Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 14. február 2012

Prechádzajte životom ako top modelka

Aj vám sa zdá život celebrít, modeliek a iných hviezdičiek ako z rozprávky? Žiadne bežné starosti ako nákupy, varenie, robenie domácich úloh či žehlenie.

Prechádzajte životom ako top modelka

14. 2. 2012

smiling_womanAj vám sa zdá život celebrít, modeliek a iných hviezdičiek ako z rozprávky? Žiadne bežné starosti ako nákupy, varenie, robenie domácich úloh či žehlenie. To, že ste doma výbornou gazdinkou, mamou a partnerkou však neznamená, že po odchode z domu sa nemôžete aspoň na chvíľu stať supermodelkou. Máme pre vás zopár užitočných rád, ktorými sme sa nechali inšpirovať od žien, ktoré pravidelne zapĺňajú stránky nielen bulvárnych novín.

Smejte sa: vedeli ste o tom, že na úsmev nám stačí 17 svalov, no ak chceme niekomu venovať zamračený pohľad, musíme zapojiť ďalších 20? Nemusíte sa celý deň usmievať na monitor v práci. Stačí malý úsmev na kolegu či na predavačku v obchode a hneď sa im budete zdať krajšia. Zaručene.

Sila ženských opätkov:
áno, my vieme, balerínky sú také pohodlné. No musíte aj samé uznať, že žena v sukni vyzerá oveľa lepšie v ihličkových opätkoch ako nízkych topánkach. A tie obdivné mužské pohľady istotne pohladia ego každej z nás. Tak aspoň raz za čas...

Nevychádzajte z domu bez slnečných okuliarov: s
amozrejme chápeme, že sa vám nechce robiť make – up kvôli sobotnému nákupu. Ak tedaoversized1 neplánujete malý nákup v potravinách zmeniť na kávičku s priateľkou či seriózne prevetranie kreditky, stačí si nasadiť slnečné okuliare. Nikto si nevšimne absenciu vášho make – upu a vynikajúco zakryje kruhy pod očami z prežúrovanej piatkovej noci.

„Prepite" sa k dobrej pleti:
dnes je na trhu už množstvo krémov, ktoré vám zaručujú okamžite vypnutie pleti a vyhladenie vrások. No najviac sa svojej pleti odvďačíte pravidelným pitným režimom. Aspoň dva litre čaju či vody by malo byť pre vás samozrejmosťou.

Nezabúdajte na parfum: p
arfumy majú tú užasnú výhodu, že aj po namáhavom dni v práci sa budete cítiť svieža a budete zo seba cítiť príjemnú vôňu. A ostatní tiež. Preto nepodceňujte silu parfumov.

pripravila: Katarína Segešová


    6337

    Súvisiace články