Toto leto si medzi vlasovými doplnkami vybojovali najvyššie priečky v popularite najmä trendy z minulosti. Niektoré sú elegantné a chic, iné zase veselé a hravé. Chýbať by však nemali v šatníkoch žiadnej milovníčky módy.

Hodvábne čelenky

Nielen na piráta sa nosia túto sezónu šatky vo vlasoch. Pokojne ich môžete uviazať aj na viac elegantný spôsob, do obyčajnej, klasickej čelenky. Jednoduchý kúsok prinesie do vášho účesu retro glamour.

vlasové doplnky na leto@lissyroddyy

 

 

 

Oversized gumička

Áno, gumičky aké si pamätáme z 90.rokov sú späť už dlhšiu dobu, no toto leto nabrali na objeme. Stali sa z nich doslova vlasové doplnky, ktoré majú dominovať vášmu drdolu či konskému chvostu.

sincerelyjules@sincerelyjules

 

 

Šatka

Spomínaná šatka nechýba v šatníku takmer žiadne milovníčky módy. Nosiť sa dá na množstvo spôsobov, no tým najpopulárnejším je práve tento pirátsky. Pôsobí romanticky a zároveň retro, no je tiež skvelou ochranou pred slnkom.

weworewhat@weworewhat

 

 

90’s sponky

Aby tých retro trendov nebolo málo, zabudnúť nemôžeme ani sponky. Pokojne môžete staviť na klasické kovové, alebo hravé a farebné s tými najrôznejšími aplikáciami a efektmi. Do jedného účes môžete skombinovať viacero.

vanessahong@vanessahong

 

 

Štipce

Posledným must-have vlasovým doplnkom sú toto leto aj štipce. Využiť ich môžete na najrôznejšie spôsoby, len tak nimi zopnite drdol alebo rozdeľte vlasy na zaujímavé polovičné drdoly. Nosia sa rôzne veľkosti a farby, takže pokojne zaexperimentujte.

nitsanraiter@nitsanraiter

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 05.aug 2020

TOP 10 LETNÉ MAKE-UPY

Nezaťažujte svoju pleť zbytočne. Počas horúcich dní jej doprajte ľahšie textúry i čo sa týka make-upov. Práve na leto sú...


Trendy krasa | 05.aug 2020

Neutrálna manikúra hitom tohto leta

Uprednostňujete vo svojej letnej manikúre výrazné farby či dokonca žiarivé neónové tóny? Alebo na to idete minimalisticky a nenápadne? Práve neutrálna...


Alfa Omega opaľovania

Darmo budete mať pokožku ako rodená Brazílčanka, ak sa budete vystavovať nadmernému slneniu, koledujete si o poriadny problém. Zdravotný aj...


SVETLO pre vašu pleť

Odpoveďou na každý problém pokožky je pravidelná starostlivosť. Nejde však iba o kozmetické produkty, ktoré používate ale aj o to...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Must-have rúže na leto

Rúže sú skvelou pomôckou aj na tie dni, kedy sa nám nechce líčiť alebo na to jednoducho nemáme čas. ...

Dovolenkové outfity podľa módnych ikon

Kto povedal, že si dovolenkovú atmosféru nemôžeme dopriať aj v prípade, že ostávame cez leto do...

Póry po kontrolou

So stúpajúcimi teplotami v lete sa zvyšuje aj aktivita našej pokožky, konkrétne mazových žliaz...