Viac ako 10 rokov trvalo, kým sa z obyčajnej čokolády stala ružová – Ruby čokoláda. Na trhu je ešte len necelé tri roky, no je skvelým dôkazom toho, že aj sladké dobroty sa neustále dokážu posúvať vpred. Toto leto prináša značka Magnum na trh úplne prvý Ruby nanuk, ktorý v sebe spája dekadentného ducha značky a inovácie modernej doby.

 

magnum ruby nanuk ružová čokoláda

 

Magnum Ruby je exkluzívnou novinkou, ktorou si môžeme spríjemňovať naše letné dni. Tak, ako sa dalo od značky očakávať, jej netradičné postupy a neustále experimenty sa opäť postarali o dokonalé prepojenie lahodnej chute s unikátnymi tónmi ruby čokolády. V tejto exkluzívnej dobrote sa tak môžete tešiť z vrstvy bielej čokolády a malinového krému, ktoré sú zahalené do krásnej polevy z Ruby kakaových bôbov, čo je potešením nielen pre naše chuťové poháriky, ale aj pre oko.

 

Ruby HP Ingredients mod 965x868

 

Netypická, no lahodná chuť Ruby čokolády vás prekvapí svojou sviežosťou, ktorá je krásne dopĺňaná malinovým krémom. Zmrzlina z bielej čokolády zase pridáva svoju typickú sladkosť, ktorá harmonizuje každé sústo. Farba Ruby čokolády je navyše úplne prirodzená, nedofarbuje sa žiadnymi pridanými látkami, a je výsledkom dlhoročného výskumu a šľachtenia. Aj po chuťovej stránke je úplne iná, má v sebe výrazne ovocné tóny, ktoré vynikajú sviežosťou a šťavnatosťou.

 

Ruby ProductPage 490x490

 

Ruby sa dostala na trh roku 2017 a o jej vznik sa postarala spoločnosť Barry Callebaut, ktorá je popredným výrobcom čokolády na svete s históriou dlhou viac ako 175 rokov. Práve jej expertíza sa postarala o najväčší objav od vynájdenia bielej čokolády v 80.rokoch. Ruby sa tak hrdo môže zaradiť medzi bielu, horkú a mliečnu čokoládu, ako ďalší, plnohodnotný typ čokolády. Vďaka svojej jedinečnej chuti a farbe si Ruby okamžite získala obrovské zástupy fanúšikov vrátane svetových šéfkuchárov a cukrárov.

 

 

Teraz si Ruby môžeme dopriať aj my v tej najosviežujúcejšej, dekadentnej a dobrodružnej forme, akú nám ponúka Magnum. A aký teda je Magnum Ruby? Nie je horký, ani príliš sladký, ani príliš ovocný. Je jednoducho Ruby.

 

 

Foto: Magnum

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 11.jún 2021

Spánok v lete: Ako zvládnuť horúce noci?

Na dni, kedy si budeme môcť konečne obliecť len šaty a obľúbené sandále sme dlho čakali. Teraz sa tu a...


Gastro | 10.jún 2021

Tyčinky Binchio urobia z bežnej vody náp...

Nechutí vám voda z vodovodu? Máme pre vás riešenie   Dnes každý z nás dbá o to, aby sme žili čo najzdravšie...


Gastro | 09.jún 2021

Probiotiká: Aké sú ich benefity?

Probiotiká sú známe ako “dobré” baktérie, ktoré doslova vyhľadávame kvôli rôznym zdravotným benefitom. Momentálne sa tešia popularite v kozmetickom priemysle...


Cestovanie | 09.jún 2021

Najlepšie pláže pre každý typ cestovateľ...

Plážová dovolenka nemusí byť iba o slnení a ničnerobení, tento čas sa dá stráviť aj aktívne, či už plavbami v...

 

Naše tipy

Džínsy na jar: 6 štýlových outfitov

Ak patríte k milovníčkam džínsov, určite sa im neplánujete vyhýbať ani na jar. Avšak v tomto období ...

SOM STORE otvára POP-UP predajňu so slov...

Concept store SOM môžete poznať najmä z online sveta, kde ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej...

Jarný manikúrový trend: Trblietky

Nie všetky trendy sú logické (čoho dôkazom sú napríklad kožené košele na leto). V beauty svete by sm...