Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Dizajn / 11. jún 2012

Guiseppe Nicoletti v Bratislave

Spoločnosť MSJ sa už dlhé roky úspešne špecializuje na jednu činnosť – zariaďovanie interiérov. Exkluzívne už 25 rokov zastupuje na slovenskom trhu značky svetových výrobcov z Fínska a Talianska.

Guiseppe Nicoletti v Bratislave

11. 6. 12


Spoločnosť MSJ sa už dlhé roky úspešne špecializuje na jednu činnosť – zariaďovanie interiérov. Exkluzívne už 25 rokov zastupuje na slovenskom trhu značky svetových výrobcov z Fínska a Talianska. Svojim zákazníkom poskytuje komplexné služby od poradenstva a architektonického návrhu, cez výber materiálov a modelov, až po dodávku a montáž, vrátane záručného a pozáručného servisu.


Od 26. apríla môžete MSJ navštíviť aj v Bratislave. Nový showroom na Pestovateľskej ulici 13 slávnostne pokrstil prezident spoločnosti G. Nicoletti Trade Srl – Guiseppe Nicoletti. My sme sa ho spýtali na tajomstvo úspechu vybudovania spoločnosti, ktorá funguje už viac ako 40 rokov a predáva svoje výrobky „Made in Italy" v 70 krajinách sveta. „Úspech spočíva v prieskume trhu", hovorí pán Nicoletti. „Každá krajina, alebo teda kontinent má iné požiadavky na pohodlie aj dizajn." A prečo je Taliansko také známe svojím dizajnom a kvalitou? „Na to bola vypracovaná štúdia", vysvetľuje Guiseppe. „Taliansko nemá zásoby nerastných surovín, preto sa vždy sústredilo na poľnohospodárstvo a čo sa týka priemyslu, bol to spracovateľský priemysel. Je tu preto množstvo malých aj veľkých podnikov s tradíciou a bohatými skúsenosťami so spracovaním a výrobou, či už ide o nábytok, oblečenie či topánky."

 

Nicoletti_boston

 

Nicoletti_California

 

Nicoletti_Itaca

 

Nicoletti_oslo

 

pripravila: Jana Zajasenská

    3093

    Súvisiace články