Zrejme nikto z nás nemá náladu každý deň stráviť v kúpeľni pri hairstylingu dlhé hodiny. Na takéto dni vám prinášame inšpiráciu z Instagramu, na ktorú nepotrebujete ani veľa čas ani špeciálnu výbavu. Inšpirujte sa.

Retro glam

Jednoduchým vlasovým doplnkom, akým je šatka vo vlasoch dokážete okamžite premeniť celkový vzhľad. Záleží aj na tom, akým spôsobom je uviažete, môžete z nej spraviť čelenku, uviazať ju na piráta alebo zviazať ňou napríklad vrkoč. Skvelo vyzerá práve v pirátskom štýle v kombinácii s jemnými vlnami a cat-eye okuliarmi, kedy dosiahnete výrazný retro glam vzhľad.

letné účesy inšpirácia trendy vlasy@vitaliia

 

 

Zapletené

Pár vrkôčikov efektne zakomponovaných do rozpustených vlasov pôsobí veľmi moderne, ležérne a trendy zároveň. Zvoliť si môžete počet, ale aj hrúbku jednotlivých vrkôčikov. Zvyšok vlasov upra vte do plážových vĺn, čím vytvoríte chic vzhľad morskej panny.

justinemarjan@justinemarjan

 

 

90’s copíky

Ak sa nebojíte jemnej infantilnosti, pokojne sa inšpirujte 90.rokmi a copíkmi, ktoré sa vtedy nosili. Vlasy rozdeľte na dve polovice a dú vrchnú opäť rozdeľte na dve časti. Každu zviažte do vysokých copov a ozdobte zaujímavými, ideálne farebnými látkovými gumičkami.

 

sierrafurtado@sierrafurtado

 

 

Hippie

Jeden z najjednoduchších účesov, ktorý zvládne doma skutočne každý. Tenké vrkôčiky lemujúce tvár v kombinácii s plážovými vlnami pôsobia bohémsky, avšak dostatočne štýlovo na to, aby ste takýto účes mohli nosiť počas každodenného života, pokojne aj do práce. Vrkôčiky môžete vytvoriť na jednej strane tváre alebo po oboch bokoch, pričom ich počet je takisto na vás.

 

emmaleger @emmaleger_

 

 

Drdoly

Účes podobný copíkom z 90.rokov, avšak namiesto copov zatočíte vo vrchnej časti vlasov dva drdoly. Ide o menej infantilnú a viac elegantnú verziu, na ktorú však potrebujete dlhšie vlasy. V kombinácii s jemne natočenými vlasmi však drdoly budú pôsobiť uprave a uhladene.

sierrafurtado2ľsierrafurtado

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 10.sep 2021

Vstúpte do Dior Spa v Paríži!

Rozmaznávať sa dizajnérskou módou je snom mnohých žien. Do tejto predstavy častokrát spadá práve ikonický módny dom Dior, ktorého tvorba...


AM-PM s Mariou Dušičkou

Krásna Maria Dušička je veľkým zdrojom módnej inšpirácie. Okrem toho, že dokáže zaujať svojou eleganciou a štýlom, jej vizáž je...


Naomi Osaka má vlastnú značku kozmetiky...

Beauty priemysel je v rozpuku! Známe osobnosti od modeliek cez speváčky až športovkyne sú toho dôkazom, pretože mnohé z nich...


AM-PM Beauty s Erikou Palkovičovou

Modelky majú počas svojej kariéry unikátnu príležitosť skúšať nielen dizajnérkse kúsky, ale aj rôzne kozmetické produkty a vychytávky. Podobne je...

YR2109 AK 31 SK trees banners 300x300 

300x600 GOLD SK

 

Naše tipy

Štýlové módne ikony z Copenhagen Fashion...

Na týždňoch módy je skvelé to, že módnu inšpiráciu načerpáte aj mimo prehliadkových mól. V uliciach ...

Interiérové doplnky do štýlových domácno...

Ak rozmýšľate nad malým refreshom svojho bývania, nemusíte hneď uvažovať nad rekonštrukciou. Aj malm...

Ako nosiť maxi sukne?

Maxi sukňa je skvelý kúsok, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznym udalostiam. V stylingu vám poskytuje ...