Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Kultúra / 18. február 2019

Maison Margiela predstavuje psychadelický módny film

Reality Inverese je krátky módny film režiséra Nicka Knighta pre módny dom Maison Margiela. Je inšpirovaný poslednými kolekciami Johna Galliana pre značku.

Maison Margiela predstavuje psychadelický módny film

Reality Inverese je krátky módny film režiséra Nicka Knighta pre módny dom Maison Margiela. Je inšpirovaný poslednými kolekciami Johna Galliana pre značku. Celé to teda odštartovali jednotlivé modely.

Film sa sústreďuje na materiály s rôznymi efektami, ktoré boli predstavené v rámci kolekcie Spring 2018. Niektoré vlastnosti týchto materiálov sú ľudskému oku neviditeľné, no na kamere a pri správnom svetle ukazujú svoju skrytú tvár. Množstvo z nich sa prejavilo práve vďaka fotografickému blesku, ktorý sa stal kľúčovým elementom pri odkrývaní podstaty materiálov. Reality Inverse sa aktuálne premieta v londýnskej Serpentine Gallery, pričom diváci ho sledujú pomocou Oculus Go, čiže vo virtálnej realite.

Nasledujúcim krokom pri tejto umeleckej kolaborácii bude kniha, ktorá sa dostane do predaja až budúci rok, no režisér už teraz sľubuje, že poskytne dokonalý zážitok.

1196

Súvisiace články