Obľúbený účes mnohých žien, po ktorom väčšinou siahame, keď máme „bad hair day.“ Tiež je veľmi vďačnou alternatívou v horúcom letnom počasí, pretože dá nášmu krku priestor dýchať a zároveň drží vlasy pokope. Aj tento účes však môže pôsobiť upravene, elegantne a chic, stačí si zvoliť správne doplnky alebo dodať vlasom inú štruktúru.

Plážový

Konský chvost s efektom ako „z mora“. Stačiť vám na to bude slaný sprej a jedna noc strávená vo vrkočoch. Z nich vzniknú takéto jemné vlny, ktoré nasledujúce ráno stačí nasprejovať sprejom a pokrčiť v dlaniach.

letný konský chvost

 

 

Kučeravý

Ak máte rovné vlasy alebo si ich pravidelne žehlíte, urobte to tentokrát inak. Vlasy natočte, či už kulmou alebo pomocou natáčok, a vyčeste ich do vyššieho konského chvostu. Pár pramienkov môžete nechať padať na líčka. Takýto účes bude vyzerať hravo.

Screenshot 2020 06 27 at 21.17.34@cecilialaulanne

 

 

So sponkami

Obyčajný konský chvost stiahnutý látkovou gumičkou- scrunchie, doplnený rôznymi farebnými sponkami, vás vezme svojim výzorom naspäť do 90.rokov. Vyzerá síce trochu retro, no je veľmi trendy.

Screenshot 2020 06 27 at 21.17.45@sincerelyjules

 

 

S perličkami

Perličky sú práve tie doplnky do vlasov, ktoré pozdvihnú akýkoľvek účes na elegantnú úroveň. Pri konskom chvoste teda stačí stiahnuť jednoduchou gumičkou (alebo perličkovou) a doplniť zaujímavými pinmi a sponkami.

Screenshot 2020 06 27 at 21.17.58@HAIRBYKAITLYNBROWN

 

 

Vrkočový

Ďalšou jednoduchou a veľmi praktickou alternatívou je konský chvost z boxerských vrkočov. Je na vás koľko ich urobíte, výsledný efekt bude nielenže veľmi chic, ale aj praktický. Prežije letné horúčavy, ale aj náročný tréning vo fitku.

Screenshot 2020 06 27 at 21.23.21@freshlengths

 

 

So stuhou

Aj pomocou jednoduchej zamatovej stuhy vytvoríte nežný, elegantný look ako stvorený napríklad na rande alebo rodinnú oslavu. Nepotrebujete k nemu žiadne výnimočné kadernícke schopnosti ani veľa času.

Screenshot 2020 06 27 at 21.24.01@kristin_ess

 

Pomotaný

Ak máte čas a chce sa vám so svojim konským chvostom pohrať, vyskúšajte takýto pomotaný. Vlasy stiahnite do konského chvostu zatočte a ohýbajte, v jednotlivých bodoch stiahnite gumičkou. Vytvoriť by ste mali unikátne útvary.

Screenshot 2020 06 27 at 21.23.40@sienree

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 08.júl 2020

Manikúra a ligot: Ako kombinovať nechty ...

Detaily robia celkom, to všetci vieme. Táto poučka sa však netýka len doplnkov ako kabelky či topánky, ale aj manikúry...


Všetko o striách

Strie sú spoločne s celulitídou jedným z najčastejších problémov, ktoré trápia ženy, a to najmä v lete, kedy sa viac odhaľujeme a s tým aj odkrývame...


Trendy krasa | 06.júl 2020

Letná pedikúra: Aké farby si vybrať?

Na pedikúre si všetci dáme minimálne v lete záležať. Predsa len naše chodidlá ukazujeme svetu o čosi viac a častejšie, tak prečo im...


Počuli ste, že škvrny sú nové vrásky?

Ale ako sa dostanú na našu pokožku? A ako sa ich môžeme zbaviť? Poďme sa na to pozrieť rad za...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...