Začnite rok organizovane, plánujte, dávajte si ciele. Pomôže vám v tom daj taká drobnosť, akou je diár. Niekedy je praktickejšie mať po ruke takúto starú dobrá klasiku, ktorou nahradíme digitálne kalendáre a poznámky. Tieto diáre si nás získali aj po dizajnovej stránke.

 

diáre 2021 zápisníky agenda nový rok@papier

 

 

Elegantný: Aspinal of London

Dizajnovo jednoduchý, no pritom pútavý, doplnený luxusne pôsobiacimi detailmi v podobe zlatého lemu stránok. Takýto diár je ako stvorený do rúk každej dámy a milovníčky elegancie.

Aspinal of London

 

 

 

Exotický: Desmond & Dempsey x Papier

Diár, ktorý vás okamžite prenesie do spomienok na vaše cestovateľské dobrodružstvá alebo vás namotivuje plánovať ďalší výlet. Rok 2021 bude snáď v tomto smere na tom lepšie ako ten predchádzajúci a keď sa už cestovania neviete dočkať, tento diár môže byť aspoň malou náplasťou.

Desmond Dempsey

 

 

 

Prírodný: Mother of Pearl x Papier

Tento diár vznikol v spolupráci s populárnou módnou anglickou značkou Mother of Pearl a papiernictvom Papier, ktoré je známe svojou kreatívnou ponukou. Tento elegantný kúsok s módnym nádychom si môžete personalizovať svojim menom.

Mother of Pearl

 

 

 

Minimalistický s humorom: Mother of Pearl x Papier

Ďalší kúsok z kolaborácie Mother of Pearl a Papier sa nesie v minimalistickom duchu. Kombinácia bielej a čiernej pôsobí chic, zatiaľ čo textová potlač je ležérna a vtipná. Ideálny diár pre všetky minimalistky.

Mother of Pearl 2

 

 

 

Klasický: Papier

Ak máte radi klasiku a jednoduchosť, siahnite po ružovom diári s francúzskym nápisom L’Agenda, ktorý nájdete v ponuke Papier. Vybrať si pritom môžete z niekoľkých variácií vnútorného layoutu podľa toho čo vám najviac vyhovuje.

Papier

 

 

 

Módny: Rosie Assoulin x Papier

Ďalšou módnou kolaboráciou Papier je kolekcia s módnou dizajnérkou Rosie Assoulin. Jej typické farebné potlače, ktorými si získala svet teraz zdobia aj diáre. Tie si každý môže takisto personalizovať svojim menom.

 

Rosie Assoulin

 

 

 

Exkluzívny: Symthson

Značka Smythson je vo sfére diárov a zápisníkov veľkým pojmom. Tvorí nadčasové, nestarnúce kúsky z tých najkvalitnejších materiálov, častokrát práve zo zaujímavo spracovanej kože. Tento rok predstavili aj kožený diár s potlačou.

Smythson

 

 

 

Luxusný: Thibierge Paris

Francúzska značka Thibierge Paris vyrába luxusné kancelárske doplnky už od roku 1987 pričom v modernom svete sa nebojí skúšať aj rôzne inovácie a technológie. V ponuke má aj tento dizajnovo pútavý, luxusný obal na diár, ktorý môžete opätovne napĺňať, pričom vnútorné strany si môžete vyskladať podľa seba.

Thibierge Paris

 

 

 

 

Nadčasový: Leatherology

Ak hľadáte diár, na ktorý sa budete môcť spoľahnúť dlho, stavte na znovu naplniteľný obal z dielne značky Leatherology. Vyrába krásne kožené puzdrá, do ktorých stačí každý nový rok dokúpiť novú náplň. Vyberať si môžete z mnohých farieb, medzi ktorými nájdete neutrálne klasiky aj štýlové tóny mentolovej či marhuľovej a ďalších.

Leatherology

 
 

Foto: archív značiek

 

 

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 14.jan 2021

Umelecká kolaborácia Louis Vuitton x Urs...

Spojenie umenia a módy je vždy fascinujúce. Je prísľubom zaujímavého prieniku sveta abstrakcie, fikcie, reality a dizajnu zhmotnených do nositeľných...


Voľný čas | 13.jan 2021

Smart chladnička, ktorá pomôže s príprav...

Mnohé moderné technológie v dnešnom svete získavajú označenie smart. To sa však netýka len hodiniek či telefónov, ale aj takých prístrojov...


Dizajn | 13.jan 2021

Dizajnové značky športového oblečenia

Najčastejším novoročným predsavzatím býva zlepšenie svojho životného štýlu a s ním súvisiacou postavou. Ak ste sa tento rok rozhodli zapracovať na svojej...


Dizajn | 11.jan 2021

BEAUTY DAY: Les Paskarenko

„Tetovanie je iný svet výtvarného umenia. Plný emócie, bolesti a zároveň pocitu komfortu vo vlastnom tele a duši,“ hovorí mladá...


Naše tipy

Dizajnové Airbnb na samote

V roku 2020 sme sa naučili akceptovať samotu a izoláciu. Aj tie však môžu byť štýlové, upokojujúce a...

Svieže farebné kombinácie na rozjasnenie...

Zimné počasie nie je len o magickom snehu a modrej oblohe, ale častokrát práve o sive...

Neskrotná energia a dokonalá geometria š...

Kolekcia Clash de Cartier sa rozrástla o dva nové kúsky- Clash de Cartier Supple a Clash de Cartier ...