Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 24. august 2011

Helen Bonham Carter

Módna antiikonaVydať sa presne opačným smerom, akým káže móda, sa hviezdam veľakrát vypláca. Najnovšie sa otom presvedčila aj „antiikona Hollywoodu" Helen Bonham Carter.

Helen Bonham Carter

Módna antiikona
Vydať sa presne opačným smerom, akým káže móda, sa hviezdam veľakrát vypláca. Najnovšie sa o tom presvedčila aj „antiikona Hollywoodu" Helen Bonham Carter. Túto rebelku s nezameniteľným štýlom si totiž ako tvár svojej kolekcie na jeseň/zima 2011 nevybral nikto iný ako samotný velikán Marc Jacobs.


Fotografie Helen Bonham Carter v Jacobsovej kampani nemajú síce veľa spoločné s módou, napriek tomu nepochybne splnili svoj cieľ. A tým cieľom bolo jednoznačne zaujať a prilákať pozornosť.


Na Obrázkoch je vidieť Helen Bonham Carter, ležiacu na zemi, v ružových šatách z najnovšej módnej kolekcie Marca Jacobsa, pričom na hlave má plastikovú baretku. Dovolím si však tvrdiť, že v modeli, ktorý nie je pravdepodobne určený na bežne nosenie, vyzerá prinajmenšom svojsky.
A hoci je módny vkus tejto geniálnej herečky často kritizovaný či nepochopený, nič to nezmení na fakte, že Helen si tento rok vyslúžila miesto medzi najlepšie oblečenými celebritami v časopise Vanity Fair.

Katarína Segešová

    3277

    Súvisiace články