Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 28. november 2011

Sexi Taťána predstavuje svoj nový kalendár

Miss World 2006 a česká topmodelka Taťána Kuchařová žiari vo svojom ďalšom kalendári na rok 2012. Tentokrát odhalila oveľa viac ako kedykoľvek predtým.

Sexi Taťána predstavuje svoj nový kalendár

28. 11. 2011

Miss World 2006 a česká topmodelka Taťána Kuchařová žiari vo svojom ďalšom kalendári na rok 2012. Tentokrát odhalila oveľa viac ako kedykoľvek predtým. V novom kalendári môžete vidieť to, čo u Taťány dosiaľ videl len jej priateľ.

tatana-kucharova-2012-backstage-4Slávnostný krst kalendára sa uskutočnil za účasti všetkých, ktorí sa na jeho výrobe podieľali, ich hostí a známych osobností, v luxusnom prostredí Buddha baru v Prahe, 24. 11. 2011.

„Fotenie bolo dvojdenné, vyžadovalo maximálnu pripravenosť a profesionalitu. Fotili sme v LA v máji, kedy je oceán ľadový, ale ani fakt, že som druhý deň fotenia bola takmer stále vo vode, ma nezastavil. Tohtoročný kalendár je veľmi sexi, ale nedomnievam sa, že by tieto fotografie boli za hranicou vkusu, ba naopak. Veľmi rada budem na fotenie tohto kalendára spomínať." Vyjadruje sa k foteniu Taťána Kuchařová.

Po úspešnom projekte, kedy bola Taťána oslovená spoločnosťou BA Navigation, aby nafotila svoj vôbec prvý kalendár pre rok 2011, sa hlavní aktéri tohto projektu rozhodli spoluprácu zopakovať. Jedna z najkrajších českých topmodeliek sa tak stala hlavnou hviezdou ďalšieho nového kalendára pre rok 2012, ktorý sa tento rok, oproti minulému roku, realizoval v zahraničí s americkým tímom.

Michaela Fotulová, zástupkyňa BA Navigation dodáva: „Sme naozaj radi, že tvárou nášho tohtoročného kalendára sa opäť stane Taťána. Fotografie sa tentokrát nesú v duchu 60. rokov a plážovej pohody, Taťána na nich odhalí veľa zo svojej sexi postavy a predvedie svoje dokonalé krivky. Myslím, že sa máme na čo tešiť."
Unikátnosť a výnimočnosť projektu podporuje aj fakt, že celý kalendár bol nafotený známymi hollywoodskymi fotografmi – dvojčatami Derekom a Drewom Reikers, ktorí vo svojej kariére nafotili kampaň pre Gucci a sú fotografmi hollywoodskych hviezd – napríklad Anne Hathaway, Rebecca Hall, Halley Atwell či Kellan Lutz. Naša redakcia pri tejto výnimočnej udalosti samozrejme nechýbala a vy si môžete v galérii pozrieť exkluzívne fotografie priamo z krstu.A aby toho nebolo málo, ponúkame vám aj doteraz neuverejnené fotografie priamo z pláže v LA, kde sa kalendár fotil.


 

    17605

    Súvisiace články