Aj napriek tomu, že sme nikdy predtým nemali viac rôznorodých zdrojov inšpirácie, ani dnes sa nevyhneme občasnej strate kreativity či vôle pracovať. Aby vás čím skôr tieto stavy opustili a vy ste boli opäť správne naladení na pracovnú vlnu, našli sme niekoľko aplikácií, ktoré vám pomôžu pri rozvíjaní kreativity a sústredenia.

 

title

 

 

Writing Prompts

Aplikácia ako stvorená pre spisovateľov či novinárov. Určí vám niekoľko špecifík pre váš príbeh (napríklad typ hlavnej postavy, miesto deja či žáner) a vy by ste následne mali podľa zadania vymyslieť príbeh.

1 

 

 

 

Sketch Book

V tejto aplikácii sa môžu realizovať všetci umelci, ale aj neumelci. Vyberiete si kategóriu, v ktorej by si chceli vytvoriť svoje dielo a následne ho umiestnite medzi ostatné výtvory ľudí z celého sveta.

2 

 

 

 

Instant Poetry

V tejto aplikácii sa naučíte skladať básne. Vyberte si jednu z fotografií v galérii, alebo nahrajte vašu vlastnú, a zo slov, ktoré vám aplikácia vygeneruje poskladajte báseň.

3 

 

 

 

Brain Sparker

V tejto aplikácii objavíte inú stránku vašich nápadov. Je ako stvorená pre fotografov, dizajnérov, ale aj umelcov či marketérov. Aplikácia vygeneruje rôzne citáty alebo myšlienky, ktoré by vás mali prinútiť myslieť inak.

4 

 

 

 

Unstuck

Táto aplikácia ide na to váš blok úplne inak. V sérii otázok sa snaží zistiť, čo je príčinou tohto bloku, a následne vám odporučí vhodné riešenie.

7 

 

 

 

Colorfy

Omaľovánky pre dospelých sa stávajú hitom, nielenže pomôžu zrelaxovať, ale aj stimulujú kreativitu a rozvíjajú netradičné myslenie. Túto omaľovánku môžete mať pri sebe hocikedy a navyše môžete vyfarbovať rôzne motívy.

8

Foto: archív aplikácií

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 22.mar 2019

Vidiecka klasika

Dvojpodlažný dom s piatimi izbami, Pavla 10A, predstavuje inováciu v rade domov Pavla.  


Dizajn | 22.mar 2019

Nádherné veci objektívom Tima Walkera

Londýnske múzeum V&A otvára ďalšiu zaujímavú výstavu venovanú móde. Po úspešnej výstave Dior tak nasleduje expozícia venovaná módneJ fotografii, konkrétne...


Dizajn | 21.mar 2019

Ponorte sa do prvej európskej podmorskej...

Prvú európsku reštauráciu, ktorá sa nachádza pod hladinou mora nájdete v ďalekej nórskej dedinke Båly, konkrétne Severnom mori. O jej dizajn sa...


Dizajn | 21.mar 2019

Versace otvorí výstavu venovanú svojej l...

Značka Versace pretavuje svoju módnu estetiku a inšpiráciu aj do kolekcií nábytku už od roku 1992. Tie sa odrazia aj v najnovšej...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Privée lounge na MBPFW

Keď sa povie Fashion Week, väčšine z nás napadnú módne prehliadky. Aj keď je pravda, že sú veľm...

Móda a biznis na MBPFW

MBPFW sa bude venovať móde aj z iného pohľadu a to biznisového. V spolupráci s B...

Must-have kúsky pre jarný šatník

Už počas Týždňov módy sa ukázalo, že jarné kúsky sa dajú nosiť už teraz. Niektoré sa objavovali v&nb...