Toto leto si medzi vlasovými doplnkami vybojovali najvyššie priečky v popularite najmä trendy z minulosti. Niektoré sú elegantné a chic, iné zase veselé a hravé. Chýbať by však nemali v šatníkoch žiadnej milovníčky módy.

Hodvábne čelenky

Nielen na piráta sa nosia túto sezónu šatky vo vlasoch. Pokojne ich môžete uviazať aj na viac elegantný spôsob, do obyčajnej, klasickej čelenky. Jednoduchý kúsok prinesie do vášho účesu retro glamour.

vlasové doplnky na leto@lissyroddyy

 

 

 

Oversized gumička

Áno, gumičky aké si pamätáme z 90.rokov sú späť už dlhšiu dobu, no toto leto nabrali na objeme. Stali sa z nich doslova vlasové doplnky, ktoré majú dominovať vášmu drdolu či konskému chvostu.

sincerelyjules@sincerelyjules

 

 

Šatka

Spomínaná šatka nechýba v šatníku takmer žiadne milovníčky módy. Nosiť sa dá na množstvo spôsobov, no tým najpopulárnejším je práve tento pirátsky. Pôsobí romanticky a zároveň retro, no je tiež skvelou ochranou pred slnkom.

weworewhat@weworewhat

 

 

90’s sponky

Aby tých retro trendov nebolo málo, zabudnúť nemôžeme ani sponky. Pokojne môžete staviť na klasické kovové, alebo hravé a farebné s tými najrôznejšími aplikáciami a efektmi. Do jedného účes môžete skombinovať viacero.

vanessahong@vanessahong

 

 

Štipce

Posledným must-have vlasovým doplnkom sú toto leto aj štipce. Využiť ich môžete na najrôznejšie spôsoby, len tak nimi zopnite drdol alebo rozdeľte vlasy na zaujímavé polovičné drdoly. Nosia sa rôzne veľkosti a farby, takže pokojne zaexperimentujte.

nitsanraiter@nitsanraiter

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaZnačka anemone prezentuje kozmetiku s kv...

Anemone je beautystore s jedinečnou kozmetikou. V spoločnosti dôverujú kvalitným ingredienciám, vďaka čomu sa môžu pýšiť skutočnými výsledkami.  


Vráťte sa do leta s vôňou a sviežosťou t...

Samozrejme, aj zimné obdobie má svoje čaro, ale naša pokožka dostáva poriadne zabrať. Preto si vyžaduje rovnakú, ak nie ešte...


Trendy krasa | 02.dec 2020

Sviatočná manikúra na Vianoce

Vianoce vždy majú magickú atmosféru, ktorú tvorí skvelé jedlo, spoločnosť rodiny a blízkych, no svoju rolu zohrávajú aj trblietavé ozdoby, vysvietený...


Tajomstvo svetových topmodeliek dostupné...

Čo obdivujete na modelkách? Ich dokonalo upravené vlasy, fit postavu či krásnu pleť? Všetky tieto aspekty do veľkej miery samozrejme...


Naše tipy

Jesenný styling: Chatová móda v meste

Rok 2020 a situácia okolo pandémie výrazne zmenili prístup k móde a obliekaniu. Zatia...

Najlepšie adventné kalendáre na rok 2020

V prípade, že nie ste veľmi na čokoládu a sladkosti alebo si držíte líniu, siahnite tento ...

Pleteniny vládnu jeseni, ktoré sú must-h...

Nič nie je lepšie ako obliecť sa do príjemných, hrejivých pletenín počas jesene. Extra bonusom však ...