Technológie a inovácie v tomto odvetví nikdy neboli dostupnejšie a progresívnejšie. To, čo nám pred pár rokmi pripadalo ako nedosiahnuteľné sci-fi sa stáva realitou každodenného života. Aké novinky nám so sebou priniesol rok 2019?

Beoplay E8 2.0 bezdrôtové slúchadlá


Značka Bang & Olufsen neprestáva prekvapovať. Ich najnovším počinom sú tieto bezdrôtové slúchadlá, ktoré vydržia nabité až 16 hodín a zabalené sú do luxusného puzdra. Do predaja sa dostanú 14.februára.

title

 

 

Ember hrnček


Tento hrnček poteší každého, kto má pocit, že jeho káva či čaj vždy vychladne príliš rýchlo. Navyše si môžete nastaviť vlastnú, preferovanú teplotu, ktorá bude udržiavaná počas 2 hodín. Hrnček následne nabijete vďaka podšálke.

2

 

 

Beosound Edge reproduktory

Najnovšia línia reproduktorov tejto značky sa opäť posúva o level vyššie. Dajú sa upevniť na stenu, na strop či na podlahu, sú ovládateľné hlasom. Toto všetko zabalené do dizajnového vzhľadu.

3

 

 

Bezdrôtová nabíjacia stanica Ziistle

Zaneprázdnenosť a rýchly životný štýl z nás spravil fanúšikov bezdrôtových technológií, k čomu patrí aj nabíjanie smartfónov. Táto kompaktná a ergonomická nabíjacia stanica patrí k našim najobľúbenejším aj vďaka dizajnu.

4

 

 

Nokia Sleep


Nokia sa stáva odborníkom v prepájaní technológií a zdravia. Dôkazom toho je aj ich najnovší počin- spací senzor, ktorý dokáže analyzovať vaše spacie cykly, tep či dokonca chrápanie. 

7

 

 

FSW TV stanica, Zeigeist Inc.

Televízna stanica inšpirovaná moderným životný m štýlom, kedy už viac nepotrebujeme rôzne konzoly na príjem, ale namiesto toho uprednostňujeme služby ako Netflix či HBO Go. Nepotrebujeme teda pod televíziou žiaden úložný priestor, iba miesto na odkladanie diaľkového ovládania a prípadnú dekoráciu. 


8

 

 

BeoVision Eclipse Wood

Bang & Olufsen predstavujú aj najnovší model televízie, ktorý zdobí drevo v kontraste s tenučkým hliníkom. Ide o maximálne dizajnovo prepracovaný model ako stvorený do modernej domácnosti, v ktorej milujú kinematografiu. 


9

 

 

The Barisieur, by Joshua Renouf


Predstavte si, že vás ráno zobudí vôňa čerstvo pripravenej kávy. Táto predstava sa môže stať skutočnosťou vďaka tomuto prístroju, ktorý vámpripraví filtrovanú kávu s tým, ako si nastavíte budík a navyše si nastavíte aj hudbu, ktorou vás prebudí. Takto vyzerá dokonalé ráno. 


10

 

 

Closca fľaša

Fľaša, ktorú si môžete obliecť! Nie úplne doslova, no umožňuje vám tak jednoduché prenášanie. Upevniť ju môžete na bicykel, na kabelku či na kočík. Okrem toho na ňu môžete pripevniť doplnkovú nádobu napríklad na ľad či ovocie.

11

 

 

Oculus Go

O virtuálnej realite sa už dlhšie hovorí, no až teraz sa stáva dostupnou pre širšiu verejnosť. Vďaka týmto okuliarom môžete relaxovať na vašej obľúbenej pláži počas obednej prestávky, alebo si zahrať karty s priateľmi na druhom konci sveta.

12

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 22.mar 2019

Vidiecka klasika

Dvojpodlažný dom s piatimi izbami, Pavla 10A, predstavuje inováciu v rade domov Pavla.  


Dizajn | 22.mar 2019

Nádherné veci objektívom Tima Walkera

Londýnske múzeum V&A otvára ďalšiu zaujímavú výstavu venovanú móde. Po úspešnej výstave Dior tak nasleduje expozícia venovaná módneJ fotografii, konkrétne...


Dizajn | 21.mar 2019

Ponorte sa do prvej európskej podmorskej...

Prvú európsku reštauráciu, ktorá sa nachádza pod hladinou mora nájdete v ďalekej nórskej dedinke Båly, konkrétne Severnom mori. O jej dizajn sa...


Dizajn | 21.mar 2019

Versace otvorí výstavu venovanú svojej l...

Značka Versace pretavuje svoju módnu estetiku a inšpiráciu aj do kolekcií nábytku už od roku 1992. Tie sa odrazia aj v najnovšej...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Privée lounge na MBPFW

Keď sa povie Fashion Week, väčšine z nás napadnú módne prehliadky. Aj keď je pravda, že sú veľm...

Móda a biznis na MBPFW

MBPFW sa bude venovať móde aj z iného pohľadu a to biznisového. V spolupráci s B...

Must-have kúsky pre jarný šatník

Už počas Týždňov módy sa ukázalo, že jarné kúsky sa dajú nosiť už teraz. Niektoré sa objavovali v&nb...