Detaily dotvárajú celok. Platí to nielen v prípade outfitov, ale aj v interiéri. Sú to práve maličkosti, ktorými dokážete dotvoriť atmosféru miestnosti či dokonca celého domova. Ide o dekoratívne predmety, ktoré odzrkadľujú našu osobnosť, záľuby či životné nastavenie. Poradíme vám, ako si pomocou nich môžete spríjemniť bývanie alebo ako potešíte svojich blízkych.

 

dekoracie interier dizajn

 

 

Vaše záľuby

Máte vo svojom okolí zanietených cestovateľov? Potešte ich originálnou nástennou mapou sveta, ktorá sa bude dokonale vynímať na stenách akejkoľvek miestnosti. Materiál, z ktorého bude mapa vyrobená si môžete vybrať a v ponuke je nielen ľahké drevo, ale aj korok či plexisklo. Dostupné sú aj viaceré veľkosti, takže každý si môže vybrať to, čo mu najviac vyhovuje. Vďaka rôznym rozmerom si tak takúto mapu môžete umiestniť do menších detských izieb, pracovní, ale aj do rozmernejších obývačiek či dokonca do práce, napríklad zasadačiek.

13962920 1562157547424501 5801993804408645005 o L2M map119

 

 

Pre športovcov sme zase objavili drevené držiaky na medaile, oblečenie, kľúče či iné drobnosti, ktoré im budú pripomínať nielen ich športové úspechy, ale aj všetky nové ciele a výzvy. Tematika týchto držiakov je rôzna, od bežeckej cez hokejovú až po futbalovú.

IMG 20191015 205011 IMG 20181206 105500

 

 

Pečenie hrou

Každý, kto rád pečie ocení kreatívne valčeky na cesto. Ich povrch je špeciálne gravírovaný tými najrôznejšími vzormi, vďaka ktorým budete môcť piecť sladké a na pohľad chutné dobroty. Medzi vzormi nájdete milé ľudové motívy, moderné emoji, prírodné motívy ako kvetiny či listy, ale aj zvieratká, ktoré potešia tých najmenších.

IMG 07 IMG 103

 


Milé darčeky

Drevené drobnosti, ktoré potešia kamarátov či rodinu sú skvelým darčekom. V ponuke Dekoreso si nájdete takéto drobnosti takmer pre každého, či už rodičov, svadobných hostí, kamarátov či súrodencov. Dekoratívne predmety majú vygravírovaný text, ktorý je osobným odkazom či venovaním. Milé nápisy ako Domov, Vitajte či Spolu nám nič nechýba je zase skvelý tip na kolaudačný darček. A pokiaľ sa neviete rozhodnúť, stačí si zvoliť celú drevenú abecedu a obdarovaný si už vyskladá sám, čo uzná za vhodné.

L2M 1023 IMG 20190319 093114

 

Veľkonočná výbava

Veľká noc sa už takisto nezadržateľne blíži a pokiaľ máte radi tematickú výzdobu a dekorácie, drevené drobnosti s ľudovou a jarnou tematikou si vás získajú. Pri skladačke kohúta sa nielen zabavíte, ale aj vytvoríte unikátnu drevenú dekoráciu, a drevené veľkonočné vajíčka si zase môžete zavesiť na zlatý dážď či bahniatka.

511 kohutik jaraby b N6525525 228967 20160313 49388
 

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 08.apr 2020

Van Gogh na prehliadkovom móle

Mnohí módni nadšenci považujú módu za umenie. Vďaka inšpirácii inými umeleckými dielami však môžeme niektoré modely skutočne považovať za umenie...


Dizajn | 07.apr 2020

Prehliadka ikonickej Vily Tugendhat

Aj napriek tomu, že je väčšina z nás v domácej karanténe, si môžeme dopriať trochu kultúrneho vyžitia. K dispozícii máme nielen virtuálne výstavy...


IRL | 05.apr 2020

Alžbeta Saloňová: Ľudia v sebe začali ob...

Patrí medzi najznámejšie slovenské influencerky, no napriek tomu funguje ako väčšina z nás. Pracuje na klasický osemhodinový úväzok v RTVS...


Dizajn | 02.apr 2020

Jar na balkóne

Keďže posledné týždne je väčšina z nás zatvorená doma, von nás to ťahá o čosi viac. Hrejivé slnečné lúče v kombinácii s vôňou jari...

 predplatne

 

 predplatne

 

 

Naše tipy

Ako móda pomáha v boji s koronavírom

Ak nás niečo toto obdobie poznačené pandémiou naučilo, tak minimálne to, že si musíme viac pomáhať a...

Čítanie do karantény

Ešte ubehlo len pár dní od začiatku prísnych opatrení v našich končinách, no mnohí z nás už teraz po...

LVMH bude vyrábať dezinfekciu francúzsky...

Skupina LVMH, ktorá zastrešuje značky ako Christian Dior, Givenchy či Guerlain oznámila, že od 16.ma...