Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 31. august 2011

Sofia Coppola sa vydala

  Slávna režisérka Sofia Coppola sa v sobotu 27. augusta vydala za svojho dlhoročného priateľa, hudobníka, rokového speváka a frontmana francúzskej kapely Phoenix, Thomasa Marsa.

Sofia Coppola sa vydala

31.8.2011

 

1._sofia_coppola_weddingSlávna režisérka Sofia Coppola sa v sobotu 27. augusta vydala za svojho dlhoročného priateľa, hudobníka, rokového speváka a frontmana francúzskej kapely Phoenix, Thomasa Marsa. Obrad sa uskutočnil v južnom Taliansku, v dedinke Bernalda, kde kedysi žili režisérkini starí rodičia.

Nevesta mala na sebe oblečené levanduľové šaty, ktoré navrhol špeciálne pre túto príležitosť módny návrhár Azzedine Alaïa. Ženích nezaprel svoju rebelskú povahu a jeho oblečenie bolo ležérne, dokonca nedbalo elegantné. Krásnu nevestu priviedol k oltáru otec, slávny režisér kultového filmu Krstný otec, Francis Ford Coppola. Režisérka a hudobník, ktorí svoje zasnúbenie oznámili v máji tohto roku, majú spolu dve dcéry- štyriapolročnú Romy a 15-mesačnú Cosimu. Režisérka si svoj svadobný deň užila už po druhýkrát. Prvýkrát bola vydatá za režiséra Spika Jonzea v rokoch 1999 – 2003.

    3242

    Súvisiace články