Ako lepšie naštartovať nový rok, ak nie zdravším životným štýlom? Pokiaľ hľadáte motiváciu alebo inšpiráciu, pozrite si jeden z týchto dokumentov, ktoré vás naladia na tú správnu vlnu.

 

food

 

 

The Magic Pill

Film s názvom Čarovná pilulka prepojil vedcov, lekárov a šéfkuchárov, aby detailne rozobral najväčšie trendy v stravovaní v roku 2018 vrátane populárnej keto diéty. Dokáže nízkosacharidová diéta efektívne spaľovať a je vôbec zdravá?

 

 

 

In Defense of Food

Západný svet a jeho rôznorodé spôsoby stravovania, ako aj diéty sú rozobraté v tomto dokumente, ktorý sa snaží zanalyzovať situáciu zo zdravotného hľadiska.

 

 

 

What the Health

Tento dokument je síce o niečo starší, no v roku 2017 sa o ňom veľa hovorilo. Je sústredený na živočíšne produkty a ich spätosť s rôznymi chorobami. Zároveň ponúka pohľad na to, ako prejsť na rastlinnú stravu.

 

 

 

Food, Inc.

Food, Inc. sa na gastro priemysel pozerá z trochu iného uhla, ide najmä o výrobu a procesy. Po jeho zhliadnutí určite zmeníte svoj pohľad na polotovary a nekvalitné suroviny.

 

 

 

Ask the Doctor

Najväčšie zdravotné mýty vyvrátené! Aj tak by sa dal popísať tento dokument, v ktorom účinkujú lekári. Rozoberajú v ňom moderné mýty a mnohé z nich aj klinicky testujú, aby vyvodili pravdivé závery.

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 22.mar 2019

Vidiecka klasika

Dvojpodlažný dom s piatimi izbami, Pavla 10A, predstavuje inováciu v rade domov Pavla.  


Dizajn | 22.mar 2019

Nádherné veci objektívom Tima Walkera

Londýnske múzeum V&A otvára ďalšiu zaujímavú výstavu venovanú móde. Po úspešnej výstave Dior tak nasleduje expozícia venovaná módneJ fotografii, konkrétne...


Dizajn | 21.mar 2019

Ponorte sa do prvej európskej podmorskej...

Prvú európsku reštauráciu, ktorá sa nachádza pod hladinou mora nájdete v ďalekej nórskej dedinke Båly, konkrétne Severnom mori. O jej dizajn sa...


Dizajn | 21.mar 2019

Versace otvorí výstavu venovanú svojej l...

Značka Versace pretavuje svoju módnu estetiku a inšpiráciu aj do kolekcií nábytku už od roku 1992. Tie sa odrazia aj v najnovšej...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Privée lounge na MBPFW

Keď sa povie Fashion Week, väčšine z nás napadnú módne prehliadky. Aj keď je pravda, že sú veľm...

Móda a biznis na MBPFW

MBPFW sa bude venovať móde aj z iného pohľadu a to biznisového. V spolupráci s B...

Must-have kúsky pre jarný šatník

Už počas Týždňov módy sa ukázalo, že jarné kúsky sa dajú nosiť už teraz. Niektoré sa objavovali v&nb...