Keď chcú módne domy dopriať svojim fanúšikom extra dávku luxusu, dopadnúť to môže aj takto. Vzniknú unikátne športové pomôcky, ktoré dýchajú exkluzivitou. Tieto patri k tým najzaujímavejším.

Chanel: Basketbal

Pokiaľ klasická basketbalka nie je nič pre vás, siahnite po lopte a lá Chanel. Čierna lopta dekorovaná zlatým nápisom CHANEL a zlato-čiernou retiazkou na praktické nosenie vás však vyjde 1990 eur.

title

 

Louis Vuitton: Volejbal

Plážový volejbal s farebnou volejbalovou loptou od Louis Vuitton sa vám síce neprinesie zaručené víťazstvo, no môžete si byť istí že za 1800 eur získate pozornosť celej pláže.

2

 

 

Burberry x Liforme: Joga

Ak potrebujete motiváciu na pravidelné cvičenie jogy či pilatesu, na pomoc vám môže prísť táto podložka z kolaborácie Burberry a Liforme za 350 eur.

3
 

 

 

Supreme: Skateboard

Ak ste potrebovali motiváciu na to, aby ste skúsili skateboard, táto kvetinová kolekcia značky Supreme vás určite presvedčí.

4 

 

 

Off-White: Jóga

O niečo lacnejšiu alternatívu podložky na cvičenie vytvorila značka Off-White. Čierno-biely model môžete mať doma už za 190 eur.

5

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 20.aug 2019

Nábytok ako talizman

Pokiaľ vám meno Tim Labenda nič nehovorí, nezúfajte. Nie je známy pred masami, ale v zákulisí módy je rešpektovaným profesionálom. Nepatrí...


Dizajn | 14.aug 2019

Off-White uvádza kolekciu bytových dopln...

“HOME”, tak sa volá kolekcia bytových doplnkov zančky Off-White, ktorá je exkluzívne dostupná v butiku značky na gréckom ostrove Mykonos...


Gastro | 13.aug 2019

Mansur Gavriel a Ladurée otvorili spoloč...

Čo vám napadne ako prvé, keď sa povie Ladurée? Pravdepodobne to budú ich makrónky v najrôznejších farbách. Newyorskú značku Mansur...


Gastro | 10.aug 2019

Najlepšie vitamíny pre pleť

Koľko vitamínov máte vo svojich kozmetických produktoch? Vitamín C sa už dnes stal jedným z najväčších must-haves a rovnako na...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...