Aj toho najväčšieho odporcu vlasových doplnkov určite presvedčíme, že sponky, gumičky či čelenky sú toto leto nevyhnutnosťou. Dokážu ozvláštniť aj ten najnudnejší outfit, ale sú aj ideálnym riešením v horúcom počasí. Čo sa teda nosí vo vlasoch toto leto?

Perličky

Perličky v akejkoľvek podobe vo vlasoch sú letným must have. Nosia sa na sponkách, čelenkách aj gumičkách a vyniknú na svetlých aj tmavých vlasoch. Ak hľadáte jednoduchý doplnok, ktorý sa postará o wow efekt, toto je ono.

title@ninasandbech

 

Šatky

Tento kúsok sa dá nosiť rôzne. Môžete na to ísť v štýle a lá pirát, prípadne sa inšpirujte spôsobom, aký preferujú naše babičky. Pokojne však môžete na to ísť jednoducho a vytvoriť zo šatky členku, alebo ňou jednoducho previazať drdol či konský chvost.

2@danielebernstein

 

 

Čelenky

Celé to odštartovala Prada, keď uviedla mäkké, retro čelenky. Okamžite si získali módny svet a leto si podmanili. Pokiaľ vás objemné čelenky neočarili, pokojne choďte do klasickejšej verzie alebo sa inšpirujte módou z Gossip Girl.

3@leoniehanne

 

 

Gumičky

Jeden z najobľúbenejších kúskov v 90.rokov sa takisto vrátil a módnu verejnosť si získal ešte minulú sezónu. Avšak v lete sa s ním takisto dá vyhrať, pomocou objemnej gumičky môžete zopnúť drdol, vrkoče aj konské chvosty. Inšpirujte sa Chiarou.

4@chiaraferragni

 

 

Sponky

Dajú sa nosiť na množstvo spôsobov a do akéhokoľvek účesu pridajú element praktickosti. Môžete využiť len jednu sponku a zopnúť ňou vlasy nad uchom, alebo vytvorte zaujímavý účes ich mixovaním.

5@xeniaadonts

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 13.sep 2019

Ako si vybrať ideálny tvar nechtov?

Aj taký detail, akým je tvar nechtov dokáže urobiť veľký rozdiel. Vie opticky predĺžiť prsty či zoštíhliť ruku. Vyberte si...


Kozmetika navrhnutá umelou inteligenciou

Kozmetický priemysel je dnes v rozpuku o čom hovorí množstvo značiek, ktoré vzniká takmer s každým novým dňom. Do vlastných kozmetických značiek sa...


Líčenie | 12.sep 2019

Make-up ako druhá koža

Každá z nás by chcela dosiahnuť úroveň líčenia, ktoré vyzerá ako naša vlastná pokožka. Ak je toto aj vašim cieľom, poradíme...


Líčenie | 12.sep 2019

Červená manikúra pre každý odtieň pleti

Červená manikúra je ideálnou jesennou voľbou. Je nadčasová, elegantná a hodí sa na akúkoľvek príležitosť aj do každého ročného obdobia, no...

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Ako si vybrať ofinu pre váš typ tváre?

Čím to je, že všetky Francúzky dokážu pôsobiť s ofinou maximálne sofistikovane za každých okoln...

Saint Laurent predstavuje kolekciu šport...

Ak ste si mysleli, že šport už nedokáže byť luxusnejší ako je teraz, značka Saint Laurent vás presve...

Beauty ikony preverené časom

Pätica popredných make-up artistiek zo Slovenska i z Česka nám prezradila, bez ktorých produktov sa ...