15. 5. 2012

Od mája majú hostia Constance Halaveli resort na Maldivách možnosť navštíviť prestížny kúpeľný a relaxačný areál Valmont Spa. Návštevníci si môžu vybrať z množstva úžasných procedúr tejto exkluzívnej švajčiarskej značky, jedného z lídrov bunkovej kozmetiky. Constance Halaveli sa týmto krokom zaradilo do Valmont ´s Prestige Spa Club.

Špeciálnu procedúru, ktorú tu Valmont Spa poskytuje, je the „Valmont After Diving Treatment," teda jedinečné ošetrenie venované náprave pleti a vlasov po potápaní, ktoré je pre oblasť Malediv typické. Tento proces trvá 45 minút a zahŕňa striedanie hydratačných masiek, modelačnú masáž na uvoľnenie pretlaku a hýčkanie očných partií špeciálnou kolagénovou maskou.

Kúpele sú umiestnené na koloch vo vode a vďaka tomu disponuje všetkých desať masážnych miestností prekrásnym výhľadom na Indický oceán, ktorý pôsobí ako jedinečný relaxačný element, prinášajúci pokoj a odpočinok.

Valmont Spa taktiež ponúka anti-ageing masáže, zaručujúce pleti dostatočnú hydratáciu, energiu či úbytok vrások. Hostia môžu využiť aj ošetrenie celého tela; k dispozícii im je masáž po opaľovaní alebo celková čistiaca masáž. Valmont Spa myslí i na nastávajúce mamičky, pre ktoré je pripravená jemná relaxačná masáž „Mother to be Body Massage."

Resort Constance Halaveli disponuje okrem Valmont Spa taktiež vlastnými kúpeľami Spa de Constance, v ktorých sa využíva vlastná kozmetika Ila organic product. 

CHRMBS09_Spa21 

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 20.feb 2020

Ako mať krajšia rána? (A následne aj deň...

Povedzme si to na rovinu, niekedy (alebo takmer vždy) sa nám po zazvonení budíka jednoducho nechce vstať a vydať sa do...


Dizajn | 20.feb 2020

Moncler pripravil kolaboráciu s Rimowa

V rámci svojho projektu Moncler Genius vznikla ďalšia zaujímavá spolupráca. Tentokrát sa Moncler spojil so prestížnou značkou batožiny Rimowa, s...


Voľný čas | 19.feb 2020

Nový wellness trend: Earthing

Čím, to je, že keď vyjdeme do hôr, keď sa nám nohy zaboria do jemného piesku, alebo jednoducho zacítime morský...


Dizajn | 17.feb 2020

Louis Vuitton podporuje UNICEF náramkami

Tak, ako minulý rok, aj tento sa módny dom Louis Vuitton spojil s UNICEF, aby pomohol dobrému účelu. Chce to dosiahnuť...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Z móla na červený koberec

Vidieť jednotlivé dizajny na prehliadkovom móle je úplne iné, ako vidieť ich v skutočnom živote...

Najromantickejšie hotely na svete

Každému občas padne vhod vychutnať si dokonalú romantiku uprostred dokonalej prírody. Či už hľadáte ...

Šperkové trendy na jar

Pomaly, ale isto sa blíži jar, čo znamená, že postupne budeme zahadzovať zimné kúsky a nahradím...