Keď sa povie letný účes, väčšina z nás si predstaví dnes už legendárne beach waves. Aj keď je pravda, že je synonymom letnej atmosféry, nie každý deň máme čas a chuť na strapatý, jemne zvlnený look. Namiesto toho vyskúšajte tieto štýlové a časovo nenáročné alternatívy.

 

Morská panna

Mini vrkôčiky sa nosia aj túto sezónu. Sú skvelou voľbou, keď chcete priniesť do svojho účesu trochu boho štýlu s prímorskou atmosférou. Skvelé na nich tiež je, že sú nenáročným a rýchlym osviežením vlasov počas akéhokoľvek dňa.

letné účesy inšpirácia@dulceida

 

 

Retro

Kto si pamätá ikonické štipce z 90.rokov? Nosili ste ich? Teraz je totiž čas vytiahnuť ich z archívov a vyskúšať opäť. Stačí ich zopnúť do klasického drdola, či už strapatého alebo maximálne uhladeného.

fashionismyfortee@fashionismyfortee

 

 

Sporty

Účes, ktorý oceníte pri kúpaní, opaľovaní, turistike, športe, ale aj počas bežných dní. Vrkoče pôsobia nežne a dievčensky, no sú veľmi pohodlné do letných horúčav. Ideálne sú aj na bad hair days.

pia mbd@pia_mbd

 

 

Na strapato

Francúzky vždy dokážu vyzerať maximálne chic bez toho, aby sa o to vôbec snažili. Príkladom toho je aj ich ikonický strapatý look, ktorý nevyzerá ani príliš elegantne ani príliš street-stylovo. Jednoducho stačí prirodzené vlasy trochu roztrapatiť.

maralafontan@maralafontan

 

 

High Bun

Vysoký drdol, ideálne stiahnutý oversized gumičkou je takisto veľmi praktickou voľbou do letných horúčav. Vytvoriť ho môžete na rôzne spôsoby, elegantnejšie aj ležérnejšie. Všetko závisí od voľby doplnkov a celkového stylingu.

littleblackboots@littleblackboots

 

 

Sleek & Chic

Jednoduchý konský chvost doplnený gumičkami vám bude stačiť na to, keď chcete vo svojom účese nejakú zmenu, no nechcete pred zrkadlom stráviť dlhé hodiny. Dokonalý príklad toho, ako malý detail dokáže zmeniť celkový look.

chloehayward @chloehayward_  

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 05.aug 2020

TOP 10 LETNÉ MAKE-UPY

Nezaťažujte svoju pleť zbytočne. Počas horúcich dní jej doprajte ľahšie textúry i čo sa týka make-upov. Práve na leto sú...


Trendy krasa | 05.aug 2020

Neutrálna manikúra hitom tohto leta

Uprednostňujete vo svojej letnej manikúre výrazné farby či dokonca žiarivé neónové tóny? Alebo na to idete minimalisticky a nenápadne? Práve neutrálna...


Alfa Omega opaľovania

Darmo budete mať pokožku ako rodená Brazílčanka, ak sa budete vystavovať nadmernému slneniu, koledujete si o poriadny problém. Zdravotný aj...


SVETLO pre vašu pleť

Odpoveďou na každý problém pokožky je pravidelná starostlivosť. Nejde však iba o kozmetické produkty, ktoré používate ale aj o to...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Must-have rúže na leto

Rúže sú skvelou pomôckou aj na tie dni, kedy sa nám nechce líčiť alebo na to jednoducho nemáme čas. ...

Dovolenkové outfity podľa módnych ikon

Kto povedal, že si dovolenkovú atmosféru nemôžeme dopriať aj v prípade, že ostávame cez leto do...

Póry po kontrolou

So stúpajúcimi teplotami v lete sa zvyšuje aj aktivita našej pokožky, konkrétne mazových žliaz...