzdávaním cien. Zlaté hodvábne šaty od Zuhair Murad a šperky od Neil Lane. „Sú to jedny z najkrajších šiat aké som kedy videla. Videla som ich už pred niekoľkými mesiacmi a povedala som si: Musím ich mať na Grammy." 


giuliana_rancic
Giuliana Rancic: americká hviezdička si na túto príležitosť zvolila šaty z čierneho saténu, asymetricky strihané a zlatý kovový opasok od Georges Chakra. 


rihanna
Rihanna: Jednoduché, no pritom rafinované. Speváčka ohromila kúskom od Giorgio Armani. Viac niet čo dodať. 


kathy_griffin
Kathy Griffin: speváčka si vybrala krásne šaty s jedným ramienkom od Michael Kors. Nemohli chýbať zlatá okrúhle náušnice a masívne náramky. 


raji_p._henson
Taraji P. Henson: herečka, ktorá svojim spevom debutovala vo filme Hustle and Flow, kráčala po červenom koberci vo filtrovaných šatách od Basler. 


julianne_hough
Julianne Hough: táto americká tanečníčka, herečka a country speváčka sa predviedla v elegantných dizajnérskych šatách bez ramienok značky Kaufmanfranco. 


imberly_perry
Kimberly Perry: speváčka nominovaná v kategórii nováčik roka sa vystrojila na Grammy vo veľkom štýle. Speváčka vyrazila na červená koberec v dlhých filtrovaných šatách značky Moschino. 

nicki_minaj
Nicki Minaj: opäť šokovala. Nicki si „na pomoc" priviedla biskupa a kombinácia jeho bieleho kňazského rúcha s jej diabolsky červeným Versace plášťom vyrazila všetkým pozvaným dych. 

foto by instyle.com
pripravila: Katarína Segešová 

    7058

    Súvisiace články