Keď sa povie letný účes, väčšina z nás si predstaví dnes už legendárne beach waves. Aj keď je pravda, že je synonymom letnej atmosféry, nie každý deň máme čas a chuť na strapatý, jemne zvlnený look. Namiesto toho vyskúšajte tieto štýlové a časovo nenáročné alternatívy.

 

Morská panna

Mini vrkôčiky sa nosia aj túto sezónu. Sú skvelou voľbou, keď chcete priniesť do svojho účesu trochu boho štýlu s prímorskou atmosférou. Skvelé na nich tiež je, že sú nenáročným a rýchlym osviežením vlasov počas akéhokoľvek dňa.

letné účesy inšpirácia@dulceida

 

 

Retro

Kto si pamätá ikonické štipce z 90.rokov? Nosili ste ich? Teraz je totiž čas vytiahnuť ich z archívov a vyskúšať opäť. Stačí ich zopnúť do klasického drdola, či už strapatého alebo maximálne uhladeného.

fashionismyfortee@fashionismyfortee

 

 

Sporty

Účes, ktorý oceníte pri kúpaní, opaľovaní, turistike, športe, ale aj počas bežných dní. Vrkoče pôsobia nežne a dievčensky, no sú veľmi pohodlné do letných horúčav. Ideálne sú aj na bad hair days.

pia mbd@pia_mbd

 

 

Na strapato

Francúzky vždy dokážu vyzerať maximálne chic bez toho, aby sa o to vôbec snažili. Príkladom toho je aj ich ikonický strapatý look, ktorý nevyzerá ani príliš elegantne ani príliš street-stylovo. Jednoducho stačí prirodzené vlasy trochu roztrapatiť.

maralafontan@maralafontan

 

 

High Bun

Vysoký drdol, ideálne stiahnutý oversized gumičkou je takisto veľmi praktickou voľbou do letných horúčav. Vytvoriť ho môžete na rôzne spôsoby, elegantnejšie aj ležérnejšie. Všetko závisí od voľby doplnkov a celkového stylingu.

littleblackboots@littleblackboots

 

 

Sleek & Chic

Jednoduchý konský chvost doplnený gumičkami vám bude stačiť na to, keď chcete vo svojom účese nejakú zmenu, no nechcete pred zrkadlom stráviť dlhé hodiny. Dokonalý príklad toho, ako malý detail dokáže zmeniť celkový look.

chloehayward @chloehayward_  

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaZnačka anemone prezentuje kozmetiku s kv...

Anemone je beautystore s jedinečnou kozmetikou. V spoločnosti dôverujú kvalitným ingredienciám, vďaka čomu sa môžu pýšiť skutočnými výsledkami.  


Vráťte sa do leta s vôňou a sviežosťou t...

Samozrejme, aj zimné obdobie má svoje čaro, ale naša pokožka dostáva poriadne zabrať. Preto si vyžaduje rovnakú, ak nie ešte...


Trendy krasa | 02.dec 2020

Sviatočná manikúra na Vianoce

Vianoce vždy majú magickú atmosféru, ktorú tvorí skvelé jedlo, spoločnosť rodiny a blízkych, no svoju rolu zohrávajú aj trblietavé ozdoby, vysvietený...


Tajomstvo svetových topmodeliek dostupné...

Čo obdivujete na modelkách? Ich dokonalo upravené vlasy, fit postavu či krásnu pleť? Všetky tieto aspekty do veľkej miery samozrejme...


Naše tipy

Jesenný styling: Chatová móda v meste

Rok 2020 a situácia okolo pandémie výrazne zmenili prístup k móde a obliekaniu. Zatia...

Najlepšie adventné kalendáre na rok 2020

V prípade, že nie ste veľmi na čokoládu a sladkosti alebo si držíte líniu, siahnite tento ...

Pleteniny vládnu jeseni, ktoré sú must-h...

Nič nie je lepšie ako obliecť sa do príjemných, hrejivých pletenín počas jesene. Extra bonusom však ...