Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Top Fashion Zima 2021

Nahliadnite do najnovšieho vydania magazínu Top Fashion

Top Fashion Zima 2021
Máme za sebou ďalší rozporuplný rok, z ktorého je čoraz ťažšie vyberať krásne okamihy a pozerať sa na svet optimistickou optikou. Zostáva nám momentálne len snívať. Aby sme nemuseli prežívať len akútny návrat k sebe, potrebujeme dávku escapismu. A práve ten by sme vám v zimnom čísle chceli priniesť. Kde by ste chceli byť, keby nemusíte byť práve tu a teraz? O tom hovorí aj naša coverstar, modelka Paulína Lišková v rozhovore a editoriáli Daydreamer. Zimné číslo venujeme všetkým snílkom, objavte ho v sebe aj vy.
Nechajte sa inšpirovať históriou šperkárskej značky Repossi, ktorej kreatívna riaditeľka do tvorby pretavuje vášeň k cestovaniu a architektúre.
Čo si obliecť na domácu party s Emmou Drobnou?
Insect is The New Glamour. Šperky ožili. Alebo sa nám to len snívalo?
Beauty Topic - Ako dosiahnuť akýkoľvek hairstyle bez ohľadu na typ vlasov
V lifestyle sekcii vás čaká dokonalá rekonštrukcia objektu Mezi lukami
_a tipy kam vyraziť za umením a módou v Londýne.

Celoročná dávka módy, umenia a krásy + Authentic Beauty Concept ako darček

Objednajte si alebo podarujte ročné predplatné magazínu TOP FASHION, ktoré obsahuje 4 čísla (jar, leto, jeseň a zima) za cenu 25 €/659 Kč. Ako bonus vám k nemu pribalíme exkluzívny darček – Authentic Beauty Concept šampón na hĺbkové čistenie a rozmaznávajúci tekutý olej v celkovej hodnote 57,80€/1 498 Kč.

Šampón na hĺbkové čistenie obsahuje extrakt z fialkovej fair trade ryže eticky získavaný v juhovýchodnej Ázii. Pomocou neho absorbuje mastnotu a nečistoty z vlasov a pokožky hlavy. Vyživujúci tekutý olej sa ľahko vstrebáva a zvyšuje lesk a kondíciu bez toho, aby bol mastný. Je ideálnou ochranou pri fénovaní a uzatvára rozštiepené konce.

Ako si objednať predplatné?

Predplatné magazínu TOP FASHION si jednoducho a pohodlne objednáte ONLINE. Stačí navštíviť top-fashion.sk alebo topfashionmagazin.cz a v sekcii „Magazín“ kliknete na „Objednávka“.

Nové číslo magazínu TOP FASHION môžete mať navyše vždy poruke vďaka digitálnemu vydaniu na floowie.com

Predchádzajúce čísla

Magazín / 10. marec 2023

Top Fashion SEASON_01

Najnovšie vydanie Top Fashion sme venovali minimalizmu. Season_01 vyzdvihuje skinimalism vo svete krásy a nadčasový kvalitný dizajn ako opak pominuteľnosti opakujúcich sa trendov.

Magazín / 6. december 2022

Top Fashion Season_04

V našom okolí sa často ukrýva krása, ktorú prehliadame. Odkryte ju na stránkach zimného čísla Top Fashion. Dočítate sa o vysokom šperkárstve aj čoraz viac verejnej Haute Couture a načerpáte inšpiráciu na zimné obdobie.

Magazín / 4. október 2022

Top Fashion Season_03

Nové vydanie magazínu Top Fashion sme venovali epicentru módy, Parížu. Nahliadnite s nami do rušných ateliérov najväčších módnych značiek, do tajných zákutí mesta a kaviarní, o ktorých vedia len Parížania.

Magazín / 28. jún 2022

Top Fashion Leto 2022

Načerpajte s nami inšpiráciu a prežite leto vyskladané z krásnych chvíľ, ktoré vo vás pretrvajú a budete sa k nim s láskou vracať ako k obľúbenému páru vintage džínsov.