Aj napriek tomu, že sme nikdy predtým nemali viac rôznorodých zdrojov inšpirácie, ani dnes sa nevyhneme občasnej strate kreativity či vôle pracovať. Aby vás čím skôr tieto stavy opustili a vy ste boli opäť správne naladení na pracovnú vlnu, našli sme niekoľko aplikácií, ktoré vám pomôžu pri rozvíjaní kreativity a sústredenia.

 

title

 

 

Writing Prompts

Aplikácia ako stvorená pre spisovateľov či novinárov. Určí vám niekoľko špecifík pre váš príbeh (napríklad typ hlavnej postavy, miesto deja či žáner) a vy by ste následne mali podľa zadania vymyslieť príbeh.

1 

 

 

 

Sketch Book

V tejto aplikácii sa môžu realizovať všetci umelci, ale aj neumelci. Vyberiete si kategóriu, v ktorej by si chceli vytvoriť svoje dielo a následne ho umiestnite medzi ostatné výtvory ľudí z celého sveta.

2 

 

 

 

Instant Poetry

V tejto aplikácii sa naučíte skladať básne. Vyberte si jednu z fotografií v galérii, alebo nahrajte vašu vlastnú, a zo slov, ktoré vám aplikácia vygeneruje poskladajte báseň.

3 

 

 

 

Brain Sparker

V tejto aplikácii objavíte inú stránku vašich nápadov. Je ako stvorená pre fotografov, dizajnérov, ale aj umelcov či marketérov. Aplikácia vygeneruje rôzne citáty alebo myšlienky, ktoré by vás mali prinútiť myslieť inak.

4 

 

 

 

Unstuck

Táto aplikácia ide na to váš blok úplne inak. V sérii otázok sa snaží zistiť, čo je príčinou tohto bloku, a následne vám odporučí vhodné riešenie.

7 

 

 

 

Colorfy

Omaľovánky pre dospelých sa stávajú hitom, nielenže pomôžu zrelaxovať, ale aj stimulujú kreativitu a rozvíjajú netradičné myslenie. Túto omaľovánku môžete mať pri sebe hocikedy a navyše môžete vyfarbovať rôzne motívy.

8

Foto: archív aplikácií

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 08.apr 2021

Insta-famous nábytok

Instagram je skvelou platformou na hľadanie inšpirácie aj nových trendov. Platí to nielen v prípade módy, ale aj pri interiérovom...


Voľný čas | 07.apr 2021

Vôňa jari v kolekcii Basil Verde od LUMI...

Ak by ste mali opísať jar pomocou vône, aké tóny by ju tvorili? Boli by svieže a sladké alebo skôr...


Dizajn | 07.apr 2021

H&M Home uvádza kolaboráciu s Diane von ...

Každý rok čakáme, s kým predstaví H&M najnovšiu módnu kolaboráciu. Počas rokov sa na jej konte nazbieralo množstvo zvučných mien...


Voľný čas | 06.apr 2021

Jarný detox domácnosti

Už ho máte za sebou alebo vás ešte len čaká? Hovoríme o jarnom upratovaní, ktoré sa už v mnohých domácnostiach...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...