Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Top Fashion Jar 2022

Season_01 sme venovali slobode. Slobode prejavu a predovšetkým slobode ako základnému ľudskému právu.

Top Fashion Jar 2022

Pri jeho prvotnom plánovaní sa náš moodboard postupne plnil pestrou krásou a heslami, ako DIVERZITA – chceli sme poukázať na inakosť každého z nás a krásu s ňou spojenú. REŠPEKT – lebo je dôležité vedieť prijímať jeden druhého, ale tiež samých seba s otvorenou mysľou a láskou. EXPLÓZIA – kvôli móde, všetkým tým farbám a vzorom, ktoré s jarou prichádzajú, a tiež SLOBODA – lebo uvoľňovanie opatrení so sebou prinášalo pocity voľnosti a radosti.

Art obálka Top Fashion season_01- limitovaná edícia
Art obálka Top Fashion season_01- limitovaná edícia
Top Fashion season_01
Top Fashion season_01

Razom ale všetky tieto slová nabrali úplne nový rozmer a oveľa hlbší význam. Náš moodboard sa zahalil do modrej a žltej a heslo, ktoré na ňom svieti najjasnejšie, je 

MIER.

Barbora Franeková, šéfredaktorka

Fashion_history

Objavte dedičstvo francúzskeho módneho návrhára Thierryho Muglera.

Fashion_editorial

Nezáleží na veku, národnosti ani postavení. Cover stars Michaela a Zuzana rozprávajú o diverzite a skúsenostiach v modelingu.

_Beauty

Treba sa naozaj chrániť pred slnkom stále? V Beauty Topic sa dozviete sa všetko o ochranných faktoroch. Beauty sekciu jarného čísla sme pripravili v spolupráci so Smartbeauty.sk

Testovali sme pre vás najlepšie nude rúže.

_Lifestyle

Lifestyle sekciu sme tentokrát venovali deťom. Prečítajte si rozhovory o tabuizovanej platenej pomoci rodičom, inšpirujte sa v zariaďovaní detskej izby alebo nájdite novú baby-friendly boutique destináciu.

Top Fashion celoročná dávka módy, umenia a krásy

Objednajte si alebo podarujte ročné predplatné magazínu TOP FASHION, ktoré obsahuje 4 čísla (jar, leto, jeseň a zima) za cenu 25 €/659 Kč. Ako bonus vám k nemu pribalíme exkluzívny darček – darčekovú sadu Rituals Gift Set v celkovej hodnote 44,90€/1 190 Kč. 

Top Fashion celoročná dávka módy, umenia a krásy
Top Fashion celoročná dávka módy, umenia a krásy

+ The Ritual of Jing

Sada kolekcie je dokonalým darčekom pre vás samotných. Je inšpirovaná starodávnym čínskym jing predstavujúcim ticho a odpočinok. Obsahuje sprchovú penu, suchý olej, masku na ruky a mini vonné tyčinky. Vďaka obsahu éterických olejov, jujube a posvätného lotosu napomáha nájsť cestu k vnútornému pokoju.

Predchádzajúce čísla

Magazín / 10. marec 2023

Top Fashion SEASON_01

Najnovšie vydanie Top Fashion sme venovali minimalizmu. Season_01 vyzdvihuje skinimalism vo svete krásy a nadčasový kvalitný dizajn ako opak pominuteľnosti opakujúcich sa trendov.

Magazín / 6. december 2022

Top Fashion Season_04

V našom okolí sa často ukrýva krása, ktorú prehliadame. Odkryte ju na stránkach zimného čísla Top Fashion. Dočítate sa o vysokom šperkárstve aj čoraz viac verejnej Haute Couture a načerpáte inšpiráciu na zimné obdobie.

Magazín / 4. október 2022

Top Fashion Season_03

Nové vydanie magazínu Top Fashion sme venovali epicentru módy, Parížu. Nahliadnite s nami do rušných ateliérov najväčších módnych značiek, do tajných zákutí mesta a kaviarní, o ktorých vedia len Parížania.

Magazín / 28. jún 2022

Top Fashion Leto 2022

Načerpajte s nami inšpiráciu a prežite leto vyskladané z krásnych chvíľ, ktoré vo vás pretrvajú a budete sa k nim s láskou vracať ako k obľúbenému páru vintage džínsov.