Aj toho najväčšieho odporcu vlasových doplnkov určite presvedčíme, že sponky, gumičky či čelenky sú toto leto nevyhnutnosťou. Dokážu ozvláštniť aj ten najnudnejší outfit, ale sú aj ideálnym riešením v horúcom počasí. Čo sa teda nosí vo vlasoch toto leto?

Perličky

Perličky v akejkoľvek podobe vo vlasoch sú letným must have. Nosia sa na sponkách, čelenkách aj gumičkách a vyniknú na svetlých aj tmavých vlasoch. Ak hľadáte jednoduchý doplnok, ktorý sa postará o wow efekt, toto je ono.

title@ninasandbech

 

Šatky

Tento kúsok sa dá nosiť rôzne. Môžete na to ísť v štýle a lá pirát, prípadne sa inšpirujte spôsobom, aký preferujú naše babičky. Pokojne však môžete na to ísť jednoducho a vytvoriť zo šatky členku, alebo ňou jednoducho previazať drdol či konský chvost.

2@danielebernstein

 

 

Čelenky

Celé to odštartovala Prada, keď uviedla mäkké, retro čelenky. Okamžite si získali módny svet a leto si podmanili. Pokiaľ vás objemné čelenky neočarili, pokojne choďte do klasickejšej verzie alebo sa inšpirujte módou z Gossip Girl.

3@leoniehanne

 

 

Gumičky

Jeden z najobľúbenejších kúskov v 90.rokov sa takisto vrátil a módnu verejnosť si získal ešte minulú sezónu. Avšak v lete sa s ním takisto dá vyhrať, pomocou objemnej gumičky môžete zopnúť drdol, vrkoče aj konské chvosty. Inšpirujte sa Chiarou.

4@chiaraferragni

 

 

Sponky

Dajú sa nosiť na množstvo spôsobov a do akéhokoľvek účesu pridajú element praktickosti. Môžete využiť len jednu sponku a zopnúť ňou vlasy nad uchom, alebo vytvorte zaujímavý účes ich mixovaním.

5@xeniaadonts

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaSPF pre každý typ pleti na celý rok

Aj keď sa leto oficiálne končí, krémy s ochrannými faktormi by sme nemali odkladať, minimálne tie, ktoré aplikujeme na tvár. Aj...


Líčenie | 15.sep 2020

Jesenná manikúrová inšpirácia

S jesenným počasím meníme šatníky, ale aj spôsob, akým pristupujeme k líčeniu a vizáži. Týka sa to aj manikúry, ktorú podriaďujeme jesenným trendom...


Zbraň na každú vyrážku

V dobe, keď sú rúška na tvári každodennou záležitosťou, čoraz viac z nás musí bojovať so zhoršeným stavom pleti. O to viac počas...


Vzpruha pokožky a vlasov po lete s kolag...

Kolagén, výživový doplnok, ktorý je pre ľudské telo prospešný vo viacerých úrovniach. Ide o bielkovinu, ktorá sa prirodzene nachádza v...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Rozmarín v kozmetike

Rozmarín bežne pridávame do jedál či drinkov, ako o ingrediencii do kozmetiky sa o ňom vša...

Letné farby, ktorých sa nevzdáme ani na ...

Koniec leta sa blíži, je na čase si to priznať. Aj keď toto leto bolo zvláštne a úplne iné ako ...

Šperkové trendy z Instagramu

Niektoré šperky nikdy nevyjdú z módy, iné sa na scéne objavia len na chvíľu. Aké sa nosia aktuá...