Aj toho najväčšieho odporcu vlasových doplnkov určite presvedčíme, že sponky, gumičky či čelenky sú toto leto nevyhnutnosťou. Dokážu ozvláštniť aj ten najnudnejší outfit, ale sú aj ideálnym riešením v horúcom počasí. Čo sa teda nosí vo vlasoch toto leto?

Perličky

Perličky v akejkoľvek podobe vo vlasoch sú letným must have. Nosia sa na sponkách, čelenkách aj gumičkách a vyniknú na svetlých aj tmavých vlasoch. Ak hľadáte jednoduchý doplnok, ktorý sa postará o wow efekt, toto je ono.

title@ninasandbech

 

Šatky

Tento kúsok sa dá nosiť rôzne. Môžete na to ísť v štýle a lá pirát, prípadne sa inšpirujte spôsobom, aký preferujú naše babičky. Pokojne však môžete na to ísť jednoducho a vytvoriť zo šatky členku, alebo ňou jednoducho previazať drdol či konský chvost.

2@danielebernstein

 

 

Čelenky

Celé to odštartovala Prada, keď uviedla mäkké, retro čelenky. Okamžite si získali módny svet a leto si podmanili. Pokiaľ vás objemné čelenky neočarili, pokojne choďte do klasickejšej verzie alebo sa inšpirujte módou z Gossip Girl.

3@leoniehanne

 

 

Gumičky

Jeden z najobľúbenejších kúskov v 90.rokov sa takisto vrátil a módnu verejnosť si získal ešte minulú sezónu. Avšak v lete sa s ním takisto dá vyhrať, pomocou objemnej gumičky môžete zopnúť drdol, vrkoče aj konské chvosty. Inšpirujte sa Chiarou.

4@chiaraferragni

 

 

Sponky

Dajú sa nosiť na množstvo spôsobov a do akéhokoľvek účesu pridajú element praktickosti. Môžete využiť len jednu sponku a zopnúť ňou vlasy nad uchom, alebo vytvorte zaujímavý účes ich mixovaním.

5@xeniaadonts

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaKtorý fototyp ste a aké SPF potrebujete?

Vedeli ste, že až 50% Európaniek vo veku 15-25 rokov sa opaľuje bez použitia opaľovacieho krému so SPF? Niektoré dokonca...


Sila prírody v kozmetike

Aj napriek tomu, že moderná kozmetika ponúka najnovšie inovácie a technológie, množstvo z nás sa vracia k základom, ktoré ponúka sama príroda. Práve...


Ako sa správne opaľovať?

Pokiaľ ste si mysleli, že neexistuje správne a nesprávne opaľovanie, vyvedieme vás z omylu. Počas leta je nevyhnutné chrániť pokožku pred silnými...


Trendy krasa | 15.júl 2019

Letná manikúra inšpirovaná Týždňami Módy

Niekedy stačí jediný detail, ktorý vyzdvihne outfit a celkovú vizáž. Tým detailom môžu byť aj vaše nechty, ktoré sú dokonalou čerešničkou...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...