Tetovania dnes už absolútne nemôžeme považovať za taboo. Milujú ich celebrity, modelky, ale aj podnikatelia či športovci. Či už máte radi tento spôsob sebavyjadrenia alebo ho len z diaľky pozorujete, týchto tattoo umelcov sa oplatí sledovať minimálne kvôli ich kreativite.

Brian Woo, @_dr_woo_

Jeden z najznámejších tattoo umelcov, ktorých milujú nielen celebrity vrátane Cary Delevingne či Zoe Kravitz, ale aj módny svet. Dr. Woo má na konte zaujímavé módne kolaborácie.

tattoo

 

1

 

 

Lisa Orth, @lisaorth

Lisa využíva pri svojej tvorbe výrazné linky, do ktorých schováva tie najrôznejšie motívy. Nájdete medzi nimi všetko od krajiny cez geometrické tvary až po zvieratká. Všetky jej diela však sú doslova hypnotizujúce.

3 4

 

 

McKenzie, @mckenzietattooer

Umelec, ktorý si hovorí McKenzie je známy svojimi veľkými tetovaniami, ktoré častokrát pokrývajú celý chrbát, hruď či nohy. Ide najmä o motívy založené na symetrii a kombináciách ornamentov a jednoduchých línií.

5 6

 

 

 

Zihee Tattoo, @zihee_tattoo

Ak vám čiernobiele tetovania nič nehovoria, budú sa vám páčiť tieto od Zihee Tattoo. Tvorba tohto umelca vám pripomenie doslova skutočné maľby využívajúce zaujímavé farby, ktoré vynikajú svojou pozitivitou a jasnosťou.

7  8 

 

 

 

Keith McCurdy, @bangbangnyc

Keitha takisto milujú celebrity na čele s Rihannou aj Selenou Gomez. Jeho tvorba je rôznorodá, niekedy ide o jemnučké nápisy, inokedy zase komplexné a temné výjavy. Jednoducho je všestranný a aj preto ho verejnosť miluje.

9 10

 

 

 

Small Tattoos, @stattoos

Instagramový profil, ktorý zdieľa tie najzaujímavejšie tetovania. Aj napriek názvu, ktorý hovorí o malých tetovaniach, častokrát tu nájdete aj tie väčšie. Objavujú a tu známi aj neznámi tattoo umelci, ktorí vám predstavia svoj pohľad na túto sféru umenia.

13 14

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 22.mar 2019

Vidiecka klasika

Dvojpodlažný dom s piatimi izbami, Pavla 10A, predstavuje inováciu v rade domov Pavla.  


Dizajn | 22.mar 2019

Nádherné veci objektívom Tima Walkera

Londýnske múzeum V&A otvára ďalšiu zaujímavú výstavu venovanú móde. Po úspešnej výstave Dior tak nasleduje expozícia venovaná módneJ fotografii, konkrétne...


Dizajn | 21.mar 2019

Ponorte sa do prvej európskej podmorskej...

Prvú európsku reštauráciu, ktorá sa nachádza pod hladinou mora nájdete v ďalekej nórskej dedinke Båly, konkrétne Severnom mori. O jej dizajn sa...


Dizajn | 21.mar 2019

Versace otvorí výstavu venovanú svojej l...

Značka Versace pretavuje svoju módnu estetiku a inšpiráciu aj do kolekcií nábytku už od roku 1992. Tie sa odrazia aj v najnovšej...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najlepšie kolekcie z PFW I.

Paríž musí milovať každý nadšenec módy. Toľko módnych domov, dizajnérov, coutouriérov nenájdete asi ...

Ulla Johnson navrhla kolekciu s Bobbi Br...

Meno Ulla Johnson je synonymom moderného urban boho štýlu. Jej éterické kvetinové potlače a splývavé...

V zákulisí PFW

V zákulisí módnych prehliadok sa nám naplno prejaví atmosféra jednotlivých kolekcií. Zatiaľ čo ...