Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do mesta na kávu s kamoškou, ktorú ste nevideli dva mesiace. Alebo pokojne aj do práce v prípade, že už môžete chodiť do kancelárie. Jednoducho dokonalé jarné účesy pre každého.

Baby vrkoče

Tenké vrkôčiky, ktoré dodajú vášmu účesu, ale aj celkovej vizáži na rebelskom looku. Pôsobia bohémsky, ležérne a vyžadujú sú 2 minúty vášho času.

jarné účesy inšpirácia@sabinasocol 

 

mayastepper@mayastepper

 

 

Mäkké vlny

Najmenej náročné a najviac ležérne vlny, aké môžete vytvoriť sú práve tieto. Stačí si zahrnúť mokré vlasy za uši a výsledok bude takáto efektný. Dokonalo nimi orámujete tvár a vyhnete sa zbytočnému over-the-top výsledku.

tylynnnguyen@tylynnnguyen em tong @em_tong_ 

 

 

 

Pirátka

Už viete, čo robiť keď máte bad hair day? Áno, úplne stačí si dať na hlavu šatku. Môžete vytiahnuť pár pramienkov do tváre a tým podčiarknuť ležérnosť, alebo všetky vlasy skryte.

laurencrowe88 @laurencrowe88  weworewhat@weworewhat

 

 

 

Hladké a lesklé

Ďalší jednoduchý a pritom maximálne efektný účes. Vlasy stačí stiahnuť do pevného drdolu alebo do konského chvostu a prípadne ich uhladiť gélom či sprejom. Jarná elegancia je na svete.

claire most@claire_most  littleblackboots@littleblackboots 

 

 

 

Štipce

Nosili ste v 90.rokoch štipce vo vlasoch aj vy? Pokojne ich vytiahnite z archívov a vypnite vlasy do strapatých drdolov. Retro nikdy nie je zlé!

laurenelson@laurenelson  sasha.mei @sasha.mei  

 

 

 

Sponkové duo

Dievčenský, hravý a nežný look vytvoríte zase dvomi sponkami, ktorými zopnete vlasy na oboch stranách hlavy na úrovni medzi očami a ušami.

brittanyxavier@brittanyxavier  littleblackboots2@littleblackboots 

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaAM-PM Beauty so SmartBeauty

Martina Homolová Rolná, alebo pre nás jednoducho SmartBeauty. Je sviežim vánkom na kozmetickej scéne, ktorý privial transparentné informácie, zrozumiteľné a vecné...


Trendy krasa | 01.jún 2020

Ozdobte sa vôňou s jedinečnými AROMA ŠPE...

Majiteľka značky Aromašperky sa prekvapivo o šperky kedysi príliš nezaujímala. Hovorí o sebe, že bola vychovávaná skôr prakticky ako žensky...


Vlasy | 30.máj 2020

Jarné účesy z prehliadkového móla

Je zaujímavé, ako dokáže jeden účes, jediný doplnok vo vlasoch dokáže úplne zmeniť celý váš vzhľad. Niekedy sa vďaka nemu...


Ako správne vrstviť kozmetické produkty?

Myslíte, že je dôležité aplikovať kozmetické produkty v špecifickom poradí? V prípade, že vám záleží na najlepších možných výsledkoch a používate aktívne látky...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...