pilulka top fashion 2

Ako lepšie naštartovať nový rok, ak nie zdravším životným štýlom? Pokiaľ hľadáte motiváciu alebo inšpiráciu, pozrite si jeden z týchto dokumentov, ktoré vás naladia na tú správnu vlnu.

 

food

 

 

The Magic Pill

Film s názvom Čarovná pilulka prepojil vedcov, lekárov a šéfkuchárov, aby detailne rozobral najväčšie trendy v stravovaní v roku 2018 vrátane populárnej keto diéty. Dokáže nízkosacharidová diéta efektívne spaľovať a je vôbec zdravá?

 

 

 

In Defense of Food

Západný svet a jeho rôznorodé spôsoby stravovania, ako aj diéty sú rozobraté v tomto dokumente, ktorý sa snaží zanalyzovať situáciu zo zdravotného hľadiska.

 

 

 

What the Health

Tento dokument je síce o niečo starší, no v roku 2017 sa o ňom veľa hovorilo. Je sústredený na živočíšne produkty a ich spätosť s rôznymi chorobami. Zároveň ponúka pohľad na to, ako prejsť na rastlinnú stravu.

 

 

 

Food, Inc.

Food, Inc. sa na gastro priemysel pozerá z trochu iného uhla, ide najmä o výrobu a procesy. Po jeho zhliadnutí určite zmeníte svoj pohľad na polotovary a nekvalitné suroviny.

 

 

 

Ask the Doctor

Najväčšie zdravotné mýty vyvrátené! Aj tak by sa dal popísať tento dokument, v ktorom účinkujú lekári. Rozoberajú v ňom moderné mýty a mnohé z nich aj klinicky testujú, aby vyvodili pravdivé závery.

Najnovšie zo sekcie lifestyleApetít | 22.jan 2019

8 dostupných michelinových reštaurácií

Keď sa povie michelinová reštaurácia, väčšine z nás zrejme ihneď napadne fine dining, dress code a menu z exotických surovín a ceny, pri ktorých...


Voľný čas | 22.jan 2019

Najkrajšie izbové rastliny

Interiérový dizajn nie je len o dizajnových kúskoch a kvalitných materiáloch. Tú pravú atmosféru domova vytvárajú práve rastliny, ktoré do...


Cestovanie | 22.jan 2019

Ako cestovať udržateľne?

Udržateľnosť a ekológia zasahujú do každej sféry našich životov. Zatiaľ čo o móde a kozmetike sa hovorí relatívne často, cestovný priemysel má tiež...


Voľný čas | 18.jan 2019

Zo sveta Zuzany Gregorovej: 5- sekundové...

Neverím v novoročné predsavzatia, preto som si ich nikdy nedávala. Vo väčšine prípadov ide aj tak len o ďalšiu formu prokrastinácie, čiže...

predplatne

predplatne

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

5 vzorcov ako nosiť skinny džínsy

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si popularitu získali zvonové džínsy a pracovné no...

Nohavicový kostým podľa pravidiel street...

Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stab...

Insta značky, ktoré by ste v roku 2019 m...

Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj ...