Pamätáte si, keď sa nosili šatky vo vlasoch? Teraz je tento trend naspäť vo svojej pôvodnej podobe, ale aj v moderných alternatívach. Inšpirujte sa 5 účesmi, ktoré nám predviedli módne bloggerky na Instagrame a vytvorte si aj vy dokonale letný účes.

Klasika

Niekedy sú tie najjednoduchšie veci najkrajšie. Obyčajný konský chvost upevnite jednofarebnou šatkou a klasický, no pritom elegantný účes je na svete.

scarf@minimidimichi

 

Strapatý drdol

Pred letnými horúčavami môžete uniknúť aj týmto spôsobom. Na vrchu hlavy urobte strapatý drdol a okolo neho obtočte šatku. Je na vás či konce necháte voľne visieť alebo ich schováte.

8@adenorah 

 

French chic

Ďalšia jednoduchá alternatíva, ktorá je ako stvorená do práce. Základom je opäť konský chvost, no tentokrát pomocou šatky vytvorte aj čelenku. Zvyškom šatky opäť stiahnite aj konský chvost.

7@minimidimichi

 

Maxi

Efektný účes hodný dobrodružného leta vytvoríte maxi šatkou, ktorú necháte voľne viať na chrbte. Pokojne choďte to vzorovaných kúskov, ktoré podčiarknu letnú atmosféru.

3@y.a.t.r.i 

 

Zaplatené

Ak máte chuť trochu zaexperimentovať, zapleťte farebnú šatku rovno do vlasov. Je to síce o niečo náročnejší účes, ktorý si vyžaduje viac času a zručnosti, no tak často sa nevidí.

5@minimidimichi

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krása



5 mýtov o opaľovaní

Slnečné dní máme tu a horúce počasie nás núti zhadzovať vrstvy. Siahame preto po krátkych šortkách, minišatách či jemných blúzkach, ktoré...


Vlasy | 30.máj 2019

5 účesov so šatkou

Pamätáte si, keď sa nosili šatky vo vlasoch? Teraz je tento trend naspäť vo svojej pôvodnej podobe, ale aj v moderných...


Trendy krasa | 29.máj 2019

Udržateľné rúže La Bouche Rouge

Keď sa hovorí o udržateľnosti, väčšinou to je v kontexte módy. Beauty priemysel sa jej však tiež nevyhýba a čoraz...


Trendy krasa | 27.máj 2019

Chiara Ferragni vytvorila kapsulovú kole...

Chiara Ferragni potvrdzuje status jednej z najúspešnejších módnych bloggeriek a dnes už aj podnikateliek svojou najnovšou spoluprácou s luxusnou značkou...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Dovolenková móda: Resort 2019

Už je to rok, odkedy nám módne domy predstavili módne trendy pre naše tohtoročné letné dovolenky. Ko...

Originálne suveníry z dovolenky

Každý má niečo, čo si jednoducho musí priniesť z každej dovolenky a výletu. Pre niekoho to sú magnet...

Sarong je späť!

A stal sa z neho jeden z najväčších must-haves sezóny! Bývalý plážový kúsok sa však už nenosí iba k ...