Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do mesta na kávu s kamoškou, ktorú ste nevideli dva mesiace. Alebo pokojne aj do práce v prípade, že už môžete chodiť do kancelárie. Jednoducho dokonalé jarné účesy pre každého.

Baby vrkoče

Tenké vrkôčiky, ktoré dodajú vášmu účesu, ale aj celkovej vizáži na rebelskom looku. Pôsobia bohémsky, ležérne a vyžadujú sú 2 minúty vášho času.

jarné účesy inšpirácia@sabinasocol 

 

mayastepper@mayastepper

 

 

Mäkké vlny

Najmenej náročné a najviac ležérne vlny, aké môžete vytvoriť sú práve tieto. Stačí si zahrnúť mokré vlasy za uši a výsledok bude takáto efektný. Dokonalo nimi orámujete tvár a vyhnete sa zbytočnému over-the-top výsledku.

tylynnnguyen@tylynnnguyen em tong @em_tong_ 

 

 

 

Pirátka

Už viete, čo robiť keď máte bad hair day? Áno, úplne stačí si dať na hlavu šatku. Môžete vytiahnuť pár pramienkov do tváre a tým podčiarknuť ležérnosť, alebo všetky vlasy skryte.

laurencrowe88 @laurencrowe88  weworewhat@weworewhat

 

 

 

Hladké a lesklé

Ďalší jednoduchý a pritom maximálne efektný účes. Vlasy stačí stiahnuť do pevného drdolu alebo do konského chvostu a prípadne ich uhladiť gélom či sprejom. Jarná elegancia je na svete.

claire most@claire_most  littleblackboots@littleblackboots 

 

 

 

Štipce

Nosili ste v 90.rokoch štipce vo vlasoch aj vy? Pokojne ich vytiahnite z archívov a vypnite vlasy do strapatých drdolov. Retro nikdy nie je zlé!

laurenelson@laurenelson  sasha.mei @sasha.mei  

 

 

 

Sponkové duo

Dievčenský, hravý a nežný look vytvoríte zase dvomi sponkami, ktorými zopnete vlasy na oboch stranách hlavy na úrovni medzi očami a ušami.

brittanyxavier@brittanyxavier  littleblackboots2@littleblackboots 

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaVysoká účinnosť a prírodné zloženie- Obj...

Dôležitosť správnej ústnej hygieny je snáď každému dobre známa. Trom Slovenkám však na trhu chýbal produkt, ktorý by bol vysoko...


Vlasy | 21.sep 2020

Vlasový reset po lete

Nedávno sme sa zamerali na to, ako zregenerovať pleť po náročnom lete a ako správne nahradiť letné pleťové produkty za jesenné...


Vlasy | 21.sep 2020

Vlasové doplnky na jeseň

Už ste odhodili letné klobúky a šatky vo vlasoch? Ak áno a ste pripravení na nádielku nových trendov, poradíme vám, po ktorých...


SPF pre každý typ pleti na celý rok

Aj keď sa leto oficiálne končí, krémy s ochrannými faktormi by sme nemali odkladať, minimálne tie, ktoré aplikujeme na tvár. Aj...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Z leta na jeseň: Ako prispôsobiť starost...

To, že pomaly oficiálne končí leto neznamená, že si ešte v nasledujúcich mesiacoch nebudeme môc...

Skin Restart po lete

Po lete sme všetci nabití pozitívnou energiou, no naša pleť má iný názor. Je unavená. Doprajte jej p...

Street stylová inšpirácia z MBPFW: Deň 3

Aj napriek tomu, že módny svet aktuálne miluje neutrálne odtiene hnedej, krémovej a sivej, v&nb...