Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 5. jún 2012

Nájdite sa!

Akcia Nájdite sa vznikla preto, aby pomáhala tým, ktorí si sami pomôcť nemôžu - opusteným zvieratám. Cieľom je nájsť domov psíkom a mačkám, ktoré sa útulkom nedarí umiestniť, alebo si ich ešte nikto nevšimol.

Nájdite sa!

5. 6. 2012

Akcia Nájdite sa
vznikla preto, aby pomáhala tým, ktorí si sami pomôcť nemôžu - opusteným zvieratám. Cieľom je nájsť domov psíkom a mačkám, ktoré sa útulkom nedarí umiestniť, alebo si ich ešte nikto nevšimol. V Horárni Horský park, v bratislavskom Starom Meste, dávame trikrát ročne priestor útulkom a občianskym združeniam, aby sa odprezentovali a aby doniesli zvieratká na adopciu priamo na miesto. Zároveň s prezentáciou psíkov, mačičiek a útulkov má akcia aj program, kde vystupujú osobnosti známe svojím pozitívnym vzťahom k zvieratám. Ukážky svojej práce chodia pravidelne ukazovať aj psí záchranári, policajní kynológovia a výcvikári psov pre nevidiacich, ktorí psíkov učia a rozumejú im.

Nápad na akciu skrsol v hlave starostky Starého Mesta Táne Rosovej, ktorá bola takiež poslankyňou NRSR a známou bojovníčkou za prísnejšie tresty pre tých, ktorí zvieratá týrajú. Amabasádorkou akcie je herečka a moderátorka Kristína Farkašová.

Vieme, že pomoc nie je ťažká. Naša skúsenosť je taká, že človek si skôr zvieratko adoptuje, keď sa s ním osobne zoznámi. A funguje to! Do dnešného dňa sme pomohli nájsť domov už takmer 50 psíkom a mačičkám! Pridajte sa príďte! V nedeľu 17. júna vás všetci čakáme v bratislavskom Horskom parku! Partnermi akcie sú: Nadácia Horský park, Royal Canin, Rádio Europa 2 a Aukčná spoločnosť SOGA. 


vizual5 

 

    3090

    Súvisiace články