Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Dizajn / 5. október 2020

Off-White uvádza novú kolekciu bytových doplnkov

Po úspešnej kolekcii bytových doplnkov zminulého roka, ale aj po kolaborácii sIKEA, prináša značka Off-White ďalšiu edíciu pre štýlové bývanie. Tentokrát však ide oširokú ponuku zameranú aj na kúpeľňové či kuchynské doplnky.

Off-White uvádza novú kolekciu bytových doplnkov

Po úspešnej kolekcii bytových doplnkov z minulého roka, ale aj po kolaborácii s IKEA, prináša značka Off-White ďalšiu edíciu pre štýlové bývanie. Tentokrát však ide o širokú ponuku zameranú aj na kúpeľňové či kuchynské doplnky.

V novej kolekcii bytových doplnkov je viac ako 80 kúskov, ktoré sú zdobené typickými prvkami značky Off-White vrátane loga, neónovo oranžovej visačky či „deravých“ detailov. Medzi kúskami nájdete napríklad nástenné hodiny, deky, koberce či vankúše, ale aj slnečné lehátka, osušky, keramiku do kuchyne vrátane tanierov či hrnčekov a do kozmetickej výbavy aj hrebene či kefy, zubné kefky a zrkadlá. Ak by ste si chceli vybaviť domácu kanceláriu, siahnuť môžete aj po zápisníkoch, blokoch či kancelárskych štipcoch.

1  2 
4  5 

Táto štýlová kolekcia pre všetkých nadšencov dizajnových kúskov a tvorby značky Off-White sa dostane do predaja už 7.októbra a dostupná bude online prostredníctvom portálu Farfetch.

 

10  11  12 
6  9 

Foto: archív značky

896

Súvisiace články