Tetovania dnes už absolútne nemôžeme považovať za taboo. Milujú ich celebrity, modelky, ale aj podnikatelia či športovci. Či už máte radi tento spôsob sebavyjadrenia alebo ho len z diaľky pozorujete, týchto tattoo umelcov sa oplatí sledovať minimálne kvôli ich kreativite.

Brian Woo, @_dr_woo_

Jeden z najznámejších tattoo umelcov, ktorých milujú nielen celebrity vrátane Cary Delevingne či Zoe Kravitz, ale aj módny svet. Dr. Woo má na konte zaujímavé módne kolaborácie.

tattoo

 

1

 

 

Lisa Orth, @lisaorth

Lisa využíva pri svojej tvorbe výrazné linky, do ktorých schováva tie najrôznejšie motívy. Nájdete medzi nimi všetko od krajiny cez geometrické tvary až po zvieratká. Všetky jej diela však sú doslova hypnotizujúce.

3 4

 

 

McKenzie, @mckenzietattooer

Umelec, ktorý si hovorí McKenzie je známy svojimi veľkými tetovaniami, ktoré častokrát pokrývajú celý chrbát, hruď či nohy. Ide najmä o motívy založené na symetrii a kombináciách ornamentov a jednoduchých línií.

5 6

 

 

 

Zihee Tattoo, @zihee_tattoo

Ak vám čiernobiele tetovania nič nehovoria, budú sa vám páčiť tieto od Zihee Tattoo. Tvorba tohto umelca vám pripomenie doslova skutočné maľby využívajúce zaujímavé farby, ktoré vynikajú svojou pozitivitou a jasnosťou.

7  8 

 

 

 

Keith McCurdy, @bangbangnyc

Keitha takisto milujú celebrity na čele s Rihannou aj Selenou Gomez. Jeho tvorba je rôznorodá, niekedy ide o jemnučké nápisy, inokedy zase komplexné a temné výjavy. Jednoducho je všestranný a aj preto ho verejnosť miluje.

9 10

 

 

 

Small Tattoos, @stattoos

Instagramový profil, ktorý zdieľa tie najzaujímavejšie tetovania. Aj napriek názvu, ktorý hovorí o malých tetovaniach, častokrát tu nájdete aj tie väčšie. Objavujú a tu známi aj neznámi tattoo umelci, ktorí vám predstavia svoj pohľad na túto sféru umenia.

13 14

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 24.máj 2019

Bolesť a sláva: Je nový Almodóvarov film...

Kamera experimentujúca s hĺbkou ostrosti, svetlom, netradičnými uhlami záberov, plných farieb. A Silné emócie. To je Almodóvar, ktorý sa opäť...


Voľný čas | 24.máj 2019

Fashion Book: Marc Jacobs Illustrated

Každého milovníka módy, dizajnu a kníh poteší najnovšia publikácia Marc Jacobs Illustrated, ktorá je ako stvorená na každý konferenčný stolík...


IRL | 23.máj 2019

Petra Nagyová: Príbeh Margaréta biela o ...

Keď sa ponoríte do čítania knihy Margaréta biela, doslova vás pohltí. Rovnako, ako rozprávanie samotnej autorky o jej živote a...


Dizajn | 22.máj 2019

Výstava Manolo Blahnik: An Enquiring Min...

Londýnska galéria a múzeum Wallace Collection otvára 10.júna zaujímavú výstavu. Venovaná je ikonickému dizajnérovi topánok, Manolovi Blahnikovi a jeho tvorbe. Rodený Španiel...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

10 tipov ako nosiť crop top

Ak ste si doteraz mysleli, že crop topy sú určené výhradne tínedžerkám, presvedčíme vás o opaku. Naš...

Exkluzívna kolekcia ku výstave Camp: Not...

Ako prvá sa na scéne objavila kniha, nasledovala ostro sledovaná akcia MET Gala a teraz je na rade e...

Výstava Camp: Notes On Fashion

MET Gala každoročne odštartuje hlavnú výstavu roka v newyorskom múzeu The Metropolitan Museum of Art...