pilulka top fashion 2

Väčšina z nás si na pitný režim dáva pozor najmä v lete a v zime naň opäť zabúda. Podceňovať by sme ho však nemali ani v tomto studenom období.

title

 

 

Ak však patríte k tým z nás, ktorí pitný režim dodržiavajú celoročne, zamysleli ste sa niekedy nad jeho ekologickou stránkou? Patríte k ľuďom, ktorí si z potravín zakaždým odnášajú novú pollitrovú plastovú fľašu alebo uprednostňujete iné alternatívy, ktoré šetria naše životné prostredie?

Fľaše a hrnčeky FrankGreen vznikli práve preto, aby nás prinútili udržiavať zdravý prísun tekutín a pritom nezaťažovali životné prostredie. Sú funkčné, štýlové a najmä eko-friendly. Esteticky vábivé kúsky sú však nielen štýlovým spoločníkom, ale aj instatným zlepšovákom nálady vďaka svojim veselým farebným kombináciám, ktoré si získajú každého maximialistu aj minimalistu.

Ich tvar je dokonale prispôsobený pohodlnému držaniu a vyrobené sú z prémiových, bezpečných materiálov. Ak chcete niekoho povzbudiť v zdravom životnom štýle, alebo darovať praktický vianočný darček kofeínovej maniačke, FrankGreen Smartbottle a FrankGreen Smartcup sa stanú vašimi spojencami.

Pre zdravý životný štýl

Smartfľaše FrankGreen sú vyrobené z recyklovaných materiálov a s použitím ekologických farieb. Jej dlhá životnosť vám dovolí obmedziť používanie jednorázových plastových fliaš a tým redukovať odpad. Okrem toho sa stane ideálnym doplnkom pri vylepšovaní životného štýlu a dodržiavaní pitného režimu, či už počas pracovnej doby, na hodine jógy alebo na túre.

IMG 5112

IMG 5150

Pre kofeínovú maniačku

Ak nemáte problém s pitným režimom, no do kancelárie neprídete bez svojho extra veľkého latté v plastovom pohári, Smarthrnček FrankGreen vám takisto urobí službu. Opäť vám pomôže minimalizovať odpad, ktorý každodenne vyprodukujete, urdží teplotu kávy a zabezpečí váš nápoj pred nechceným vyliatím. Samozrejmosťou sú takisto recyklované materiály a ekologické farby.

 

IMG 5698

IMG 5699

 

Smartfľaše a Smarthrnčeky ako aj iné štýlové darčeky nájdete na www.happystore.sk

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 12.dec 2018

Aplikácie, ktoré vám pomôžu byť produktí...

Niekedy nie je jednoduché organizovať svoj čas a pristupovať k zodpovednostiam produktívne. Našťastie však existujú aplikácie, ktoré nám pomôžu v rôznych činnostiach od...


Dizajn | 11.dec 2018

Vianoce 2018: Knihy pre každého

Knihy nemusia byť iba plné zapísaných strán, niekedy totiž oveľa viac dokážu povedať fotografie alebo ilustrácie. Týmto heslom sa riadi...


Dizajn | 11.dec 2018

Výklady Tiffany & Co. v knihe

Vydavateľstvo Assouline je známe svojimi prepracovanými publikáciami, nádherným dizajnom a kvalitným, lesklým papierom. Vzdáva poctu umeniu výroby kníh, z čoho...


Voľný čas | 11.dec 2018

Z virtuálnej reality do šatníka

Online predajcovia už dávno nesúťažia medzi sebou iba ponukou, ale aj zážitkom pri nákupe, ktorý sa stáva dominantným trendom aj...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Vianočný stromček podľa Diane Von Furste...

Londýnsky hotel Claridge’s sa každý rok spojí s významným módnym domom alebo dizajnérom, ktorý mu na...

Zimné must-haves podľa Insta-girls

S príchodom zimy už viac nie je také jednoduché experimentovať a na prvé miesto v prioritách nahrádz...

Najpopulárnejšie značky na Instagrame

Instagram sa stal jedným z najdôležitejších platforiem nielen pre hľadanie inšpirácie vo varení, ces...