Spoločnosť Learn2Code je vzdelávacou inštitúciou, ktorá formou online štúdia ponúka až 140 odborných kurzov na rôzne témy. Na trhu pôsobí už od roku 2013 a za sebou má 45 tisíc spokojných študentov. Združenie Learn2Code vzniklo ako reakcia na obmedzené možnosti digitálneho vzdelávania na Slovensku a potrebu prispôsobiť vyučovanie individuálnym potrebám študentov.

 

learn to code online kurzy

 

Jednotlivé kurzy vedú profesionálni lektori, ktorí sú špičkami vo svojich odboroch. Ich cieľom je sprístupniť mladej generácii digitálne vzdelávanie, a tým zvýšiť ich šance na úspešné uplatnenie sa na trhu práce. Výhodou kurzov je, že je ich možné absolvovať bez viazanosti na miesto a čas.

V dnešnej prvej časti trojdielneho seriálu o online vzdelávaní vám predstavíme prvé tri z najžiadanejších kurzov združenia Learn2Code.

 

austin distel tLZhFRLj6nY unsplash

 

Kurz Microsoft Excel

Pri konkurze na pracovný pohovor je jednou z najčastejších otázok zručnosť v základných počítačových programoch. Medzi bežné znalosti patrí ovládanie programu Microsoft Excel. Ak si nie ste istí svojimi reálnymi schopnosťami tohto programu, priamo na webovej stránke Learn2Code sa môžete otestovať. Podľa výsledku je možné vzdelať sa v Microsoft Excel kurze pre začiatočníkov alebo pokročilých, čím si zvýšite svoju hodnotu na trhu práce.

 

Kurzu Social Media Marketing

Tento online kurz naučí jeho absolventov pohybovať sa v modrých vodách Facebook-u, a tiež Instagram-u. Začína od úplných základov, založíte si a nastavíte Facebook Page, oboznámite sa s formátmi postov a samozrejme, naučíte sa nasadzovať reklamy. Ak nie ste v sociálnej sieti FB začiatočníci, napriek tomu sa oboznámite s faktami, v ktorých sa možno už trochu orientujete, ale zvýšite si o nich ďalšie povedomie, môžete sa zapojiť do diskusie, overiť si niektoré skills, naučíte sa využiť potenciál social media kanálov naplno a podobne. Facebook a Instagram sa totiž zo sociálnych sietí postupne zmenili na plnohodnotné mediálne platformy, ktoré prinášajú firmám a značkám na celom svete úžasné výsledky a dnes sú už súčasťou takmer každej reklamnej kampane.

 

 

 

Kurz fotografovania a práce s fotoaparátom

Tento kurz naučí jeho účastníkov základy fotografovania so zrkadlovkou bez námahy a z pohodlia domova. Je určený pre fotografických začiatočníkov a detailne vysvetľuje základy práce s fotoaparátom. Vysvetľuje ako pracovať s prirodzeným svetlom, ako fotografovať portrét, produkt, krajinu, veci statické aj v pohybe, pri svetle aj po súmraku. Vďaka kurzu dokážete dostať zo svojej zrkadlovky maximum. Kombinácia nastavení fotoaparátu pri rôznych podmienkach je pre vytvorenie dokonalých fotografií kľúčová.

 

radek grzybowski eBRTYyjwpRY unsplash

 

Viac informácií: www.learn2code.sk

 

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 06.aug 2020

NOMINÁCIE CE ZA AR 2020

Ocenenie CE ZA AR už 19. rok upozorňuje na spoločenskú hodnotu architektonických diel a profesionálnych výkonov slovenských architektov. Jeho význam...


Voľný čas | 30.júl 2020

Jednotka v online vzdelávaní na Slovensk...

Spoločnosť Learn2Code je vzdelávacou inštitúciou, ktorá formou online štúdia ponúka až 140 odborných kurzov na rôzne témy. Na trhu pôsobí...


Cestovanie | 30.júl 2020

24 hodin v Českém Krumlově

Český Krumlov bývá označován jako Praha v kapesním provedení, nebo také město snů a kamenných růží. Toto starobylé město má...


Voľný čas | 29.júl 2020

Nespresso ocenilo filmárov, Češka obsadi...

Každý dobrý čin môže odštartovať špirálu pozitivity, ktorá sa následne stane hybnou silou ku konaniu dobra. Tak znela téma tohtoročnej...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Must-have rúže na leto

Rúže sú skvelou pomôckou aj na tie dni, kedy sa nám nechce líčiť alebo na to jednoducho nemáme čas. ...

Dovolenkové outfity podľa módnych ikon

Kto povedal, že si dovolenkovú atmosféru nemôžeme dopriať aj v prípade, že ostávame cez leto do...

Póry po kontrolou

So stúpajúcimi teplotami v lete sa zvyšuje aj aktivita našej pokožky, konkrétne mazových žliaz...