Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 13. jún 2012

Pripravte vašu hrivu na leto!

Pred letom zvykneme vyberať opaľovací krém, podstupujeme skrášľovacie kúry a chudneme do bikín. Pri tomto zhone sa stáva, že na vlasy zväčša zabudneme.

Pripravte vašu hrivu na leto!

13. 6. 12

Pred letom zvykneme vyberať opaľovací krém, podstupujeme skrášľovacie kúry a chudneme do bikín. Pri tomto zhone sa stáva, že na vlasy zväčša zabudneme. A práve ich kvalita závisí od správnej ochrany a starostlivosti.

V lete sú vlasy extrémne namáhané. Slnečné lúče dokážu poškodiť kutikulu - ochrannú vrstvu, ktorá obklopuje a chráni vlas zvonku. Lúče potom preniknú dovnútra a vlas vysušia. Vlasy slabnú, horšie odolávajú slnečným lúčom a strácajú farbu.

Chráňte sa!
Počas pobytu na slnku by sme mali vlasy, ale aj vlasovú pokožku chrániť vhodnou prikrývkou z priedušného materiálu. Je tiež potrebné počas leta vymeniť obľúbený šampón a kondicionér za prípravky, ktoré sa špecializujú na starostlivosť o vlasy počas leta. Viete, ktoré sú pre vaše vlasy najlepšie?
Prípravky vhodné na používanie počas horúcich dní by mali mať UV filtre a zároveň vyživujúce a ochranné zložky, ktoré vlasy po sparnom dni očistia, zregenerujú a vyživia. Nechránený vlas môže počas leta stratiť až 30 % vody, a tým sa stáva suchším a lámavejším. My vám odporúčame výživu s výrobkami JOICO!
joico__k-pak
K-PAK Restorative Styling Oil

Olej je vhodný na suché a farbené vlasy, ktorým prepožičiava lesk a predlžuje farbu aj počas vášho pobytu na slnku! Vaše vlasy budú dlhodobo chránené pred škodlivými UV lúčmi a vysušovaním.
joico__LeaveIn_Moist
Moisture Recovery Leave-in Moisturizer

Nezmývateľný kondicionér v spreji dokonale hydratuje vlasy, počas teplých dní ho uvíta každá plážová taška alebo kabelka. Vlasy chráni pred vysušením počas celého dňa. Môžete si ním dokonca osviežiť aj pleť!joico__LeaveInTreat
Leave-In Rescue Treatment

Úžasné vyživujúce sérum, ktoré môžete použiť aj ako masku! Počas leta vlasy ideálne zásobuje dôležitými látkami a zanecháva ich hodvábne jemné.

 

    4049

    Súvisiace články