Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 24. november 2011

Top účesy

Pomaly sa nám blíži sezóna vianočných večierkov a to je presne tá správna doba vyskúšať čosi iné, nezvyčajné a neobyčajné. My vám ponúkame päť trendy účesov, s ktorými zažiarite na každej oslave či večierku.Vyčesaný tesný uzol:Môžeme ho nazvať aj baletným drdolom.

Top účesy

24. 11. 2011

Pomaly sa nám blíži sezóna vianočných večierkov a to je presne tá správna doba vyskúšať čosi iné, nezvyčajné a neobyčajné. My vám ponúkame päť trendy účesov, s ktorými zažiarite na každej oslave či večierku.

Vyčesaný tesný uzol:

Môžeme ho nazvať aj baletným drdolom. Tento trendy účes vám zaručí, že vaše vlasy nebudú rozlietané na všetky strany. Dokonale budete vyzerať aj po príchode z bujarého večierka domov. 

Tight-Topknot

Nesmrteľný vrkoč:

Vrkoč zapletený vpredu, vzadu či na boku hlavy. Je úplne jedno, kam vrkoč umiestnite. Hlavné je zapletať, zapletať a zapletať.

Braided-Updo

Čelenka vo vlasoch:

Aj vy máte plnú zásuvku čeleniek, ktoré sa vám kopia snáď už od detstva? Tak teraz ich všetky vytiahnite a používajte! Spolu s vyčesanými vlasy sú horúcim hitom tejto sezóny.

Volumized-Updos-Topped-Off-Headbands

Ach, tie kučery:

Kučeravé a zvlnené vlasy sú nestarnúcou klasikou. Preto neváhajte a premeňte svoje vlasy na krásne kadere. Budete pôsobiť nežne a nesmierne romanticky. 

Curly-Tendrils-Braid

Závan minulosti:

Keď už hovoríme o nestarnúcej klasike, nesmieme zabudnúť ani na šesťdesiate roky, ktoré sa opäť tešia z miesta na výslní. Tak vyberte širokú kulmu a vyčešte svoje vlasy vo veľkom štýle. 

1960s-Hair
foto by bellasugar.com
pripravila: Katarína Segešová 

    13301

    Súvisiace články