Aj keď z nového roku ubehli už viac ako dva týždne, neznamená to, že je neskoro na správnu organizáciu. K novému roku patrí aj nový diár a pokiaľ patríte aj vy k tým z nás, ktorí namiesto diáru v mobile či počítači stále využívajú klasickú „knižku“, máme pre vás niekoľko tipov na dizajnovo krásne diáre, ktorá vám pomôžu s organizáciou aj motiváciou.

 

Master Plan

Zapíšte si všetky svoje majstrovské plány na jedno miesto. Môže ním byť práve táto knižôčka s príznačným pomenovaním.

agenda2020Abrams & Chronicle

 

 

Pre včeličky

Všetky usilovné včeličky ocenia tento veselý diár v žiarivej žltej farbe a embosovanou včelou. S touto farbou ho určite vylovíte z kabelky veľmi rýchlo.

Noble MacmillanNoble Macmillan

 

 

Pre módnych maniakov

Vedeli ste, že Christian Lacroix vyrába aj takéto dizajnové diáre v spolupráci s papierníctvom Papier? V ponuke ich je niekoľko, no nás oslovil módnou tematikou tento.

christian lacroixChristian Lacroix Papier

 

 

Pre motiváciu

Celé to je o ceste. Aspoň týmto heslom sa riadi diár z dielne populárnej značky Smythson, ktorý zaujme aktuálne trendy mandarínkovou farbou, ale aj skvelým materiálom.

smythsonSmythson

 

 

Luxusný

Nejde tak úplne o diár, ale skôr o kožené puzdro, ktoré má vymeniteľné vnútro. Nemusíte si teda každý rok kupovať nový diár, stačí doplniť nové stránky.

burberryBurberry

 

Old School

Diár, ktorý pripomína starú knihu, má veľmi zaujímavý vzhľad aj na dotyk je iný ako všetky ostatné.Zapisovať si do neho všetky stretnutia a úlohy nebude až také ťažké.

easy tigerEasy Tiger

 

 

 

Umelecký

Krásne spracovaná väzba, pozitívne pôsobiace farby a efektná špirála na boku. Tento diár poteší každého milovníka umenia, ktorý hľadá vizuálnu stimuláciu počas dňa.

lily pulitzerLily Pulitzer

 

 

Instagramovateľný

Biela a zlatá sp veľmi vďačnou kombináciou, pôsobia luxusne a uhladene. Tento diár je presne taký a ešte vás poteší svojim pevným materiálom pripomínajúcim kožu.

riley petiteRiley Petite

 

 

Make It Happen

Nikto iný vám vaše sny nesplní, ak to občas potrebujete pripomenpť, tento diár je pre vás. Pomôže vám splniť vaše úlohy, ktoré vás povedú za vašimi cieľmi.

abrams and chronicleAbrams & Chronicle

 

 

Minimalistický

Ak máte radi minimalitické veci, toto je diár pre vás. Set čiernej knihy a pera s Karlovou podobizňou navyše ocenia všetci jeho fanúšikovia.

karl lagerfeldKarl Lagerfeld

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 25.sep 2020

Vitra predstavila upcyklovanú stoličku

Značka Vitra je synonymom moderného luxusu vo sfére nábytkového dizajnu. Na konte má niekoľko ikonických modelov, ktoré sú milované po...


Dizajn | 17.sep 2020

Rodinný dom, ktorý kráča s dobou

Aj rodinné domy podliehajú trendom. Medzi ten najvýraznejší jednoznačne patrí minimalizmus, ktorý sa prejavuje vo forme prízemných domov typu bungalow...


Dizajn | 15.sep 2020

Kolaborácia Supreme x Yohji Yamamoto

Značka Supreme zbožňuje kolaborácie. Pravidelne sa spája s rôznymi značkami či dizajnérmi, častokrát s menej známymi menami, ktorým dáva priestor na zviditeľnenie...


Voľný čas | 11.sep 2020

B.zero1 Rock party - večer plný oslnivýc...

V rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week sme sa už prehupli do druhej polovice, no dodnes spomíname na párty, ktorá sa...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Z leta na jeseň: Ako prispôsobiť starost...

To, že pomaly oficiálne končí leto neznamená, že si ešte v nasledujúcich mesiacoch nebudeme môc...

Skin Restart po lete

Po lete sme všetci nabití pozitívnou energiou, no naša pleť má iný názor. Je unavená. Doprajte jej p...

Street stylová inšpirácia z MBPFW: Deň 3

Aj napriek tomu, že módny svet aktuálne miluje neutrálne odtiene hnedej, krémovej a sivej, v&nb...