Pamätáte si, keď sa nosili šatky vo vlasoch? Teraz je tento trend naspäť vo svojej pôvodnej podobe, ale aj v moderných alternatívach. Inšpirujte sa 5 účesmi, ktoré nám predviedli módne bloggerky na Instagrame a vytvorte si aj vy dokonale letný účes.

Klasika

Niekedy sú tie najjednoduchšie veci najkrajšie. Obyčajný konský chvost upevnite jednofarebnou šatkou a klasický, no pritom elegantný účes je na svete.

scarf@minimidimichi

 

Strapatý drdol

Pred letnými horúčavami môžete uniknúť aj týmto spôsobom. Na vrchu hlavy urobte strapatý drdol a okolo neho obtočte šatku. Je na vás či konce necháte voľne visieť alebo ich schováte.

8@adenorah 

 

French chic

Ďalšia jednoduchá alternatíva, ktorá je ako stvorená do práce. Základom je opäť konský chvost, no tentokrát pomocou šatky vytvorte aj čelenku. Zvyškom šatky opäť stiahnite aj konský chvost.

7@minimidimichi

 

Maxi

Efektný účes hodný dobrodružného leta vytvoríte maxi šatkou, ktorú necháte voľne viať na chrbte. Pokojne choďte to vzorovaných kúskov, ktoré podčiarknu letnú atmosféru.

3@y.a.t.r.i 

 

Zaplatené

Ak máte chuť trochu zaexperimentovať, zapleťte farebnú šatku rovno do vlasov. Je to síce o niečo náročnejší účes, ktorý si vyžaduje viac času a zručnosti, no tak často sa nevidí.

5@minimidimichi

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaPodprsenky: Nosiť či nenosiť?

Nosenie podprsenky je osobná voľba každej ženy, aj keď v dnešnej dobe bojuje za #freethenipple filozofiu množstvo známych osobností vrátane...


Líčenie | 23.aug 2019

Beauty Blender a jeho tajné využitie

Pomôcka, ktorú má dnes vo svojom kozmetickom kufríku obrovské množstvo žien. Využíva sa najmä na aplikáciu tekutého make-upu, no Beauty...


Aké benefity má avokádový olej pre vašu ...

Rastlinné oleje si našli svoju cestu do kozmetiky aj napriek pokročilej vede a najnovším technologickým inováciám. Najnovším prírastkom do tejto rodiny...


7 mýtov o bielení zubov

Kto by netúžil po žiarivom hollywoodskom úsmeve? Za cieľom jeho dosiahnutia sme už mnohí vyskúšali tie najrôznejšie metódy od bieliacich...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...