Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Cestovanie / 12. marec 2012

Naj hotely sveta- Bulgari Hotel Miláno, Bulgari Spa rezort Bali

História luxusnej značky Bvlgari je príbehom gréckeho striebrotepca Sotiria Bulgariho, ktorý sa venoval výrobe vzácnych strieborných šperkov a rytín. Renomé značky Bvlgari rástlo každým rokom a firma v roku 1970 otvorila svoje predajne v New Yorku, Paríži, Ženeve a Monte Carle.

Naj hotely sveta- Bulgari Hotel Miláno, Bulgari Spa rezort Bali

12. 3. 2012

História luxusnej značky Bvlgari je príbehom gréckeho striebrotepca Sotiria Bulgariho, ktorý sa venoval výrobe vzácnych strieborných šperkov a rytín. Renomé značky Bvlgari rástlo každým rokom a firma v roku 1970 otvorila svoje predajne v New Yorku, Paríži, Ženeve a Monte Carle. V tej istej dekáde uviedla nové logo Bvlgari – Bvlgari a svoju produkciu rozšírila o výrobu hodiniek. V roku 1984 Giorgiovi synovia Paolo a Nicola spolu so synovcom Francescom Trapanim prebrali vedenie firmy. V roku 1993 vznikla prvá vôňa Bvlgari, Eau parfumée Cologne au thé vert, prvá kolekcia hodvábnych šatiek (1996), slnečných okuliarov a kožených dámskych kabeliek (1997) i darčekových predmetov (1998).

Ďalším záberom pôvodne šperkárskej rodiny Bvlgari bol vznik divízie Bulgari Hotels & Resorts. Cieľom je vytvorenie siete luxusných hotelov vo významných oddychových strediskách sveta. Po úspešnom otvorení hotela Bulgari Hotel v centre Milána na jar 2006 otvorila spoločnosť už na jeseň toho istého roku exkluzívny Spa rezort na Bali, ktorý leží na plošine vo výške 150 metrov nad Indickým oceánom.

Hotel v Miláne je v jednej z najmódnejších častí metropoly v dome z 18. storočia, ktorého fasáda bola v niektorých častiach verne zachovaná. Nachádza sa v záhrade s rozlohou 4 000 m2, ktorá susedí s botanickou záhradou. Hostia si tak môžu v centre živej metropoly užívať súkromie a kľudné prostredie. V lobby prevláda exotické drevo, ktoré dopĺňa čierny mramor a bronz zo Zimbabwe. Unikátne moderné umelecké predmety z Talianska vytvárajú elegantnú atmosféru.

Luxusný vilový rezort v južnej časti Bali pozostáva z 59 víl zariadených v elegantnom, minimalistickom štýle - samozrejme s vlastnou slnečnou terasou a bazénom! Z veľkých, otvorených pavilónov si hneď po príchode môžete vychutnať nádherný výhľad na more. Plavecký bazén, fitness centrum s parným kúpeľom, kozmetický salón a Bvlgari obchod ponúkajú rekreáciu i rozptýlenie. Hostia si môžu dožičiť prechádzku pozdĺž 1,5 km dlhej súkromnej pláže s vlastnými stoličkami a dáždnikmi i plážovým klubom. Hlavná reštaurácia ponúka kreatívnu indonézsku a ázijskú kuchyňu i výber z medzinárodnej kuchyne. II Ristorante zasa ponúka moderné variácie na klasickú taliansku kuchyňu. 

Miláno 


milano_the_hotel


Bvlgari_Hotel_Milan_ 


Bali


external_view_of_the_bulgari_villa_bali


bvlgari-bali


bvlgari-bali2 

    3310

    Súvisiace články