Ako lepšie naštartovať nový rok, ak nie zdravším životným štýlom? Pokiaľ hľadáte motiváciu alebo inšpiráciu, pozrite si jeden z týchto dokumentov, ktoré vás naladia na tú správnu vlnu.

 

food

 

 

The Magic Pill

Film s názvom Čarovná pilulka prepojil vedcov, lekárov a šéfkuchárov, aby detailne rozobral najväčšie trendy v stravovaní v roku 2018 vrátane populárnej keto diéty. Dokáže nízkosacharidová diéta efektívne spaľovať a je vôbec zdravá?

 

 

 

In Defense of Food

Západný svet a jeho rôznorodé spôsoby stravovania, ako aj diéty sú rozobraté v tomto dokumente, ktorý sa snaží zanalyzovať situáciu zo zdravotného hľadiska.

 

 

 

What the Health

Tento dokument je síce o niečo starší, no v roku 2017 sa o ňom veľa hovorilo. Je sústredený na živočíšne produkty a ich spätosť s rôznymi chorobami. Zároveň ponúka pohľad na to, ako prejsť na rastlinnú stravu.

 

 

 

Food, Inc.

Food, Inc. sa na gastro priemysel pozerá z trochu iného uhla, ide najmä o výrobu a procesy. Po jeho zhliadnutí určite zmeníte svoj pohľad na polotovary a nekvalitné suroviny.

 

 

 

Ask the Doctor

Najväčšie zdravotné mýty vyvrátené! Aj tak by sa dal popísať tento dokument, v ktorom účinkujú lekári. Rozoberajú v ňom moderné mýty a mnohé z nich aj klinicky testujú, aby vyvodili pravdivé závery.

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 18.apr 2019

Vzory, farby a dedičstvo Missoni v knihe

Značka známa najmä svojim cik-cakovým vzorom, výraznými farbami a pletenými kúskami má za sebou bohatú históriu a pred sebou farebnú budúcnosť. Jej...


Dizajn | 17.apr 2019

Televízor ako dekorácia

Značky Vitra a Panasonic sa spojili v projekte, v ktorom vytvorili spoločný produkt. Ide o netradičnú verziu televízora, ktorý spĺňa dvojakú funkciu- dekoratívnu a zábavnú.  


Voľný čas | 17.apr 2019

ASVOFF Bratislava: Oslava módneho filmu

Bratislava sa 24. a 25. apríla zaradí medzi sériu svetových metropol, ktoré hostili medzinárodný fashion film festival ASVOFF. Kreatívny riaditeľ...


Dizajn | 16.apr 2019

Kráľovné značky Dolce & Gabbana

Kolekcie Alta Moda značky Dolce & Gabbana sú samé o sebe kráľovské, opulentné, bohaté aj dekadentné. Teraz nám módny dom ponúka...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...