Dizajnér Elie Saab a jeho tvorba je synonymom modernej opulencie s rozprávkovými prvkami. O jeho šatách sníva nejedna žena, no tentokrát nám svojim najnovším projektom predstavuje ďalšie kúsky, ktoré nám nezídu z mysle.

 

eliesaabhome

 

Elie Saab Home zahŕňa nábytok a bytové doplnky, ktoré sú odrazom filozofie a estetiky, ktorú sme doteraz mohli vidieť v móde. Ide o nadčasové, elegantné modely, ktoré dýchajú luxusom. Tento projekt značka realizuje v spolupráci so švajčiarskou firmou Corporate Brand Maison.

 

1

 

Prvá kolekcia z tejto dlhodobej spolupráce bude predstavená v Miláne na prestížnom podujatí Salone del Mobile. Medzi prezentovanými kúskami bude napríklad sivá sedačka so zabudovanými policami pod zlatými podrúčkami, ale aj posteľ či set jedálenského stola a stoličiek. Všetko je ladené v svetlých, neutrálnych tónoch, ktoré sú doplnené metalickými detailmi pripomínajúce art deco prvky, ale aj estetiku Elie Saab. Nové kolekcie sa následne budú uvádzať každý rok.

 

3

 

„Vytvorenie línie nábytku a bytových doplnkov je prirodzeným krokom našej lifestylovej značky. Corporate Brand Maison je skvelým partnerom na tento krok vpred, ktorý nás podporuje v našich ambíciách a vytváraní dizajnov s našou filozofiou a projektov, ktoré odrážajú naše DNA,“ povedal dizajnér.

 

4

 

Tento projekt nie je úplne prvým kontaktom Elie Saab s bytovým dizajnom. V minulosti už navrhoval interiéry v Emaar Beachfront Tower v Dubaji, kedy spolupracoval s architektom Carlom Colombom.

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 18.jan 2020

Nábytkové trendy na rok 2020

Pokiaľ sa nevyhnete rekonštrukcii či zariaďovaniu v tomto roku, poradíme vám, ktoré trendy by ste nemali prehliadnuť. Mnoho z nich je nadčasových...


Cestovanie | 17.jan 2020

Najkrajšie horské hotely

Nedostatok snehu nás mnohých núti vycestovať do hôr, častokrát za hranice, kde hľadáme aspoň kúsok tej čarovnej rozprávkovej krajiny, o ktorej...


Dizajn | 15.jan 2020

Kúpeľňové trendy na rok 2020

Kúpeľňa je ako také privátne spa. Teda, aspoň by sme sa mali snažiť, aby sme sa v nej tak cítili. Preto...


Voľný čas | 15.jan 2020

Najkrajšie diáre na rok 2020

Aj keď z nového roku ubehli už viac ako dva týždne, neznamená to, že je neskoro na správnu organizáciu. K novému roku...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...