Aj toho najväčšieho odporcu vlasových doplnkov určite presvedčíme, že sponky, gumičky či čelenky sú toto leto nevyhnutnosťou. Dokážu ozvláštniť aj ten najnudnejší outfit, ale sú aj ideálnym riešením v horúcom počasí. Čo sa teda nosí vo vlasoch toto leto?

Perličky

Perličky v akejkoľvek podobe vo vlasoch sú letným must have. Nosia sa na sponkách, čelenkách aj gumičkách a vyniknú na svetlých aj tmavých vlasoch. Ak hľadáte jednoduchý doplnok, ktorý sa postará o wow efekt, toto je ono.

title@ninasandbech

 

Šatky

Tento kúsok sa dá nosiť rôzne. Môžete na to ísť v štýle a lá pirát, prípadne sa inšpirujte spôsobom, aký preferujú naše babičky. Pokojne však môžete na to ísť jednoducho a vytvoriť zo šatky členku, alebo ňou jednoducho previazať drdol či konský chvost.

2@danielebernstein

 

 

Čelenky

Celé to odštartovala Prada, keď uviedla mäkké, retro čelenky. Okamžite si získali módny svet a leto si podmanili. Pokiaľ vás objemné čelenky neočarili, pokojne choďte do klasickejšej verzie alebo sa inšpirujte módou z Gossip Girl.

3@leoniehanne

 

 

Gumičky

Jeden z najobľúbenejších kúskov v 90.rokov sa takisto vrátil a módnu verejnosť si získal ešte minulú sezónu. Avšak v lete sa s ním takisto dá vyhrať, pomocou objemnej gumičky môžete zopnúť drdol, vrkoče aj konské chvosty. Inšpirujte sa Chiarou.

4@chiaraferragni

 

 

Sponky

Dajú sa nosiť na množstvo spôsobov a do akéhokoľvek účesu pridajú element praktickosti. Môžete využiť len jednu sponku a zopnúť ňou vlasy nad uchom, alebo vytvorte zaujímavý účes ich mixovaním.

5@xeniaadonts

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaAko správne vrstviť kozmetické produkty?

Myslíte, že je dôležité aplikovať kozmetické produkty v špecifickom poradí? V prípade, že vám záleží na najlepších možných výsledkoch a používate aktívne látky...


AM-PM Beauty s Barborou Bruškovou

Pleť modeliek je častokrát pod omnoho väčšou záťažou a stresom. Nájsť si svoj režim, ideálne produkty a vytvoriť si správne návyky, môže...


Vlasy | 27.máj 2020

Vlasové doplnky na jar a leto

Ako okamžite oživiť akýkoľvek účes bez toho, aby ste sa trápili zdĺhavými úpravami a náročnými procesmi? Niekedy spravia obrovský rozdiel práve...


Aké sú benefity marulového oleja?

Ponuka beauty produktov je v dnešnej dobe taká bohatá a pestrá, že niekedy je ťažké sa v nej zorientovať. Napríklad s takými beauty olejmi...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Móda na doma: Najlepšie udržateľné značk...

Po tom, ako sme zostali uzatvorení doma v karanténe, sa mnohí z nás vrhli do nakupovania módy (niele...

Greta testuje: FACE YOGA

V současném světě panuje posedlost zjevem, mládím, bezchybnou postavou. A s ní těsně souvisí přímo e...

Matchy-matchy: Ladiace teplákové sety

Už sme si zrejme všetci zvykli na to, že vídavame väčšinu známych osobností v teplákových súpra...