Zdravie, krása, technológia a móda v jednom. Našli sme technologické novinky spĺňajú tieto charakteristiky. Objavte ich s nami.

Meditačná čelenka, Muse 2

V našom uponáhľanom svete si čoraz viac ľudí uvedomuje dôležitosť meditácie. Pokiaľ medzi nich patríte aj vy, no neviete ako na to správne, pomôže vám táto čelenka. Na základe vlnových dĺžok dokáže identifikovať, kedy dosahujete uvoľnenú myseľ, a zároveň vás dokáže hudbou a zvukmi naviesť na správny smer. Tento nástroj tiež zbiera údaje o vašej mozgovej aktivite a následne ich analyzuje v príslušnej aplikácii.

tech

 

 

Richmond & Finch Lipstick Powerbank

Rúž a externá nabíjačka v jednom? Berieme všetkými desiatimi! Čas strávený na našich smartfónoch stále stúpa, čiže sa nám aj rýchlejšie vybíjajú. Klasické externé nabíjačky sú nielen veľké, ale aj nevzhľadné, preto vás poteší tento vynález v podobe rúžu. Zmestí sa do vašej kozmetickej tašky, ale aj do najmenšej listovej kabelky.

2

 

 

Mighty Purse Wristlet

Ďalšou zaujímavou kombináciou módy a technológie je táto kabelka, ktorá ukončí vaše trápenie s vybíjajúcou sa baterkou. Táto štýlová kabelka totiž nabíja váš mobil vždy, keď ho do nej pripojíte. Okrem toho samozrejme poskytuje priestor na každodenné nevyhnutnosti ako kreditné karty, kľúče či kozmetiku.

3

 

 

TDE Tech Case

Toto puzdro poteší každého, kto denno-denne so sebou nosí rôzne nabíjačky a doplnky ku svojim smart pomôckam. Jednoducho v ňom zorganizujete všetko od káblov až po slúchadlá a to bez toho, abby sa vám všetko pomotalo a zničilo. Puzdro si navyše môžete personalizovať vlastným textom, pričom iniciálky do 3 písmen máte v cene!

5

 

 

Le Mini Macaron

Ak si potrpíte na dokonalú manikúru či pedikúru, oceníte túto sladkú technologickú hračku. Je to v podstate prenosná UV lampa s podobou makrónky. Jednoducho ju Zzbalíte do kabelky a veľa miesta nezaberie ani v kufri. Neustále upravené nechty tak máte vždy so sebou. Nabíja sa jednoducho cez USB kábel a jeden necht dokáže zafixovať za 30 sekúnd.

4

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie lifestyleGastro | 20.sep 2019

Maison Kitsuné otvára v Paríži prvú rešt...

Francúzsko-japonská značka Maison Kitsuné bola jednou z prvých, ktoré sa vydali naproti novému odvetviu, konkrétne gastro priemyslu. Dnes síce vznikajú...


Dizajn | 20.sep 2019

Stolovanie v štýle Dior

Check’N’Dior je kolekcia jedálenskej keramiky a textílii, ktoré uviedol módny dom Dior. Je inšpirovaná kolekciou FW 2019 a jej britským duchom, ale...


Gastro | 19.sep 2019

Módny dom Saint Laurent otvoril kaviareň...

Značky ako Fendi, Prada, Dior či Jacquemus majú jednu vec spoločnú. Po úspechu, ktorý zožali v módnom svete sa rozhodli svoju...


Dizajn | 19.sep 2019

Karl Lagerfeld a jeho umenie módnych pre...

Módna prehliadka v potravinách, v lietadle či priamo vo fontáne Trevi v Ríme? To si mohol dovoliť jedine Karl. Určite sa zhodneme na...

fashionlive

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Vitamíny a minerály pre zdravé vlasy

Bohužiaľ nie všetkým nám príroda nadelila hustú, zdravú hrivu, ktorou by sme sa mohli chváliť za kaž...

5 typov manikúry: Ktorá je pre vás?

Mnohé z nás majú radi tú chvíľku pokoja a relaxu, ktorú nám prináša domáca úprava nechtov...

Najväčšie beauty trendy sezóny

Obdobie leta je vždy dobrodružné aj v prípade beauty trendov. Nebojíme sa farieb ani extravagan...