Práca z domu znie ako veľká výhoda, no nie každému takýto typ práce vyhovuje. V období, kedy je množstvo z nás prinútených pracovať z domu, sa však musíme v tejto situácii vynájsť. Vedeli ste, že keď sa v domácom prostredí upravíte tak, akoby ste išli do bežnej kancelárie, pomôže nakopnúť produktivitu? Tak teda nahoďme na seba cool outfit, doplňme ho chic účesom a môžeme „vyraziť“ do práce!

Minimalistický vrkoč

Nie je nič jednoduchšie ako vytvoriť takýto minimalistický vrkoč. Stačí vytvoriť nižší konský chvost a zapliesť ho do vrkoča. Alternatívne môžete vytvoriť twist, ktorý pôsobí ešte zaujíamvejšie.

účesy vlasy inšpirácia styling hairstyling@blairbadge

 

 

Retro Baby

Tento účes je pravá 90’s klasika. Vytvorte dva copy a vytvorte „bubliny“ pomocou gumičiek. Vytiahnite tenučké pramienky do tváre a nechajte ich voľne viať. Pre extra retro look tieto pramienky spevnite gélom či voskom.

maddiebriell@maddiebriell

 

 

Strapatá klasika

Strapatý drdol je jednoducho stávka na istotu. Je to skvelá voľba, keď máte „bad hair day“ alebo sa vám nechce vymýšľať nič komplikované. Vlasy postrapaťte alebo jemne nakulmujte a zviažte do voľného drdolu.

lolabsqt@lolabsqt 

 

 

Elegantne so stuhou

Tento účes vám poskytuje veľkú voľnosť a zároveň je veľmi jednoducho ho vytvoriť. Hodí sa dlhým aj kratším vlasom, pričom experimentovať môžete s jeho umiestnením, ale aj štruktúrou vlasou a samotnou stuhou. Zamat je elegantná klasika, no nahradiť ho môžete aj hodvábnou šatkou, prípadne saténovou gumičkou.

tati vk@tati_vk 

 

 

Dievčensky a chic

Rýchly účes s veľkým efektom vytvoríte pomocou dvoch polodrdolov. Rozdeľte vlasy na dve polovice, pričom vrchnú časť zviažte do dvoch drdolov, zvyšok vlasov nechajte voľných. Účes môžete doplniť zaujímavými sponkami.

chadwoodhair@chadwoodhair 

 

 

Bohémka

Ak radi nosíte rozpustené vlasy, toto je účes pre vás. Dva predné pramienky vlasov zapleťte do tenkých vrkôčikov, ktoré necháte padať do tváre. Zvyšok vlasov upravte slaným sprejom a postrapaťte ich. Vznikne ležérny, ale štýlový účes.

laurapolko@laurapolko

 

Nežne a hravo

S týmto účesom sa vrátite do detských čias, ale pritom budete pôsobiť chic. Jednoducho vlasy zviažte do dvoch konských chvostov tesne nad ušami. Vytiahnite predné pramienky, aby ste vytvorili ležérny look a trochu elegancie im dodajte pomocou kulmy. Natočiť môžete aj samotné copy, čím získate elegantnejší look.

mobinapeiman@mobinapeiman

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaGrécka prírodná kozmetika OLIVIA s dlhor...

Stráne na gréckych pastvinách s radmi olivovníkov, zaliate slnkom, v pozadí s tyrkysovou hladinou mora, ktorú cítiť v každom nádychu...


Líčenie | 25.feb 2021

Nájdite dokonalý rúž s aplikáciou Lipsca...

Kozmetické značky sa čoraz častejšie utiekajú do sveta technológií, ktorých pomoc využívajú na zlepšovanie svojej ponuky aj samotného výberu. Značka...


Správne zvolený pleťový peeling dokáže h...

28 dní. Presne toľko času potrebuje naša pokožka na svoju regeneráciu. Ak jej chcete s procesom obnovy trochu pomôcť, siahnite...


Vlasy | 24.feb 2021

Účesy, s ktorými omladnete

Krása je odrazom nášho vnútorného nastavenia, sebavedomia a vyrovnanosti. Napriek tomu sa mnohé z nás upínajú na mladosť ako synonymum...


Naše tipy

Interiérové trendy podľa módnych ikon

Móda a interiérový dizajn majú k sebe veľmi blízko, no napriek tomu nie je veľa z nás...

Must-have farby rúžov na jar

Mnohé z nás sa líčenia pier počas doby nosenia rúšok vzdali. My však nevidíme dôvod v tom...

Beauty Test: Top 10 pro dokonalé obočí

Líčení očí lze považovat za skutečně dokončené až po učesání, zvýraznění a fixaci obočí. Vybrali jsm...