Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 23. september 2011

Originálna SAShE.sk

SAShE je internetová stránka, ktorú keď raz objavíte, pripúta si vás raz a navždy a stanete sa jej pravidelným návštevníkom. Úžasné vecičky od výmyslu sveta a z každého kúta.

Originálna SAShE.sk

23.9.2011

SAShE_2SAShE je internetová stránka, ktorú keď raz objavíte, pripúta si vás raz a navždy a stanete sa jej pravidelným návštevníkom. Úžasné vecičky od výmyslu sveta a z každého kúta. Šikovné ruky slovenských dievčeniec a žien, vyrábajúce tie najneuveriteľnejšie hand-made kúsky. SAShE je jednoducho skvelou prezentáciou originálnej hand-made tvorby a domácich autorov.

SAShe združuje takmer 3 500 šikovných ľudí zo všetkých kútov Slovenska a na predaj ponúka viac ako 130 tisíc originálnych výrobkov. Na výber máte oblečenie, tašky, obuv, šperky, doplnky, ale aj iné drobnosti ako hračky či zápisníky a pohľadnice. Nájdete tu naozaj všetko. Na výber máte rôzne štýly, materiály, ale aj produkty z Art Decor, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky keramiky, skla, fotografií, ale aj obrazov či sôch. Táto stránka však neponúka len tovar. Môžete sa dohodnúť s jednou zo šikovných dám, ktorá vám pripraví originálne svadobné oznámenia, alebo sa môžete prihlásiť do jedného z množstva kurzov, kde sa hand-made vecičky naučíte vyrábať aj samé. Viac informácií na stránke www.SAShE.sk

pripravila: Katarína Segešová
 

    4439

    Súvisiace články