Počas karantény a social distancingu bola o klasické outfity núdza. Naučili sme sa však oceňovať schopnosť vytvárať chic domáce outfity a samozrejme aj oko pre detail a cit pre interiérový dizajn. Keď sa tieto dve schopnosti spojili v jednom, objavili sa víťazi. Sú nimi známe módne influencerky, ktoré sa okrem zaujímavého štýlu môžu pochváliť aj krásnym bývaním.

 

módne ikony interiéry bývanie@emilisindlev 

 

@emilisindlev

Pokiaľ poznáte Emili, určite viete, že miluje farby, nezvyčajné kombinácie, potlače a vzory. Toto isté môžete čakať aj u nej doma, no s prímesou využiteľnosti a praktickosti. Vyberá si unikátne kúsky, ktoré pôsobia v interiéri ako šperky. Vynikajú buď svojimi farbami, štruktúrami alebo nezvyčajnými tvarmi.

emilisindlev2

 

 

@monikh

Monikh má perfektný vkus v móde aj dizajne. Častokrát kombinuje dievčenské, romantické strihy s náznakom zmyselnosti a elegancie. V interiéri zase môžete čakať nadčasovosť, prírodu a neutrálne tóny.

monikh monikh2

 

 

@wethepeoplestyle

Pri Jessie Bush si môžete byť zasa istí, že dostanete poriadnu dávku modernej elegancie s náznakom ležérnosti. Či už hovoríme o móde alebo o interiérovom dizajne. Svoje miesto u nej má aj minimalistický prístup a jemné, farebné akcenty.

wethepeoplestyle wethepeoplestyle2

 

 

@melissaswardrobe

Melisse to ide najmä s doplnkami! Nielen pri svojich outfitoch, ktoré dokáže poriadne vyšperkovať najmä vďaka správne zvoleným doplnkom, ale aj vo svojej domácnosti si pomáha takýmito dekoráciami. Všetko k sebe dokonale ladí a pritom to pôsobí nenútene a príjemne.

melissaswardrobe melissaswardrobe2

 

@emmalouiseconnolly

Hlboké farby, krásne textúry, prímes prekvapivých akcentov. Hovoríme o osobnom štýle Emmy Louise Connolly, ktorá dokáže vďaka týmto elementom vytvárať krásne outfity aj interiéry. Majú svoj osobitý charakter, pôsobia elegantne s prímesou vintage atmosféry a dievčenského štýlu.

emmalouiseconnolly2  emmalouiseconnolly 

 

@steph_shep

Ak milujete svetlé farby, neutrálne tóny a elegantné siluety, budú sa vám páčiť outfity aj bývanie Stephanie. Jej domov je presvetlený, čistý, priestranný. Ideálny pre všetkých milovníkov moderne pôsobiaceho luxusu s dávkou nenútenej atmosféry.

steph shep steph shep2

 

@brittanybathgate

Jemný industriál. Taký štýl svojho bývanie zvolila Brittany, ktorej štýl je takisto jemný, ženský a nenútený. Využíva materiály ako drevo a betón, hrá sa s odtieňmi sivej a hnedej, no nezabúda ani na prímes prírodných detailov. Podobne to má aj pri tvorbe svojich outfitov. Sú ležérne, nenápadné a pritom dokonalo chic.

brittanybathgate  brittanybathgate2 

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie lifestyleCestovanie | 31.máj 2020

Ako bude vyzerať cestovanie po pandémii?

Neviete sa dočkať, kedy konečne vzlietnete a vydáte sa na svoju prvú cestu do zahraničia po pandémii? Alebo ste v tomto smere...


Voľný čas | 30.máj 2020

Kvety pomáhajú psychike

Patríte k milovníkom izbových rastlín a kvetín? Alebo ste naopak zástancovia minimalizmu, v ktorom sa nenájde priestor pre rastliny? V oboch prípadoch by ste...


Voľný čas | 27.máj 2020

Prenájom luxusných vozidiel na biznis i ...

Chystáte sa na dôležité obchodné rokovanie do zahraničia alebo v rámci Slovenska? Potrebujete sa vkusne a originálne prezentovať? Naplánujte si...


IRL | 26.máj 2020

Barbara Randušková: Väčšinu „problémov“ ...

„Keď sa do seba hlboko ponoríš, objavíš veci, ktoré si nikdy nevidela. Niektoré ťa desia, niektoré ťa prekvapia a ty...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...