Veľké jablko láka stále viac a viac turistov, ponúka nekonečné možnosti zábavy, kultúry, zaujímavú gastroscénu a neopísateľnú atmosféru. Ak sa chystáte New York navštíviť aj vy, vymeňte hotel za štýlový apartmán, v ktorom sa budete aspoň nachvíľu cítiť ako pravý Manhattančan či Brooklynčan.

The Wallace, Brooklyn

Apartmán, ktorý sa nachádza v historickej budove v Brooklyne vyniká svojim interiérom po mnohých stránkach, či už luxusnými materiálmi, zdobenými stropmi či svojou mestskou záhradou. Dá sa prenajať celý, alebo iba po jednotlivých izbách, pričom každá z nich je zariadená v inom štýle

title

 

2 

 

 

East Side Loft, Lower East Side

Jednoizbový apartmán ideálny pre dvojice zaujme svojimi tehlovými stenami, ktoré vytvárajú idylický newyorský charakter. Moderný nábytok prepája elegantné a industriálne prvky, pričom prírodné materiály prinášajú dovnútra teplo.

3 4

 

 

 

Bright Loft, Chelsea

Svetlý, vzdušný apartmán v umeleckej štvri Chelsea pôsobí akoby bol vystrihnutý z katalógu. Svetlé drevo, pastely a odtiene drahokamov v kombinácii s art deco elementami pôsobia luxusne a zároveň dizajnovo.

5 6

 

 

 

Swing, Tribeca

Tribeca je jednou z najprestížnejších newyorských štvrtí a tu nájdete tento apartmán, ktorý ostáva verný filozofii lokality. Je svetlý a priestranný, no vďaka hravým farbám využitých v detailoch dostáva moderný šmrnc. Je ideálny pre väčšie skupiny, ubytuje až 6 ľudí.

7 8

 

 

 

The View, Midtown Manhattan

Tie najkrajšie výhľady na moderný New York sa vám naskytnú z tohto maličkého apartmánu neďaleko Times Square. Architektúra pýšiaca sa v oblakoch, útulný interiér a na skok ku mnohým atrakciám je veľkým lákadlom.

9 10

 

 

Fun Apartment, Midtown Manhattan

Štýlový apartmán nájdete ukrytý aj v typickom newyorskom mestskom dome, ktorý má presne tú autentickú atmosféru, na akú ste zvyknutí z filmov a seriálov. Interiér pôsobí umelecky a moderne zároveň.

11 12

 

 

Luxury Williamsburg, Williamsburg

V štýlovej štvrti Williamsburg nájdete aj tento dvojposchodový apartmán s teraskou. Obrovské okná, tehlové steny a moderné zariadenie vám postačí na to, aby ste sa cítili ako doma, no pritom si vychutnali klasický Williamsburg.

13 14

 

 

Townhouse, Harlem

Aj v tejto menej prestížnej štvrti nájdete moderné a luxusné apartmány. Jedným z nich je aj tento mestský byt v typickom newyorskom dome. Pôsobí elegantne a nadčasovo, a vďaka jeho lokalite budete môcť vyskúšať tie najikonickejšie podniky v meste.

15  16 

 

 

Modern Manhattan, Midtown Manhattan

Ak plánujete výlet vo väčšej skupine, tento nádherný apartmán je pre vás. Nielenže pohodlne ubytuje až 14 ľudí, prekvapí vás svojim unikátnym interiérom. Kombinuje luxusné materiály, dizajnový nábytok a centrálnu polohu. Ideálny, ak sa chystáte objavovať mesto.

17 18

 

 

We Live Wall Street, Lower Manhattan

So zaujíamavým konceptom prišla spoločnosť známa svojimi coworkingovými priestormi- WeWork. Vznikol koncept WeLive, ktorý ponúka takéto štýlové apartmány aj v New Yorku. Tento sa nachádza priamo na Wall Street a ubytuje až 8 ľudí.

19 20

Foto: AirBnB

Najnovšie zo sekcie lifestyleCestovanie | 17.jan 2020

Najkrajšie horské hotely

Nedostatok snehu nás mnohých núti vycestovať do hôr, častokrát za hranice, kde hľadáme aspoň kúsok tej čarovnej rozprávkovej krajiny, o ktorej...


Dizajn | 15.jan 2020

Kúpeľňové trendy na rok 2020

Kúpeľňa je ako také privátne spa. Teda, aspoň by sme sa mali snažiť, aby sme sa v nej tak cítili. Preto...


Voľný čas | 15.jan 2020

Najkrajšie diáre na rok 2020

Aj keď z nového roku ubehli už viac ako dva týždne, neznamená to, že je neskoro na správnu organizáciu. K novému roku...


Dizajn | 14.jan 2020

Aj koberce podliehajú trendom! Tieto vlá...

Textil v interiéri je ako odev. Priestoru ním dávate osobnosť, vytvárate atmosféru a formujete jeho celkový vzhľad. Aj v prípade kobercov však vládnu...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Najpopulárnejšie módne značky na Instagr...

Svet luxusnej módy je pre väčšinu populácie relatívne vzdialený, to však neznamená, že sa dokonalými...

Zimné trendy, ktorým podľahli Newyorčank...

Móda v New Yorku je úplne iná ako tá európska. Je strohejšia, nadčasovejšia a občas aj odv...

Pleť na lyžovačke: Ako sa o ňu starať?

Ak sa chystáte na lyžovačku, okrem lyžiarok a termo ponožiek by ste nemali zabudnúť ani na tiet...