Pamätáte si, keď sa nosili šatky vo vlasoch? Teraz je tento trend naspäť vo svojej pôvodnej podobe, ale aj v moderných alternatívach. Inšpirujte sa 5 účesmi, ktoré nám predviedli módne bloggerky na Instagrame a vytvorte si aj vy dokonale letný účes.

Klasika

Niekedy sú tie najjednoduchšie veci najkrajšie. Obyčajný konský chvost upevnite jednofarebnou šatkou a klasický, no pritom elegantný účes je na svete.

scarf@minimidimichi

 

Strapatý drdol

Pred letnými horúčavami môžete uniknúť aj týmto spôsobom. Na vrchu hlavy urobte strapatý drdol a okolo neho obtočte šatku. Je na vás či konce necháte voľne visieť alebo ich schováte.

8@adenorah 

 

French chic

Ďalšia jednoduchá alternatíva, ktorá je ako stvorená do práce. Základom je opäť konský chvost, no tentokrát pomocou šatky vytvorte aj čelenku. Zvyškom šatky opäť stiahnite aj konský chvost.

7@minimidimichi

 

Maxi

Efektný účes hodný dobrodružného leta vytvoríte maxi šatkou, ktorú necháte voľne viať na chrbte. Pokojne choďte to vzorovaných kúskov, ktoré podčiarknu letnú atmosféru.

3@y.a.t.r.i 

 

Zaplatené

Ak máte chuť trochu zaexperimentovať, zapleťte farebnú šatku rovno do vlasov. Je to síce o niečo náročnejší účes, ktorý si vyžaduje viac času a zručnosti, no tak často sa nevidí.

5@minimidimichi

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaSPF pre každý typ pleti na celý rok

Aj keď sa leto oficiálne končí, krémy s ochrannými faktormi by sme nemali odkladať, minimálne tie, ktoré aplikujeme na tvár. Aj...


Líčenie | 15.sep 2020

Jesenná manikúrová inšpirácia

S jesenným počasím meníme šatníky, ale aj spôsob, akým pristupujeme k líčeniu a vizáži. Týka sa to aj manikúry, ktorú podriaďujeme jesenným trendom...


Zbraň na každú vyrážku

V dobe, keď sú rúška na tvári každodennou záležitosťou, čoraz viac z nás musí bojovať so zhoršeným stavom pleti. O to viac počas...


Vzpruha pokožky a vlasov po lete s kolag...

Kolagén, výživový doplnok, ktorý je pre ľudské telo prospešný vo viacerých úrovniach. Ide o bielkovinu, ktorá sa prirodzene nachádza v...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Rozmarín v kozmetike

Rozmarín bežne pridávame do jedál či drinkov, ako o ingrediencii do kozmetiky sa o ňom vša...

Letné farby, ktorých sa nevzdáme ani na ...

Koniec leta sa blíži, je na čase si to priznať. Aj keď toto leto bolo zvláštne a úplne iné ako ...

Šperkové trendy z Instagramu

Niektoré šperky nikdy nevyjdú z módy, iné sa na scéne objavia len na chvíľu. Aké sa nosia aktuá...