pilulka top fashion 2

Aj napriek tomu, že sme nikdy predtým nemali viac rôznorodých zdrojov inšpirácie, ani dnes sa nevyhneme občasnej strate kreativity či vôle pracovať. Aby vás čím skôr tieto stavy opustili a vy ste boli opäť správne naladení na pracovnú vlnu, našli sme niekoľko aplikácií, ktoré vám pomôžu pri rozvíjaní kreativity a sústredenia.

 

title

 

 

Writing Prompts

Aplikácia ako stvorená pre spisovateľov či novinárov. Určí vám niekoľko špecifík pre váš príbeh (napríklad typ hlavnej postavy, miesto deja či žáner) a vy by ste následne mali podľa zadania vymyslieť príbeh.

1 

 

 

 

Sketch Book

V tejto aplikácii sa môžu realizovať všetci umelci, ale aj neumelci. Vyberiete si kategóriu, v ktorej by si chceli vytvoriť svoje dielo a následne ho umiestnite medzi ostatné výtvory ľudí z celého sveta.

2 

 

 

 

Instant Poetry

V tejto aplikácii sa naučíte skladať básne. Vyberte si jednu z fotografií v galérii, alebo nahrajte vašu vlastnú, a zo slov, ktoré vám aplikácia vygeneruje poskladajte báseň.

3 

 

 

 

Brain Sparker

V tejto aplikácii objavíte inú stránku vašich nápadov. Je ako stvorená pre fotografov, dizajnérov, ale aj umelcov či marketérov. Aplikácia vygeneruje rôzne citáty alebo myšlienky, ktoré by vás mali prinútiť myslieť inak.

4 

 

 

 

Unstuck

Táto aplikácia ide na to váš blok úplne inak. V sérii otázok sa snaží zistiť, čo je príčinou tohto bloku, a následne vám odporučí vhodné riešenie.

7 

 

 

 

Colorfy

Omaľovánky pre dospelých sa stávajú hitom, nielenže pomôžu zrelaxovať, ale aj stimulujú kreativitu a rozvíjajú netradičné myslenie. Túto omaľovánku môžete mať pri sebe hocikedy a navyše môžete vyfarbovať rôzne motívy.

8

Foto: archív aplikácií

Najnovšie zo sekcie lifestyleApetít | 22.jan 2019

8 dostupných michelinových reštaurácií

Keď sa povie michelinová reštaurácia, väčšine z nás zrejme ihneď napadne fine dining, dress code a menu z exotických surovín a ceny, pri ktorých...


Voľný čas | 22.jan 2019

Najkrajšie izbové rastliny

Interiérový dizajn nie je len o dizajnových kúskoch a kvalitných materiáloch. Tú pravú atmosféru domova vytvárajú práve rastliny, ktoré do...


Cestovanie | 22.jan 2019

Ako cestovať udržateľne?

Udržateľnosť a ekológia zasahujú do každej sféry našich životov. Zatiaľ čo o móde a kozmetike sa hovorí relatívne často, cestovný priemysel má tiež...


Voľný čas | 18.jan 2019

Zo sveta Zuzany Gregorovej: 5- sekundové...

Neverím v novoročné predsavzatia, preto som si ich nikdy nedávala. Vo väčšine prípadov ide aj tak len o ďalšiu formu prokrastinácie, čiže...

predplatne

predplatne

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

5 vzorcov ako nosiť skinny džínsy

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si popularitu získali zvonové džínsy a pracovné no...

Nohavicový kostým podľa pravidiel street...

Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stab...

Insta značky, ktoré by ste v roku 2019 m...

Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj ...