Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 21. jún 2012

Bláznivé inšpirácie na leto

Leto nám už neodvolateľne klope na dvere a spolu s ním aj dovolenky, prázdniny, čas leňošenia a bláznivých nápadov. Prečo teda nenabrať inšpiráciu priamo z Hollywoodu?

Bláznivé inšpirácie na leto

21. 6. 2012

Leto nám už neodvolateľne klope na dvere a spolu s ním aj dovolenky, prázdniny, čas leňošenia a bláznivých nápadov. Prečo teda nenabrať inšpiráciu priamo z Hollywoodu? Veď kto iný túži zaujať a byť stredobodom pozornosti viac ako hollywoodske hviezdy a hviezdičky? Bez ohľadu na vek či spoločenské postavenie, odpoveď je jasná. Toto leto treba staviť na cukríkové farby vo vašich vlasoch.


katy-perry-princess-celestia

Katy Perry: modrá a ružová – to sú povinné farby každej princeznej. A Katy sa rada nechá inšpirovať rozprávkami. Po „šmolinkovských" šatách prišiel na rad aj rozprávkový účes.


avril-levigne-glimmer-wings-ploomette
Avril Lavigne: ďalšia hviezdička, ktorá s nostalgiou spomína na detské časy. No ani pastelové vlasy a princeznovská čelenka jej nepomohli k vytúženému „looku" rokerskej princeznej.


azealia-banks-twilight-sparkle
Azealia Banks: s kombináciou fialovej a ružovej sa stanete neprehliadnuteľnou aj na tom najzaľudnenejšom festivale či na preplnenej pláži.


kelly-osbourne-flower-fillie
Kelly Osbourne: ak sa vám fialová farba spája s vašou prababičkou či nepodarenou návštevou kaderníka, je na čase prehodnotiť svoj štýl :)


rihanna-flower-fillie
Rihanna: u barbadoskej speváčky sme na zmenu farby/strihu/dĺžky vlasov už tak zvyknutí, že nás nedokáže ničím prekvapiť. Avšak ohnivá červená jej naozaj pristala.


nicki-minaj-pinkie-pie
Nicki Minaj: speváčka, ktorá viac ako spevom púta pozornosť oblečením a farbou vlasov. Niekedy však aj motyka vystrelí...


lady-gaga-applejack
Lady Gaga: vždy ste túžili byť blondýnkou, no nikdy ste nenabrali odvahu? Tak sa nechajte inšpirovať Lady Gagou. Tá má odvahu na všetko.


pripravila: Katarína Segešová

 

    6149

    Súvisiace články