Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Cestovanie / 20. marec 2012

Najkrajšie hotely sveta - Versace resort Gold Coast

Päťhviezdičkové hotely pod značkou Versace ponúkajú jedinečné a sofistikované ubytovanie s nádychom renesancie a baroka.S výstavbou prvého hotela na svete, ktorý vznikol v spolupráci s módnym domom, sa začalo ešte za života Gianniho Versace. Dnes je Palazzo Versace na Gold Coast v Austrálii synonymom luxusného ubytovania vo veľkolepom štýle módneho domu.

Najkrajšie hotely sveta - Versace resort Gold Coast

20. 3. 2012

Gianni_VersacePäťhviezdičkové hotely pod značkou Versace ponúkajú jedinečné a sofistikované ubytovanie s nádychom renesancie a baroka.

S výstavbou prvého hotela na svete, ktorý vznikol v spolupráci s módnym domom, sa začalo ešte za života Gianniho Versace. Dnes je Palazzo Versace na Gold Coast v Austrálii synonymom luxusného ubytovania vo veľkolepom štýle módneho domu. Komplex sa nachádza hneď pri nákupnom stredisku Marina Mirage s prekrásnym výhľadom na Broadwater. Hotel je tri kilometre severne od Surfers Paradise a tri minúty jazdy autom od Sea World. Luxusný a avantgardný dizajn tohto hotelového komplexu je taký úchvatný ako samotné miesto s výhľadom na Broadwater na Zlatom pobreží. Golfový raj so scenériou subtropickej flóry a zlatistými plážami preslávenými surfovaním sú ideálnym spojením s talianskou módnou značkou Versace. Päťhviezdičkový hotel ponúka jedinečné a sofistikované ubytovanie s nádychom renesancie a baroka. Honosné priestory dopĺňa Versace Home Collection vrátane jedálenskych súprav z porcelánu s ikonickým logom Versace. Všetkých 205 elegantných a priestranných izieb odráža štýl typický pre značku Versace. Moderné vymoženosti sú doplnené elegantnými detailmi ako napr. dekorácie stropov, bohaté a výrazné farby a prekrásny nábytok. V hoteli sa nachádzajú dve reštaurácie a dva bary. Hotel ponúka aj množstvo veľkorysých konferenčných a spoločenských miestností a v butiku Versace možnosť nakúpiť si posledné modely. Na regeneráciu tela môžu hostia využiť služby luxusných kúpeľov. 

Palazzo_Versace_Gold_Coast_-_Panoramic_View 

Lobby-3 

Lobby-Gold_coast 

palazzo-versace-gold_coast_2 
 

    11570

    Súvisiace články