Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Cestovanie / 15. máj 2012

Luxusné kúpele Valmont Spa

Od mája majú hostia Constance Halaveli resort na Maldivách možnosť navštíviť prestížny kúpeľný a relaxačný areál Valmont Spa. Návštevníci si môžu vybrať z množstva úžasných procedúr tejto exkluzívnej švajčiarskej značky, jedného z lídrov bunkovej kozmetiky. Constance Halaveli sa týmto krokom zaradilo do Valmont ´s Prestige Spa Club.Špeciálnu procedúru, ktorú tu Valmont Spa poskytuje, je the „Valmont After Diving Treatment," teda jedinečné ošetrenie venované náprave pleti a vlasov po potápaní, ktoré je pre oblasť Malediv typické.

Luxusné kúpele Valmont Spa

15. 5. 2012

Od mája majú hostia Constance Halaveli resort na Maldivách možnosť navštíviť prestížny kúpeľný a relaxačný areál Valmont Spa. Návštevníci si môžu vybrať z množstva úžasných procedúr tejto exkluzívnej švajčiarskej značky, jedného z lídrov bunkovej kozmetiky. Constance Halaveli sa týmto krokom zaradilo do Valmont ´s Prestige Spa Club.

Špeciálnu procedúru, ktorú tu Valmont Spa poskytuje, je the „Valmont After Diving Treatment," teda jedinečné ošetrenie venované náprave pleti a vlasov po potápaní, ktoré je pre oblasť Malediv typické. Tento proces trvá 45 minút a zahŕňa striedanie hydratačných masiek, modelačnú masáž na uvoľnenie pretlaku a hýčkanie očných partií špeciálnou kolagénovou maskou.

Kúpele sú umiestnené na koloch vo vode a vďaka tomu disponuje všetkých desať masážnych miestností prekrásnym výhľadom na Indický oceán, ktorý pôsobí ako jedinečný relaxačný element, prinášajúci pokoj a odpočinok.

Valmont Spa taktiež ponúka anti-ageing masáže, zaručujúce pleti dostatočnú hydratáciu, energiu či úbytok vrások. Hostia môžu využiť aj ošetrenie celého tela; k dispozícii im je masáž po opaľovaní alebo celková čistiaca masáž. Valmont Spa myslí i na nastávajúce mamičky, pre ktoré je pripravená jemná relaxačná masáž „Mother to be Body Massage."

Resort Constance Halaveli disponuje okrem Valmont Spa taktiež vlastnými kúpeľami Spa de Constance, v ktorých sa využíva vlastná kozmetika Ila organic product. 

CHRMBS09_Spa21 

 

    3555

    Súvisiace články