Chystáte sa na dôležité obchodné rokovanie do zahraničia alebo v rámci Slovenska? Potrebujete sa vkusne a originálne prezentovať? Naplánujte si svoje stretnutie s obchodnými partnermi na ktoromkoľvek mieste v Európe a príďte v jedinečnom luxusnom vozidle, ktoré bude spolu s vami tvoriť výnimočné duo.

 

prenájom luxusných áut

 

Požičovňa luxusných automobilov HighRent ponúka pre svojich klientov širokú škálu vozidiel, ktoré sa vyznačujú kvalitou, moderným dizajnom a štýlom. K dispozícii sú značky áut Audi, Mercedes, BMW, ale aj prestížne modely Porsche, Tesla, Abarth či Maserati. Po absolvovanom rokovaní môžete svojich obchodných partnerov pozvať na prehliadku našej krajiny alebo sa vydajte vy sami s vetrom vo vlasoch a silným motorom pod kapotou poznávať zákutia niektorej zo zaujímavých destinácii v Európe.

 

highrent 2

highrent 5

 

Hlavnou myšlienkou spoločnosti HighRent je požičiavanie áut s mottom for business, for fun - pre obchod i zábavu. Ak pre váš biznis nie je nevyhnutné jedinečné luxusné vozidlo, nastupuje práve zábava. Ktorý chlapec či muž aspoň raz v živote nezatúžil sadnúť si za volant kultového modelu Maserati? Spoločnosť HighRent ponúka na prenájom model Maserati Ghibli, ktorý oficiálny výrobca predstavuje ako trúfalé, elegantné, odhodlané a rafinované auto, prinášajúce nový zážitok, luxus na najvyššej úrovni a špičkové technológie podporené bezkonkurenčnými výkonmi.

 

highrent 3

W166/C292, Katalog, 2016-12

 

Rýchle a štýlové autá môžu milovať aj ženy. Napríklad značka Porsche je blízka aj predstaviteľkám nežnejšieho pohlavia. Práve zo značky Porsche si môžete vybrať z viacerých modelov, napríklad Porsche Cayenne S, Porsche Panamera Sport Turismo.

 

highrent 6

 

Na záver romantický tip. Páni, chcete urobiť radosť svojim dámam? Požičaním luxusného auta a spoločným výletom potešíte svoje technické srdce i romantickú dušu svojej polovičky.

 

Viac informácií: www.highrent.sk

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 04.júl 2020

Surfovanie s Burberry

Keď sa luxusné módne domy objavia vo svete dizajnu najrôznejších produktov, vždy to stojí za to. Značka Saint Laurent pravidelne...


Gastro | 01.júl 2020

Letné drinky pre krajšiu pleť

So stúpajúcimi teplotami stúpa aj naša spotreba vody, alebo teda, mala by stúpať. Len dostatočne hydratovaný organizmus totiž dokáže správne...


Voľný čas | 26.jún 2020

Iryna Zelyk: Moje knihy vymažú deťom boľ...

Talentovaná spisovateľka Iryna Zelyk prináša na pulty kníhkupectiev nový manuál pre rodičov ako zvládať hnev svojich detí. Autorka, ktorej motívom...


Dizajn | 26.jún 2020

BAUHAUS: Fluidum života samého

„Cieľom nie je žiadny štýl, dogma ani móda! Bauhaus bude živý, len pokiaľ nebude lipnúť na forme, ale práve naopak...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Crop top na elegantný spôsob

Skrátené topy sú skvelou voľbou do letných outfitov. Ukážu kúsok kože, poskytnú voľnosť aj komfort a...

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...