Pamätáte si, keď sa nosili šatky vo vlasoch? Teraz je tento trend naspäť vo svojej pôvodnej podobe, ale aj v moderných alternatívach. Inšpirujte sa 5 účesmi, ktoré nám predviedli módne bloggerky na Instagrame a vytvorte si aj vy dokonale letný účes.

Klasika

Niekedy sú tie najjednoduchšie veci najkrajšie. Obyčajný konský chvost upevnite jednofarebnou šatkou a klasický, no pritom elegantný účes je na svete.

scarf@minimidimichi

 

Strapatý drdol

Pred letnými horúčavami môžete uniknúť aj týmto spôsobom. Na vrchu hlavy urobte strapatý drdol a okolo neho obtočte šatku. Je na vás či konce necháte voľne visieť alebo ich schováte.

8@adenorah 

 

French chic

Ďalšia jednoduchá alternatíva, ktorá je ako stvorená do práce. Základom je opäť konský chvost, no tentokrát pomocou šatky vytvorte aj čelenku. Zvyškom šatky opäť stiahnite aj konský chvost.

7@minimidimichi

 

Maxi

Efektný účes hodný dobrodružného leta vytvoríte maxi šatkou, ktorú necháte voľne viať na chrbte. Pokojne choďte to vzorovaných kúskov, ktoré podčiarknu letnú atmosféru.

3@y.a.t.r.i 

 

Zaplatené

Ak máte chuť trochu zaexperimentovať, zapleťte farebnú šatku rovno do vlasov. Je to síce o niečo náročnejší účes, ktorý si vyžaduje viac času a zručnosti, no tak často sa nevidí.

5@minimidimichi

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaAko správne vrstviť kozmetické produkty?

Myslíte, že je dôležité aplikovať kozmetické produkty v špecifickom poradí? V prípade, že vám záleží na najlepších možných výsledkoch a používate aktívne látky...


AM-PM Beauty s Barborou Bruškovou

Pleť modeliek je častokrát pod omnoho väčšou záťažou a stresom. Nájsť si svoj režim, ideálne produkty a vytvoriť si správne návyky, môže...


Vlasy | 27.máj 2020

Vlasové doplnky na jar a leto

Ako okamžite oživiť akýkoľvek účes bez toho, aby ste sa trápili zdĺhavými úpravami a náročnými procesmi? Niekedy spravia obrovský rozdiel práve...


Aké sú benefity marulového oleja?

Ponuka beauty produktov je v dnešnej dobe taká bohatá a pestrá, že niekedy je ťažké sa v nej zorientovať. Napríklad s takými beauty olejmi...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Móda na doma: Najlepšie udržateľné značk...

Po tom, ako sme zostali uzatvorení doma v karanténe, sa mnohí z nás vrhli do nakupovania módy (niele...

Greta testuje: FACE YOGA

V současném světě panuje posedlost zjevem, mládím, bezchybnou postavou. A s ní těsně souvisí přímo e...

Matchy-matchy: Ladiace teplákové sety

Už sme si zrejme všetci zvykli na to, že vídavame väčšinu známych osobností v teplákových súpra...