Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 25. október 2012

Viete, čo je Harologi? Dozviete sa v Prahe

Pražské Studio Papillon predstavuje v rámci Fashion days v dňoch 25. a 26.

Viete, čo je Harologi? Dozviete sa v Prahe

25.10.2012

Pražské Studio Papillon predstavuje v rámci Fashion days v dňoch 25. a 26. októbra od 16:00 do 20:00 hod. v pražskom OC Flóra prevratnú novinku v starostlivosti o vlasy. Môžete ju dokonca vyskúšať zadarmo.

Grupp_GREENIde o službu, ktorá sa volá Harologi a znamená starostlivosť o vlasy na mieru na základe vlasového testu a analýzy vlasovej pokožky. Pomocou digitálneho hairtesteru (DHT) sa diagnostikuje kvalita vlasov klienta, analyzuje sa ich pevnosť a pružnosť. Na základe testu sa určí, či sú vlasy FIL (hydrofilné), teda tie, ktoré potrebujú posilniť vnútornú štruktúru, alebo FOB (hydrofóbne), čo znamená, že potrebujú hydratovať. Podľa nameranej číselnej škály odporučí špecialista - harológ produkty a aditíva (prídavné látky) vhodné pre skvalitnenie vašich vlasov.

Do prípravkov, ktoré si zakúpite na domáce použitie, vám v salóne na základe diagnostiky primiešajú aditíva (prídavné látky) a esenciálne exotické extrakty, ktoré ich pôsobenie zosilnia a zabezpečia požadovaný účinok.

Túto službu si v uvedenom termíne môžete vyskúšať zadarmo, od budúceho týždňa bude dostupná v Štúdiu Papillon. V prípade záujmu vám tu na mieru domiešajú prípravky na domácu vlasovú starostlivosť potrebnými aditívami, a to na základe digitálneho testu v OC Flóra alebo priamo v štúdiu.

zdroj: Studio Papillon

    3474

    Súvisiace články