Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Cestovanie / 24. august 2011

Amankila, Bali, Indonesia

Túto oázu pokoja nájdete na pobreží ostrova Bali, a je snáď jednou z najromantickejších destinácií. Hotel Amankila a jeho apartmány sú vyzdvihnuté na útese a využívajú veľkolepý výhľad na prieliv Lombok Strait a pahorky ostrova.

Amankila, Bali, Indonesia

amakila_v
Túto oázu pokoja nájdete na pobreží ostrova Bali, a je snáď jednou z najromantickejších destinácií. Hotel Amankila a jeho apartmány sú vyzdvihnuté na útese a využívajú veľkolepý výhľad na prieliv Lombok Strait a pahorky ostrova. Elegantný a jednoduchý dizajn vychádza z tradičnej architektúry tejto oblasti.
amakila2_v
34 samostatných apartmánov so strechami z trávy Alang alang vyzerajú ako plážové domy. Odrážajú línie a štruktúru architektúry okolitej východnej časti Bali, predovšetkým kráľovského vodného paláca, ktorý je kúsok od Amlapura, hlavného mesta tejto oblasti. Apartmány sú vybavené obrovskými „king-size" posteľami, písacím stolom, šatňou a toaletným stolíkom. Okrem sprchy a toalety je v kúpeľni s výhľadom aj vaňa a pohovka. Z materiálov tu nájdete drevo z domácich stromov, ratan alebo zaujímavo využité šupy kokosových orechov. Za zmienku stoja aj vyvýšené chodníky, ktorými sú apartmány spojené s recepciou a reštauráciou.

    5646

    Súvisiace články