Ako urobiť poriadok v šatníku raz a navždy? V prvom rade je dôležité vytriediť veci, ktoré už neplánujete nosiť, prípadne tie, z ktorých ste už „vyrástli.“ Potom môžete vytiahnuť ťažké zbrane v podobe týchto praktických pomôcok. 

 

organizácia šatník pomôcky@lisadnyc

 

Špeciálne vešiaky

Jeden vešiak, 4 spôsoby využitia. Túto šikovnú pomôcku oceníte v prípade, že nechcete mať skriňu zapratanú masívnymi vešiakmi, ktoré zbytočne zaberajú miesto. Je skvelou voľbou na vešanie košieľ, šiat, ale aj doplnkov. Okamžite máte prehľad vo svojej skrini a navyše šetríte miestom.

 

1

 

 

Túto pomôcku asi poznáte, je ideálna do šatníkov a skríň, ktorým chýbajú police. Týmto jednoduchým vešiakom doplníte chýbajúci priestor, ktorý môžete využiť na uskladnenie svetrov, doplnkov, ale aj osušiek či iných vecí do domácnosti.

 

2

 

 

 

Na topánky

Ak patríte k tým z nás, ktorí uskladňujú topánky v šatníku spolu s oblečením, bude sa vám hodiť táto praktická pomôcka. V podstate ide o policový systém na topánky, vďaka ktorému budete mať okamžitý prehľad o svojom botníku.

 

3

 

 

V prípade, že skladujete topánky v šatníku, no nemáte dostatok priestoru na police, riešením pre vás je závesný systém na topánky. Nejde o žiadnu novinku, no napriek tomu je stále prehliadaným prvkom. A pritom je taký praktický a vôbec nezaberá miesto.

4

 

 

Uskladňovanie

Na uskladňovanie sezónny vecí využite napríklad aj organizéry či boxy. Sú skvelým prvkom keď potrebujete vniesť do svojho šatníka trochu poriadku. Stačí ich naplniť vecami, pre ktoré už nemáte miesto a zastrčiť pod posteľ alebo na spodok šatníka.

 

5

 

 

 

Ak máte pivnicu alebo iný úložný priestor, stavte na úložné boxy so zipsom. V nich môžete uskladniť sezónne veci ako lyžiarske bundy, hrubé svetre, ale aj periny či staré detské veci.

6 

 

 

Organizácia

Tento organizér sa vám bude hodiť ak máte plné zásuvky spodnej bielizne či doplnkov. Krásne si vďaka nemu môžete zorganizovať podprsenky, ale ponožky či dokonca šatky a opasky. Ako ho využijete je len na vás.

 

7

 

 

 

Aj v policiach sa dá urobiť poriadok. Možno vám pomôžu práve tieto oddeľovače, ktoré sa dajú využiť dvomi spôsobmi. Prvým je na základné oddelenie „komínov“, druhý zase umožňuje vešať rôzne typy doplnkov, stačí ho otočiť naopak.

 

8 

 

Foto: archív značiek

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 05.júl 2020

Ako sa starať o izbové rastliny v letnýc...

Izbové rastliny si vyžadujú úplne iný prístup k starostlivosti v lete ako v zime. Čo teda potrebujú počas vyšších teplôt v lete? Dostatok vlahy...


Dizajn | 05.júl 2020

Dior otvára exkluzívny pop-up na Capri

Taliansky ostrov Capri je populárnou dovolenkovou destináciou Európanov, ale aj svetových celebrít. Je plný nádherných výhľadov, dramatických útesov, ovocných stromov...


Dizajn | 04.júl 2020

Surfovanie s Burberry

Keď sa luxusné módne domy objavia vo svete dizajnu najrôznejších produktov, vždy to stojí za to. Značka Saint Laurent pravidelne...


Gastro | 01.júl 2020

Letné drinky pre krajšiu pleť

So stúpajúcimi teplotami stúpa aj naša spotreba vody, alebo teda, mala by stúpať. Len dostatočne hydratovaný organizmus totiž dokáže správne...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...