Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 21. október 2012

Hitom sezóny sú lesklé rovné vlasy

Diela popredných vlasových stylistov ponúkli na svetových mólach celú plejádu inšpirácií na jesennú a zimnú sezónu. Jedným z hlavných trendov sú však bezpochyby rovné, žiarivo lesklé a dokonale upravené vlasy.Christian DiorNajčastejšie ich budeme nosiť rozdelené cestičkou, sčesané hladko na jednu stranu a stiahnuté pri šiji do elegantného konského chvosta alebo drdola.

Hitom sezóny sú lesklé rovné vlasy

21.10.2012

Diela popredných vlasových stylistov ponúkli na svetových mólach celú plejádu inšpirácií na jesennú a zimnú sezónu. Jedným z hlavných trendov sú však bezpochyby rovné, žiarivo lesklé a dokonale upravené vlasy.

Vlasy_rovne_a_hladke_uvodny_christian_dior_500x500Christian Dior

Najčastejšie ich budeme nosiť rozdelené cestičkou, sčesané hladko na jednu stranu a stiahnuté pri šiji do elegantného konského chvosta alebo drdola. Takéto účesy sa objavili na prehliadkach značiek Christian Dior, Chanel, Diane von Furstenberg, 3.1 Philip Lim, Calvin Klein, Bottega Veneta či Jil Sander.

01_3-1-phillip-lim3.1 Phillip Lim 01_Salvatore_FerragamoSalvatore Ferragamo 01_calvin-klein_013Calvin Klein

2_jil-sanderJil Sander 03_alberta-ferrettiAlberta Ferretti 02_chanelChanel

Hustá ofina
Lesklé husté ofiny nám budú ešte dlho pripomínať Rooney Mara alias hrdinku ságy Millenium, Lisbeth Salander. Presvedčili nás o tom prezentácie značiek Marni, Versace, Iceberg či Antonio Berardi.

04_elie-saabElie Saab 04_marniMarni 04_versaceVersace

text: Anna Salvová
foto: GoRunaway, Gianni Pucci, Luca Cannonieri, Michele Morosi, Daniele Giudetti, Justjared.com

Ak chcete mať prehľad o všetkých trendy účesoch, ktoré sa budú nosiť túto jeseň a zimu, zaobstarajte si aktuálne vydanie magazínu Top Fashion.


 

    4051

    Súvisiace články