Každému občas padne vhod vychutnať si dokonalú romantiku uprostred dokonalej prírody. Či už hľadáte rustikálne historické sídla, moderné plážové rezorty či minimalistické boutique hotely, máme pre vás niekoľko tipov.

Island: Deplar Farm

Destinácia akou je Island je samá o sebe romantickou, keď však vstúpite do hotela Deplar Farm, celý zážitok sa posunie na nový level. Bazén s termálnou vodou uprostred prírody, štýlové izby, wellness či fitko vám pomôžu v dokonalom detoxe.

romanticke hotely na svete 

 

Maldivy: One&Only

Hotel na súkromnom ostrove vám ponúkne všetko, čo by ste mohli potrebovať, má 8 reštaurácií, požičia vám vodné skútre či výbavu na potápanie, luxusné masáže a 12 dych-berúcich pláží.

oneonly 

 

 

Čile: Awasi Patagonia

Dych-berúca Patagónia s dávkou luxusu. To je hotel Awasi uprostred nedotknutej prírody. Nájdete v ňom všetko na dokonale romantickú, dobrodružnú dovolenku plnú relaxu, pokoja dokonalého jedla, o ktoré sa stará vychýrený šéfkuchár.

awasi

 

 

Utah: Amangiri

Tento rezort patrí k tým známejším, nájdete ho uprostred kamenných úkazov v regióne Navajo v štáte Utah. Dokonalý minimalizmus snúbiaci sa s prírodou je ako stvorený na romantický pobyt vo dvojici.

amangiri

 

 

Nový Zéland: Huka Lodge

Tento luxusný hotel nájdete pri najväčšom novozélandskom jazere Taupo a zamiluje si ho každý nadšený rybár, turista či jednoducho obdivovateľ prírody. Neďaleko nájdete vodopády Huka a rieku Waikato.

huka lodge

 

 

Omán: Six Senses Zighy Bay

A v Ománe nájdete oázu pokoja a romantiky, nachádza sa pri pobreží fjordov Musandam. Okrem nádhernej prírody si tu však môžete vychutnať tie najrôznejšie vodné aktivity, nechať sa rozmaznávať dokonalou kuchyňou alebo si pozrieť film v kine na pláži.

six senses

 

 

Santorini: Perivolas

Na gréckom ostrove nájdete množstvo krásnych hotelov s dych-berúcimi výhľadmi, avšak tento vás očarí aj svojou architektúrou a atmosféru. Kombinuje moderný luxus s čarovnou históriou a tradíciami, ktoré nájdete všade od reštaurácií až po spa.

santorini

 

 

Provensálsko: La Colombe d’Or

Provensálsko láka prírodou, vinicami, históriou, ale aj umením. Všetko nájdete aj v hoteli La Colombe d’Or, rustikálnom historickom sídle v nádhernej záhrade. Ukrýva nielen klasické interiéry ale moderné vymoženosti ako bazén.

provence 

 

 

Limerick: Adare Manor

Krásny mix starého a nového ponúka aj írsky hotel Adare Manor, ktorý sa nachádza v bývalom aristokratickom sídle, v dokonale upravenej záhrade. Interiér kombinuje maximalistický retro štýl s modernými minalistickými prvkami.

limerick

 

 

Kalifornia: Ventana Big Sur

Kalifornská oblasť Big Sur je veľmi špecifická. Popri dramatických útesoch nájdete ihličnaté lesíky a v kopcoch sa skrýva aj takáto romantika. Hotel Ventana Big Sur kombinuje štýl klasických horských motelov a luxusný minimalizmus. Výhľad na oceán a okolité lesy je Ďalší bonus.

big sur 

Foto: archív hotelov

Najnovšie zo sekcie lifestyleGastro | 25.feb 2020

Tipy na obľúbené kaviarne od našich znám...

Kaviarne so zaujímavým interiérom a kvalitnou šálkou kávy sú miestom, ktoré vždy dokáže nabiť tou správnou energiou. My sme sa tento...


IRL | 24.feb 2020

Valéria “Fralaa“ Frázová: Budúcnosť si a...

Autenticita, humor a záujem o dôležité spoločenské témy, ktoré svojim followerom podáva originálnym spôsobom. To je Fralaa, o ktorej budeme...


Voľný čas | 20.feb 2020

Ako mať krajšia rána? (A následne aj deň...

Povedzme si to na rovinu, niekedy (alebo takmer vždy) sa nám po zazvonení budíka jednoducho nechce vstať a vydať sa do...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Kostýmové trendy na jar

Džínsová bunda, trench coat či lodičky, to sú typické jarné kúsky. K tomuto ročnému obdobiu vša...

Džínsy na jarný spôsob

Univerzálne, praktické, pohodlné, také sú džínsy. Milované mnohými ženami na svete a niektoré s...

5 tipov ako na ekologický šatník

Byť ekologickejší neznamená iba prestať nakupovať vo fast fashion reťazcoch každý víkend, ale aj nak...