Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 31. august 2011

Módna polícia

   V nedeľu sa konal ďaľší ročník obľúbenej show Mtv Video Music Awards. Veľa celebrít, veľa prekvapení a najmä outfitov, ktoré nás zaujímajú najviac.

Módna polícia

 

31.8.2011

 

V nedeľu sa konal ďaľší ročník obľúbenej show Mtv Video Music Awards. Veľa celebrít, veľa prekvapení a najmä outfitov, ktoré nás zaujímajú najviac. Pozrite sa sami.

 

Miley Cyrus

 

Miley-Cyrus1-450x704

 

Miley ľúbi mixovať. Ukázala to aj svojou voľbou šiat od Roberta Cavalliho. Túto róbu si mohla odložiť na neskôr, pretože na jej vek je to trochu upäté. Navyše jej róba deformuje postavu. V týchto šatách si viem dokonale predstaviť Beyonce.

 

Nicki Minaj

 

Nicki-Minaj-450x669

 

U speváčky sme už videli rôzne kombinácie a vždy som si hovorila, že je to súčasť jej show a inak si ju už ani neviem predstaviť. Ale táto kombinácia obsahujúca rúšku a plyšové zvieratká sa mi zdá až príliš. Je to na liečenie.

 

Katie Holmes

 

Katie-Holmes1-450x692

 

Katie je krásna ako nikdy predtým. Fámy o anorexii a depresiách vyvrátila svojím výstupom na tejto akcii. Šaty od Azzedine Alaia jej pristanú, ale stále tam niečo chýba. Niečo, čo by tomu dodalo iskru.. Čo ma však ruší sú topánky Timberland, ktoré priam kričia o pozornosť.

 

Beyonce

 

Beyonce1-450x665_1  Beyonce2-450x596_2

 

Tak táto fotka mi utobila pekný deň. Beyonce žiari. Krásne a nápadné šaty od Lanvin sofistikovane obkreslili siluetu jej rastúceho tehotenského bruška. Krásne šperky sú neodmysliteľnou súčasťou tohoto outfitu. Bravó

 

Justin Bieber

 

Justin-Bieber1-450x672

 

Justin nám rastie do krásy. Dávam mu 10 bodov za odvahu obuť si tigrované tenisky a ešte ich aj zladiť. Timberlake má nasledovníka!

 

Zoe Saldana

 

Zoe-Saldana2-450x672

 

Mám pocit, že táto žena nikdy nestúpila vedľa, čo sa týka štýlu. Šaty od Barbara Bui, čierne so zlatou aplikáciou, totálne vynikajú na jej štíhlej a tmavej postave. Vyzerá ako egyptská princezná. Hadie topánky sú tej istej značky.

 

 

 

 

 

    5328

    Súvisiace články