Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Fashion week / 22. február 2013

Víkendový tip: Fashion Night v Chateau Földváry!

V maďarskej dedinke Öttevény, neďaleko slovenských hraníc, v nádhernom prostredí kaštieľa Chateau Földváry sa už túto sobotu 23. februára bude konať nezabudnuteľná Fashion Night, ktorej partnerom je aj náš magazín Top Fashion.

Víkendový tip: Fashion Night v Chateau Földváry!

22.2.2013

V maďarskej dedinke Öttevény, neďaleko slovenských hraníc, v nádhernom prostredí kaštieľa Chateau Földváry sa už túto sobotu 23. februára bude konať nezabudnuteľná Fashion Night, ktorej partnerom je aj náš magazín Top Fashion. Nenechajte si ujsť veľkolepú módnu šou s nemenej zaujímavým programom!

Predstavia sa vám šarmantné finalistky Miss Slovensko 2013, Thomas Puskailer uvedie svoj nový album Make Believe, môžete sa však tešiť aj na vystúpenie okúzľujúcej Jany Mutňanskej a violončelistky Magdalény Izakovičovej. Čaká vás najlepšia módna elita na Slovensku ako Lukáš Kimlička, Michaela Ľuptáková a Jana Pištejová, módna značka Marc ´O Polo, výborné jedlo, ešte lepšia atmosféra a veľa ďalších prekvapení. Výťažok z celej akcie poputuje na konto Nadácie Daniely Hantuchovej.

    8511

    Súvisiace články